Ceo

Max Payne 3 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim1698
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Max Payne 3 Türkçe Yama Kurulum

– Max Payne 3 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurulumunu tamamlayarak Max Payne 3 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Max Payne 3 Hakkında

Bu kadar kaliteli oyun bulmak gerçekten zor. Max Payne 3 oyunundan kalite akıyor resmen. E haliyle rockstarın oyunu başka ne olmasını bekleyebiliriz ki. Oynanışı, mekanları, çeteleri, senaryosu, vb. birsürü sayılamayacak kadar bir çok şey ve bu kadar kaliteli yapılabilir ancak. Resmen gerçek bir senaryonun içerisindeymişsiniz gibi hissettirildiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Eksiği yok fazlası var oyunun resmen. Çetesi, mafyası, milisi gerçekten kusursuz yapılmış.

 

Max Payne 3 oyun içi

Birazda oyunun içinden bahsedelim. Çatışmalardaki mekanik sanki gerçek hayattaymışsınız gibi yapılmış ve gerçekten çok realistik olmuş. Birini vurunca sanki gerçekte vurulmuş gibi sendeleyip yere düşen, rollerden rollere girenler gerçekten çok realistik hissettiriyor. Öyle diğer oyunlar gibi dan dun dalamıyosun. Planını yapıcaksın aimini ayarlayacaksın ve dikkatli oynayacaksın. 8 Senelik bir oyunda bu kadar kaliteli tps mekaniği görmek gerçekten oyunun kalitesini belli ediyor. Max payne 3’ün senaryosunda Max’in öldürdüğü kişi sayısının tutarsız olduğunu düşünenler var. 100 kişiyle savaşmanın neresi gerçekçilik diyenleri görüyorum ama oyun tps bir oyun ve ara sahnesi çok olan bir oyun. Bu mekanlikle 10 – 15 kişi öldürüp sahneyi bitirmek saçma olur. Ve bence ne kadar çok adam öldürmektense, nasıl bir realistik biçimde adam öldürdüğün oyunun gerçekçiliğini belirler. Yani Counter Strike oynar gibi takır takır vurup hiçbir animasyon, aksiyon, rol vb. şey olmadıktan sonra ister 5 kişi ister 500 kişi öldür ne gibi bir zevk alabilirsin yani.

Senaryolardaki sahneler bir film sahnesi gibi ve çatışma anında arkadan çalan müzikler ambiansla tam uymuş. Ancak bu kadar kusursuz olabilirdi.

Benim gibi İngilizcesi yetersiz olan arkadaşlar için Max Payne 3 Türkçe Yama indirmenizi öneririm. Gerçekten oyuna ayrı bir lezzet katıyor.

Oyundaki en orjinal ve kalbimi çalan en büyük özelliği ise Max Payne’in olayları ve karakterleri yorumlama tarzı gerçekten o kadar tatlı ve kusursuz olmuş ki sanki bir felsefeci var gibi karşınızda. O kadar iyi insanları analiz edip yorumluyor ki resmen aşık oldum adama.

Uzun lafın kısası dostlar Max Payne 3 baştan sona yukarıdan aşağıya muazzam olmuş. Gerçekten Max Payne 3 oynamayan varsa daha fazla vakit kaybetmeden bir an önce başlamasını tavsiye ederim. Bu oyuna gerçekten gönlümen geçen puan 9/10 dur. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Türkçe Yama Dosyası : https://www.dosya.tc/server31/b4h2j3/max-payne-3-turkce-yama.rar.html

Kaynak : oyunceviri.net
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com