Ceo

Medieval 2 Total War Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim4700
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulum

– Medieval 2 Total War Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları masaüstüne çıkardıktan sonra talimatları adım adım uygulayın.

1- Eğer oyunda spy videoları görüyorsanız Medieval 2 Total War Türkçe Yama ile oynarkende görebilmek istiyorsanız “M2TW” klasöründeki “data/fmv” klasörünü “kriegerTR/data” içerisine atın.

2- “Sega/M2TW/data” klasöründeki “world” klasörünü “kriegerTR/data” içerisine atın.

3- “kriegerTR.bat.exe” ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

 

Medieval 2 Total War Hakkında Oyuncuların Yorumu

Geçen günlerde tekrardan very hard modunda oyuna başladım. Oyunda yıllarımı çürüttüğüm için kralı gelse bile farketmez kafasındaydım. Ve her zamanki gibi türklerle birlikte oynuyorum. Önce bizanstan başlayıp ordan mısırı topraklarıma katmakla işe başladım. Ordan da balkanlara geçtim. Hızlı hareket ederek macarları ve venedikleride topraklarıma kattım. Bana bulaşan kim varsa hepsini yavaş yavaş toprağıma katıyordum ve katmaya da devam ediyordum. Yavaş yavaş kuzey topraklarına geçmenin vakti gelmişti. Polonya ne olduğunu anlamadan hemen topraklarıma girmişti bile. Artık büyük savaşın çanları çalmaya başlamıştı. Yavaştan Rus topraklarını da katmam gerekiyordu ve savaşı başlatmıştım. Biraz yorsa bile uzun uğraşlar sonucunda artık Rusya’da topraklarımızın arasına girmişti. Bu arada bunlarla uğraşırken batıyıda ihmal etmeyip italyayla savaşımı başlatmıştım. İlk topraklarıma kattığım ülke ise napoli oldu. Şerefsizler hiç mi rahat bırakmazlar yahu.

Yavaştan bütün ülkeleri toprağıma katmaya başlamıştım palermo, roma, vb. derken ardı arkası kesilmeden devam ediyordum. Korsika adalarını aldığım zaman sicilyalılarda sadece tunus ve libya kalmıştı. Oraları almam için biraz zamana ihtiyacım vardı. Çünkü o sıra bana saldırmaya cürret eden Moğollar ile uğraşıyordum. İlk önce musulu yıktılar ve sonrasında en çok para getiren şehrime yani antakyaya saldırdılar. Ne kadar çok ordum olsa bile dört bir yandan çevreleyip saldırdıkları için şehirlerimin ikisi gitmişti. Artık gözlerini çevredeki kalelerime dikmişlerdi. Ama istediklerini vermemek için elimden gelen her şeyi yapacağımı bilmiyolardı. Onlara asla çevredeki kalelerimi yedirmeyecektim. Adana’ya, Haleb’e ve Acre’ye sürekli saldırıyorlar fakat tokatlanıp geri gidiyorlardı. Ne kadar uğraşsalar bile asla kalelerimi alamadılar benden. Ordum canını dişine takmış, ölümüne direnmeye devam ediyordu.

Bunlar sürekli saldırdıkları için yavaş yavaş orduları yok olmaya başlamıştı ve güçleri artık eskisi kadar kalmamıştı. Durum böyle olunca artık saldırmayı bırakıp savunmaya geçmişlerdi. Topraklarımı geri almam biraz uzun zaman alacaktı. Doğu kısmında bu olaylar varken batıda neler olduğuna bir göz atalım. Batıda imamlar ordusunu kurdum. Bu orduyu feth edeceğim yerlere önceden gönderip müslümanlaştırma yaptırıyordum. Orta avrupa tamamen benim elimdeydi. Roma imparatorluğuyla artık komşu olmuştuk. Aslında Roma’ya saldırmak gibi bir niyetim yoktu. Refah içinde hep birlikte hayatımıza devam edebilirdik. Ama bunlar beni hafife alıyorlardı ve kendilerine aşırı güveniyorlardı.

Devasa surları ve zırhlı askerleriyle kendilerini ölümsüz zannediyorlardı. Benden haraç isteyip vermezsem saldırıya geçeceklerini söyleyip dalga geçici bir mesaj yollamışlardı. Artık onları da toprağıma katmanın vakti gelmişti. İlk önce yüzyıllarca içimizde kalan Viyana’yı topraklarıma kattım. Hemen ardından ordularımı kuzeyden, orta ve güneyden Roma’ya doğru yönlendirerek saldırımı başlattım. Bu saldırıya bile direnemeyen Romalıları da hemen topraklarıma katmıştım. Benimle alay etmek ne demekmiş onu görmüş oldular. Ben bunları yapınca tüm dünya şoka uğramıştı. Türkler her yeri amansızca feth etmeye devam ediyordu ve önünde kimse duramıyordu. Papa baktı bütün avrupa elden gidiyo hemen diğer ülkeleri üzerime salmaya başladı. İngiliz, fransız, danimarkalı felan derken hatta onlar yetmezmiş gibi İspanya ve Portekiz’de gemiyle asker göndererek bana karşı saldırı başlattılar. Onların saldırıları ancak beni gıdıklardı fakat bunu onlar ne yazık ki anlayamamışlardı. Tüm cephelerde kafalarına kafalarına vurdum. Kuzeyde Danimarka’yı, güneyde ise Milan’ı topraklarıma katmıştım bile. Doğuda ise Antakya’yı moğollardan geri almıştım. İstesem bütün dünyayı Türkiye topraklarına katabilirdim fakat artık savaşmaktan yorulmuştum. Bu savaşlar yüzyıllarca sürmüştü ve bir çok insan hayatını kaybetmişti. Tarihi baştan yazdık bi oyunda olsa bile. Ben de oyundaki görevimi tamamlayarak oyundan çıkışımı yaptım ve yaptığım başarıları size aktardım.

Not: Ben oyunu Medieval 2 Total War Türkçe Yama ile birlikte oynamıştım. Eğer İngilizce’niz yeterli seviyede değilse benim ki gibi sizinde yükleyip oynamanızı tavsiye ederim. Şimdiden iyi eğlenceler.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/14HN-n7pNjHCqUFa_UrDUC4k2Qt7frbBL/view?usp=sharing

Kaynak : Total War
Yama Oranı : 70

EnfesSoft.Com