Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yama

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yama
27.12.2020
A+
A-

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yama an itibariyle çıkmıştır. Bu Türkçe Yamaya sahip olabilmeniz için, aşağıda bulunan indirme linkinden MGS 5 The Phantom Pain Türkçe Yamayı indirin. Daha sonra kurulum talimatlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirin. Daha sonrasında Türkçe Yamanızın keyfini çıkartın. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yama Kurulumu

1- MGS 5 The Phantom Pain Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki “KURULUM.bat” dosyasını çalıştırarak otomatik kurabilirsiniz.

2- Kurulum tamamladıktan sonra Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain oyununuza girin. Daha sonra “Ayarlar / Görüntü” kısmından “Altyazılar” kısmını “Açık” yapın.

3- Yukarıdakileri yaptıktan sonra yeniden “Ayarlar / Kamera” kısmından “Kamera Y Axis Normal” yapın ve Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : giga

Türkçe Yama Oranı : 95

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1bEmbDILW0-2ETmrzWmL3gUphHQAE_ZBy/view?usp=sharing

 

MGS 5 The Phantom Pain Türkçe

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain, MGS serisinin en iyi oyunu olduğunu açık ara belli eden bir oyundur. Çünkü diğer MGS serileri gerçekten o kadar kötü ve vasattı ki, hikayesi, oynanışı, grafikleri karakterleri aklınıza gelebilecek her şeyi kötüydü. Fakat MGS 5 The Phantom Pain gerçekten MGS serisinden bağımsız en üst seviyede yapılmış resmen. Ben daha önce böyle muazzam bir oyun oynamadım.

Bu oyun bir sinema filmi olsa, sabahtan akşama kadar izlenir. O kadar kusursuz ve güzel yapılmış ki kelimeler yetmez bu oyunu anlatmaya. Senaryo olarak kusursuz güzellikte bir hikaye çıkartmışlar ortaya. Sanki bir Mad Men veya Breaking Bad’in senaryosu gibi hepsi ortaya karışık bir şaheser olmuş resmen. Müzikler gerçekten çok etkileyici ve oyun esnasında sarıyor diyebilirim. MGS 5 The Phantom Pain oyununun en iyi yanı ise, şu devirde oynadığımız çoğu oyundan kontrolleri ve oynanışı çok çok daha iyidir net. Oynanışının script üzerine yapılmamış olması gerçekten diğer oyunlardaki en büyük fark olmuş. Çünkü çoğu oyun script üzerine tasarlanır fakat Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain oyununda sandbox kullanıldığı için aşırı lezzetli bir oynanış sunuyor bize. Sürekli oyunda yeni bir oynanış dinamiği fark ediyorsunuz ve o kadar özgür bir biçimde hareket edebiliyorsunuz ki insanın oynadıkça oynayası geliyor diyebilirim.

Aslında artık oyunlar hakkında yorum yapmayı pek düşünmüyordum. Fakat MGS 5 The Phantom Pain oynayıp, böyle kusursuz bir oyun hakkında yorum yapmamakta içime sinmedi. Çünkü gerçekten kusursuz ve efsanevi derece güzel bir oyun yapmışlar. Daha önce MGS serisinin oyunlarından oynayanlar varsa bu oyuna tereddütle yaklaşabilirler. Ama size kesinlikle diğer serilerden bağımsız olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim gözünüz kapalı alıp oynayabilirsiniz.

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain oyununda beni biraz üzen kısım, Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Zaten çoğu oyunda bulunmuyor fakat olsaydı çok daha iyi olabilirdi. Ama bu sorunu MGS 5 The Phantom Pain Türkçe Yama yükleyerek benim gibi bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz. Sizlerde Türkçe oynamayı seviyorsanız kesinlikle Türkçe Yama indirmeyi unutmayın derim.

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Oyun İçi Görüntüler

Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain gibi bir şaheser hakkında daha anlatılacak bir çok şey var, fakat girip kendinizin deneyim etmesini daha çok tercih ederim. Kesinlikle Sandbox ile yapılan bir oyunun ne kadar zevkli olduğunu, MGS 5 The Phantom Pain oyununda anlayacaksınız. Çünkü piyasadaki %90 oyun script ile yazılıyor. Girin oynayın ve farkı görün. Sizlere tavsiyem kesinlikle Metal Gear Solid 5 The Phantom Pain Türkçe Yama yüklemeniz olacaktır. Çünkü hikayesi ve oyunun içerisinde çok fazla eşya olduğu için ingilizceniz pek iyi değilse anlamakta zorlanabilirsiniz. Benim gibi yükleyip bu dertten de kurtulabilirsiniz. Neyse çok uzatmayayım hepinize iyi oyunlar dilerim.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.