Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Metro 2033 Türkçe Yama

Metro 2033 Türkçe Yama
15.03.2021
A+
A-

Bu yama sayesinde oyununuzu Türkçe dile çevirerek keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe Yamanın amacı, oyunlarda bulunmayan Türkçe dil eksiğini gidermektir. Metro 2033 Türkçe Yama yükleyerek, oyununuzdaki Türkçe dil eksikliğini giderebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden yamayı indirdikten sonra, kurulum talimatlarını okuyarak yerine getirmeniz. Daha sonrasında Metro 2033 oyununuzu Türkçe Yama ile birlikte keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Metro 2033 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz “Rar” dosyasının içerisinde bulunan “Metro 2033 Türkçe Yama.exe” dosyasını çalıştırın. Hedef klasörü, Metro 2033 oyununun kurulu olduğu klasörün içerisine yaparak Metro 2033 Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : oyunceviri.com

Türkçe Yama Oranı : 100

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1DcxDj7FRBTw1X10TaMYvFxgiVaHV1dOo/view?usp=sharing

 

Metro 2033 Türkçe

Sizlere ilk önce kısa bir şekilde Metro 2033 oyununun hikayesinden bahsedeyim;

Metro 2033, kıyamet sonrasında Rusya’nın Moskova şehrindeki metroda geçen bir hayatta kalma oyunudur. 2013 yılında neredeyse bütün insanlığı bitiren ve dünyanın zeminini zehirli buluta bürüyen olay meydana geldi. Kurtulan kişiler ise Moskova’daki metro istasyonlarına sığındı ve yeni bir karanlık çağ başladı.

Biz oyunu 2033 yılından sonra oynamaya başlıyoruz. Yeni gelen tüm nesil yeraltında doğdu, büyüdü ve metro altındaki diğer insan ırklarından ve yüzeydeki mutant canavarlardan korunmak için mücadele etmeye başlıyor. Bizim bu hikayedeki karakterimiz Artyom olacak. Yaptığımız her şey, metro altındaki insan ırklarını ve yüzeydeki mutantları etkileyecek kararlar olacak.

Oyun yılına göre gerçekten çok keyifli diyebilirim. Grafik kalitesi olarak pek bir şey beklemeyin derim. Fakat böyle kapsamlı bir hikayede Türkçe dil desteğinin bulunmaması biraz üzebilir tıpkı beni üzdüğü gibi. Sizlere de tavsiyem Metro 2033 Türkçe Yama yüklemenizdir. Hem oyunu oynarken hikayeyi anlamkakta zorluk çekmezsiniz.

Biraz da oyunun gidişatını sizlere anlatayım, fakat oynamayı düşünenler kesinlikle buraları okumasın çünkü spoiler içerecek burdan sonraki yazılar.

Oyunun başlarında biraz ilerledikten sonra Hunter diye biriyle tanışıyoruz ve bize görev verip, karşılığında silah vereceğini söylüyor. Yapmamız gereken görev ise içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumu diğer istasyonlara da iletmemiz. İstasyonlarda yaşamamızın sebebi ise, atılan nükleer bombadan dolayı yeryüzünde yaşanılan oksijen yetersizliğinden kaynaklanıyor. Yeraltındaki yaşama artık o kadar alışmışlar ki, sanki hiçbir şey olmamış gibi gülüp eğlenebiliyorlar.

Bazen mutantların saldırısına uğruyoruz ve bu gerçekten çok ürpertici bir an olabiliyor zaman zaman. Fakat tek sorun mutantlar değil, insanlar da bu gruba dahil olabiliyor. Bazı insan ırkları arasında çatışmalar yaşanabiliyor, o yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Metro 2033 Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

Aslında anlatılacak daha çok şey var, fakat biraz da oyun içerisinde deneyimlemenizi öneririm. Fakat kesinlikle Metro 2033 Türkçe Yama yüklemeyi unutmayın derim. Çünkü bu oyunu Türkçe Yama ile oynamak gerçekten çok keyifli oluyor kesin önerimdir. Şimdiden oyuna başlayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim. Bu arada bu oyuna puanım 10/10 (yılına göre 10 da 10 luk oyun.)

 

Sizler de bu oyunu Türkçe dilde oynamak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten Türkçe yamayı indirip kurulum talimatlarını takip ederek Metro 2033 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Tekrardan hepinize iyi oyunlar dileriz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.