Barış Bayar

Metro Last Light Redux Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar2
Gösterim2636
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Bugün sizlere Metro serisinin en efsane 2. oyunu olan Last Light Redux’un Türkçe Yamasını paylaşacağız. Bu yama sayesinde oyunda mevcut olmayan Türkçe dil eksikliğini gidererek, keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabileceksiniz. Bu yamaya sahip olabilmeniz için yapmanız gereken şey ise, aşağıda bulunan linkten indirmenizdir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek Metro Last Light Redux Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Metro Last Light Redux Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz “Rar” dosyasının içerisinde bulunan “Metro Last Light Redux Türkçe Yama.exe” yi çalıştırın ve Metro Last Light Redux oyununun kurulu olduğu dosyayı seçip devam edin. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve ayarlardan “altyazı” seçeneğini açmayı unutmayın. Daha sonrasında Metro Last Light Redux Türkçe Yama ile oyununuzun keyfini çıkartın. (Oyunun ana dizinini kendi seçmez ise, manuel olarak seçmeyi unutmayın.)

Kaynak : oyunceviri.com

Türkçe Yama Oranı : 100

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1MbrBXKeEUyY7WQHSStU9MuSJrUxVFx6x/view?usp=sharing

 

Metro Last Light Redux Türkçe

Metro 2033 oyununun devamı olarak gelen ve ilk çıkacağı zaman Metro 2034 diye duyurulan oyundur. Fakat sonrasında Metro Last Light Redux ismiyle çıkan, serinin 2. oyunudur. Metro 2033’de başımıza gelen olaylar, nükleer felaketten sonra istasyonları evimiz yapıp hem mutantlardan, hem de diğer insan ırklarından korunmaktı. Yeryüzüne çıkamamamızın sebebi ise radyasyondan kaynaklıydı. Karakterimiz olan Artyom, bu mutantlarla iletişime geçebildiğini fark etmeye başlamıştı. Metro 2033’ün finalinde sizlere mutantları yok etme seçeneği veriliyordu. Metro Last Light Redux’ta bu seçeneği seçtiğinizi baz alarak, sonraki olay örgüsünü aktarıyor bizlere. Artyom, mutasyonlu olanlardan soyunun tükendiği düşünülen bir türü bulup, iletişime geçmeye çalıştığı olay örgüsü anlatılıyor. Biz ne kadar onlarla iletişime geçmeye çalışsak bile, diğer insan ırkları onları öldürmeye çalışmaktan asla vazgeçmeyecekler.

Böyle güzel bir oyunun en büyük eksiği bence Türkçe dil seçeneğinin bulunmaması. Her şey çok iyi giderken bazı cümleleri anlamakta zorluk çekebiliyorsunuz. Bu yüzden sizlere önerim, Metro Last Light Redux Türkçe Yama yükleyerek oynamanızdır. Hem daha akıcı, hem de daha keyif alarak oynayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Metro Last Light Redux Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

 

Aslında daha anlatılacak çok şey var, fakat daha fazla anlatıp da oyunun tadını kaçırmayalım derim. Kesinlikle oynamanız gereken bir oyun, fakat Metro 2033’ü bitirmeden buna başlarsanız hiçbir şey anlamazsınız. O yüzden ilk önce Metro 2033’ü bitirin, daha sonrasında Metro Last Light Redux’e başlayın. İngilizce seviyeniz pek iyi değilse de Metro Last Light Redux Türkçe Yama yüklemeyi unutmayın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

Sizde Metro Last Light Redux Türkçe Yama ile oyununuzu oynamak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirebilirsiniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek oyununuzu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

Metro Oyunları İle İlgili Diğer Konularımız

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

sonunda bee çok teşekkür ederim, onca denemeden sonra bi sizin linkte uyumlu oldu. bu arada steam versiyonda sorunsuz çalıştı.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

biz teşekkür ederiz iyi oyunlar dileriz…

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol