Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Minecraft Dünya Haritası

Minecraft Dünya Haritası
Mod
24.10.2020
A+
A-

Minecraft Dünya Haritası ile karşınıza çıkıyoruz bu mükemmel dünya haritası ile neler yapabilir derseniz eğer Minecraft Dünya Haritası Metropol bir minecraft şehiridir bu şehrin içinde hapishaneler, yüksek binalar, hastaneler, okullar, alt geçitler, karayolları ve daha bir çok özellik bulunkatadır. Minecraft oyununda gerçek dünyanın tadını çıkartmak isterseniz ya da bu yapılı olan büyük metropole daha fazla katkıda bulunarak daha büyük bir metropol oluşturmak isterseniz tamda size göre.

Ayrıca Minecraft Dünya Haritasında daha bilinmeyen bir çok özelliği de keşfedebilirsiniz.

 

Minecraft Dünya Haritası nasıl kurulur

İndirdiğiniz haritayı Kullanıcı adı/AppData/Roaming/.minecraft Saves klasörünün içine haritayı atın. Eğer bu klasöre ulaşamıyorsanız Gizli dosya ve klasörleri göster özelliği aktif edin o zaman gözükür iyi oyunlar.

Mod Dosyası : http://www.modsup.com/ex6vvhvffv5a/OUR_WORLD.zip.html

Kaynak : Minecraft
Yama Oranı : 85

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.