Ceo

Nfs Underground 2 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar1
Gösterim2478
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Nfs Underground 2 Türkçe Yama Kurulum

– Nfs Underground 2 Türkçe Yama.rar’ın içindeki klasörü oyunun kurulu olduğu klasörün içine atarak Nfs Underground 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Nfs Underground 2 Hakkında Oyuncuların Yorumu

Nfs Underground 2 bence en efsane oyunu olmuş. Ben şahsi olarak bayıldım. Müzikleriyle oynanışıyla vs. tam bir efsane.

Bu oyun ilk oynadığım Nfs oyunudur ve ilk oynadığım bilgisayar oyunlarındandır. O arabalara modifiye yapabilmek için günlerce oynadığımı bilirim. Neredeyse günlük 8 – 10 saat oynardım. Oyunun kapağındaki araba benim hayalimdi. Onun için çok uğraştım biriktirdim aldım. Nissan 350z candır. Hele o modifiyeleri yapabilmek için harcadığım saatleri hiç saymıyorum bile. Haritalara değinecek olursam zaten onlara kelime bile edilmez yani. Gerçekten haritaların hepsi birbirinden zevkli ve efsane.

Ben oyunu Nfs Underground 2 Türkçe Yama ile oynadığımı söylemeliyim. Gerçekten oyunda çok fazla şey olduğu için anlamak benim için mümkün değildi. Kesinlikle Türkçe yamayla oynamanızı tavsiye ederim.

Neyse arkadaşlar velhasıl kelam oyunda övülecek şey çok fazla. Yılına göre ve Nfs serisine göre gerçekten efsane yapmışlar. Zaten nfs serisinin pek kötü oyunu bulunmuyor zaten ama olsun diğerlerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Oynamayanınız varsa daha fazla vakit kaybemesin derim. Kesinlikle başlamanızı ve Nfs Underground 2 Türkçe Yama indirmenizi öneririm. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1nHVmrzdDkEPhy5HJnSVPFfwNS4pclzDA/view?usp=sharing

Kaynak : Need For Speed
Yama Oranı : 75

EnfesSoft.Com

[…] Kaynaktan alıntı: … […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol