Barış Bayar

NFS Carbon Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim5418
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

NFS Carbon Türkçe Yama yükleyerek oyununuzu tamamen Türkçe dile çevirebilir, ve keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece, aşağıda bulunan kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında NFS Carbon oyununu Türkçe Yama ile keyifli bir şekilde ve Türkçe dilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

NFS Carbon Türkçe Yama Kurulumu

NFS Carbon Türkçe Yama.rar’ın içerisindeki exe dosyasını çalıştırın. Hedef klasör olarak “NFS Carbon” oyununun ana dizinini seçin ve kuruluma devam edin. Karşınıza “yukle.reg dosyası kayıt defterine eklensin mi?” sorusuna “evet” diyerek devam edin ve NFS Carbon Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : nForcer

Türkçe Yama Oranı : 70

Türkçe Yama Dosyası https://s7.dosya.tc/server18/jj8axy/NFS_Carbon_Turkce_Yama.rar.html

NFS Carbon Türkçe

NFS Most Wanted’in hikayesinin devamı niteliğinde çıkan oyundur NFS Carbon. Hemde, diğer oyunundan yeni olduğu için daha güzel araçlar, grafikler, çevre ve maplar, oynanış, müzikler, vb. şeylere sahip olduğunu da söylemeliyim. Polis kovalamaları biraz daha zorlaştırılsa iyi olabilirmiş. En zevkli olan şeyler ise kamyon yarışlarıdır. Gerçekten çok keyifli ve eğlenceli yarış çeşitlerinden birisidir. Birazda oyundan bahsedelim;

Başlangıç araçlarında sizi, oyunun sonuna kadar götürebilecek bir araç bulunmuyor. İkinci haritadan sonraki Muscle, Camaro veya rx8 en güçlü araçlardır Tier 1 için.

Orta araçlarda ise gerçekten çok güçlü araçlar olduğunu söylemeliyim. NFS Carbon, bu konuda araçları biraz daha zayıflatsa iyi olabilirmiş. Çünkü Tier 2 seviyesinde bir Ford Mustang, sizi oyun sonuna kadar rahatça götürebilir. Fakat Tier 3 deki araçlar, Mustang’i net bir şekilde tokatlar onu da belirteyim.

Zor araçlarda gerçekten çok sağlam ve güzel araçlar var kesinlikle. Fakat bu seviyede araçların kullanım oranları asıl kendini belli eden unsurlardır. Araçlar Tier 3 seviyesinde ve hepsi güçlü olduğu için, bu seviyede artık yol tutuşu güzel olan araçlar seçmeniz önemlidir. Ve bu seviyede alacağınız araçların kullanım alanları çok önemlidir. Düz yol yarışlarında Lamborghini, Gallardo vb. araçlar kullanırken, kanyon virajlarında Lancer, evo 9, Nissan gtr tarzı araçlar kullanmanızı öneririm. Biraz kullanacağınız yarış için alacağınız aracı da araştırmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

NFS Carbon oyununun bence en büyük eksiklerinden birisi ise kesinlikle Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Zaten NFS serisinin şimdiye kadar olan hiçbir oyununda bulunmuyor. Fakat NFS Carbon Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu çözebiliyoruz. Keşke gerek kalmasa bunlarla uğraşmaya fakat mecbur kalınca yapıyoruz. Sizlere de yüklemenizi ve Türkçe dilde oynamanızı tavsiye ederim.

NFS Carbon Oyun İçi Görüntüler;

NFS Carbon gerçekten oynanması gereken bir oyun olduğunu söylemeliyim. Özellikle Most Wanted oynadıysanız, hikayenin devamı olarak kesinlikle Carbon’u oynamalısınız. Oynadığınıza pişman edecek bir oyun asla değil bunu da söylemek isterim. Daha fazla uzatmayalım, hepinize iyi oyunlar dilerim.