Barış Bayar

NFS Pro Street Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim1030
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

NFS Pro Street Türkçe Yama kurulum

– NFS Pro Street Türkçe Yama dosyasının içinden çıkan exe dosyasını çalıştırınız ve NFS Pro Street oyunun içine kurulumunu yapınız. Eğer uyarı gelirse Tümüne evet diyerek kurulumu tamamlayınız.

 

NFS Pro Street

Bu oyunun tutulmamasındaki en büyük sebeplerden birisi oyunun gerçekçi olmasıdır.

Normalde NFS’nin diğer serilerinde underground veya most wanted gibi oyunlarında duvara 300 ile çarptığınız zaman araba biraz sekip arkası hava kalkıyor. Ama bu oyunda bu olay gerçekçi olduğu için insanlar tarafından pek sevilmedi. Çünkü 300 ile bir duvara girdiğiniz zaman ölmeniz dışında arabanın motoru veya benzin deposu hasar alıp sıkıştığı için üstüne patlarsınız.

Bu seride gerçekçiliğe biraz daha önem verdikleri için oyuncak araba yerine hasar fonksiyonu ekledikleri ve NFS’cilerin alışık olmadığı bir olay olduğu için insanlar tarafından pek sevilmedi benim görüşümce. Bu aslında olması gereken bir şey fakat oyuncuların alışık olmadığı bir şey olduğu için şu anda böyle bir oyun ne yazık ki hak ettiği değeri alamıyor ve alamayacak. Bizim insanlarımız biraz daha basit oyunlar sevdiği için 300 le çarpıp hiçbir şey olmamış gibi devam etme isteği olduğu için mecburen bu güzelim oyun da güme gitti.

NFS Pro Street Türkçe Yama indirmeden zaten bu oyun oynanmaz. Çünkü o kadar fazla fonksiyon, araba, araba parçaları, modifiyeler, vb. şeyler var ki İngilizce seviyenizin biraz üst seviyelerde olması gerek her şeyi anlamanız için. Bende o kadar olmadığı için Türkçe Yama indirerek oynamayı tercih ettim sizlere de öneririm.

NFS Pro Street’in tutulmamasındaki sebepleri yukarıda belirttim. Eğer siz de 300 le duvara çarpıp bir şey olmamış gibi devam etmek istiyorsanız  bu oyunu oynamamalısınız. Fakat gerçekçiliği sevenler için oyun birebir olmuş. Yapımcıların ellerine kollarına sağlık. Şimdiden oynayacak arkadaşlara iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/194iqBysWD6lSpzq6d1HvBsfvMhtvfv1_/view?usp=sharing

Kaynak : Dj Clup Gökan ATİK
Yama Oranı : 90