Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Outlast 2 Türkçe Yama

Outlast 2 Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Outlast 2 Türkçe Yama Kurulum

– Outlast 2 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açıp oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurulumu tamamladıktan sonra Outlast 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Outlast 2 Hakkında Oyuncuların Yorumu

Oyunu bitirdikten sonra deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Piyasadaki oyunlara bakınca gerçekten farkını ortaya koyduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. İlk Outlast’ı geride bıraktığını söyleyebilirim. Ama en iyi ivme yaptığı oyun kesinlikle bu değil. Whistleblower asıl zirve noktasıydı kesinlikle.

Senaryo olarak 3 oyunundaki en iyi senaryo bu oyuna ait fakat gerilim, aksiyon ve korkma sahneleri olarak kesinlikle Whistleblower’dan sonra geliyor. Sebep olarakta bence çok fazla açık alanlarda gezmemizdi. Kapalı alanlardaki o gerilim ve ortamın heyecanı açık alanda pek hissettirememişti kendini. Kapalı alanlardaki atmosferi açık alana taşımaya çalışarak bence kendilerini bozmuşlar. Bu konu beni biraz üzdü açıkçası.

Senaryoyu tam anlayabilmeniz için dökümlanları kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Ben bi kaç döküman kaçırdığımdan dolayı tam olarak anlayamadım kafamda soru işaretleri kaldı ama neredeyse her şeyi anladığımı söyleyebilirim. Outlast 2 Türkçe Yama indirerek oyunu bitirdiğimi belirteyim bu arada İngilizce seviyem pek iyi değil. Sizin de değilse Türkçe Yama olmadan oynamanızı önermem çünkü konuyu pek anlayamazsınız.

Uzun lafın kısası arkadaşlar oyun gerçekten senaryosuyla, yenilikleriyle, aksiyonuyla, korku ve gerilimiyle ve sayılamayacak bir çok özelliğiyle gerçekten Outlast’ın adına yakışır bir oyun olmuş. Hepinize oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum. Oyunu oynamaya başlayan herkese iyi oyunlar dilerim.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/15ZtpXbSiqECzoZHeka6zmtW_SpvWv6e1/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.