Barış Bayar

Outlast Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim3626
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Outlast Türkçe Yama dosyasını indirerek yamayı ücretsiz kurabilirsiniz.

Korku oyunlarını seven ve her türlüsünü oynayan birisi olarak gerçekten hoşuma kaçan bir oyun olduğunu söylemeliyim. Benden bir taktir aldığını söylemeliyim. Outlast gerçekten korku teması olarak benim baya bir hoşuma gitti gerçekten. Outlast Whistleblower ve Outlast 2’yi de hemen peşine oynayarak bitirdim. O yüzden diğer korku temalı oyunlarla kıyaslamam mümkün bile değil. Gerçekten bambaşka bir oyun ve seri olmuş. Şimdi gelelim değerlendirmeye.

 

Outlast Türkçe Yama Kurulum

– Outlast Türkçe Yama dosyasını çalıştırın ve Outlast oyunun kurulu olduğu dosyayı seçerek kurulumunu yapabilirsiniz.

Outlast Türkçe Yama Boyut: 26,01 MB

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1dsoWw326OQyX3muAd5SczMuQHoGIsmQJ/view?usp=sharing

Kaynak : Oyun Çeviri
Yama Oranı : 100

Outlast

2013 yılında çıkan oyunu gerçekten bu kadar geç tanımak istemezdim. Keşke daha önceden oynayabilseydim. Ama bu karantina zamanlarında boş vaktim fazlasıyla bulunduğu için yeni oyunlar keşfetmeye ve oynamaya devam ediyorum. Böyle bir oyunu 7 sene sonra keşfetmek gerçekten üzdü biraz. Neyse artık oyuna geçelim. Grafikleri 7 senelik bir oyuna göre gerçekten gayet iyiydi. Şimdiki oyunlarla bile neredeyse kapışacak düzeyde iyiydi. Benim bu tarz korku temalı oyunlarda tek beklentim gerçekten korkutması, ürkütmesi ve germesidir. Bunu oynarken gerçekten hepsini yaşadığımı ve bana iyi bir adrenalin pompaladığını söyleyebilirim. Işıksız, sessiz ve kulaklığı takıp oynadığım için bazı zamanlar rüyalarıma kadar giren bir oyun olmuştu Outlast.

Benim ingilizcem biraz zayıf olduğu için ve konuşmaları anlayamadığım için Outlast Türkçe Yama indirerek oynadım ve oyunun hikayesi de gerçekten çok keyifliymiş onu fark ettim. Genelde bu tarz oyunları sadece korkmak için biraz adrenalin olsun diye oynarım ama hikayesi de gerçekten baya iyiymiş.

Outlast bir akıl hastanesinde geçiyor ve biz bir gazeteciyiz. Oraya geçen efsanevi olayları araştırmak için yola çıkıyoruz ve hastaneye varıp aracımızdan kameramızı alıp indiğimiz andan itibaren bütün olaylar gelişmeye başlıyor. Atmosfer zaten hemen sizi etkiliyor zaten. İner inmez hastanenin görüntüsü, ortamın sessizliği ve karanlığı hemen sizi etkisi altına alıyor. Arkadan gelen müzikler ve sahne geçişleri gerçekten efsane olmuş. Başka oyunlardaki gibi saçma sapan güçlerimizin olmasındansa sıradan bir gazeteci olarak olayları araştırmamız ve karşımızdaki hastalıklı insanların da sadece mutasyon geçirmiş delilerden ibaret olması da oyuna gerçekten apayrı bir zevk katmış. Bu yüzden oyunda delilerden kaçmak için süper güçleriniz olmadığı için alternatif yöntemler denemek zorunda kalmanız gayet yerinde olmuş. Basit şeyler düşünerek kaçabilmek (yatağın altına girmek, dolaba girmek, koşarak kaçmak, vb.) gayet tatlı olmuş ben çok beğendim şahsen.

Outlast hakkında aslında anlatılacak daha çok şey var fakat biraz da sizin girip deneyimlemenizi isterim. Korku temalı oyunları seviyor iseniz kesinlikle benim gibi daha fazla gecikmeden başlayın. Emin olun pişman etmeyecek sizi. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol