Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Papers Please Türkçe Yama

Papers Please Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Papers Please Türkçe Yama Kurulum

– Papers Please Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları oyunun bulunduğu klasörün(C:Program Files (x86)SteamSteamAppscommonPapersPlease) içindeki loc klasörünün içine atın ve seçeneklerden türkçeyi seçtikten sonra Papers Please Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

 

Papers Please

Ne kadar çok oynadıysam yine de 31. günü göremediğim oyundur. Para kazanmaya odaklandığım zaman dikkatim dağıldığı için terörist, kaçakçı, vizesiz, vb. insanları içeriye dolduruyorum. Normal oynamaya çalıştığım zaman da yavaş kaldığım için parasızlıktan ailem ölüyor. Ne zaman sabah olsa bugün başıma ne gelecek, bomba mı düşecek, terörist mi sokucam ülkeye, hükumetten yazı mı gelecek kaç hata yaptım diye felan derken iyice stres yaptırıyor oyun. Papers Please Türkçe Yama kurdum ki Allah’tan biraz da olsa bişeyler anlayalım diye. Gündelik hayatımdaki işimde ben bu kadar stres yapmıyorum arkadaş nasıl bir oyun bu. Ben sabah 8 akşam 5 Arstotzka’ da memurluğumu yapıp evime helal ekmek götürmek istiyorum.

Şaka bir yana oyun gerçekten olabileceğinin en iyisi olmuş. Kesinlikle daha fazla vakit kaybetmeden başlayın ve keyfini çıkarmaya bakın. Herkese iyi oyunlar.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1GNHd7svNIQ_pme4TnuwfY5iD2YPrsnpD/view?usp=sharing

Kaynak : OyunCeviri.net
Yama Oranı : 80

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.