Enes Gül

Pes 2021 Lisans Yaması

Cevaplar153
Gösterim26486

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans Yamasını ücretsiz ve çok basit kurabilirsiniz. Bildiğiniz gibi pes 2021 de çoğu takımların lisans yamaları bulunmamaktadır. Bu nedenle sizin için eklediğimiz yeni çıkan Pes 2021 Lisans Yaması içe aktar yaparak kurabilirsiniz.

Yama Notu: Hatasız çalışan en iyi Tüm takımlar yamasıdır, bütün formalar, partnerler ve oyuncular son haliyle en güncelidir.

Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans yaması

Pes 2021 Lisans Yaması Kurulumu

Bütün adımları tek tek uygularsanız hatasız kurulumu tamamlarsınız.

Adım 1 – İndirdiğimiz Pes 2021 Lisans Yaması rar dosyasının içinden çıkan ” WEPES  ” klasörünü. Belgelerdeki ” KONAMİ ” klasörünün içindeki ” Pes 2021 ” dosyasının içindeki ” WEPES ” klasörünün içine atınız.

Adım 2 – Pes 2021 oyununa giriş yapınız. Ve ” AYARLAR ” menüsünden ” DÜZENLE ” seçeneğine tıklayınız ve “İÇE AKTAR / DIŞA AKTAR ” sekmesine tıklayınız.

Adım 3 – Şimdide aynı diğer Pes oyunlarımızda yaptığımız gibi yapacağız. Aynı şekilde ” TAKIMI İÇE AKTAR ” sekmesine tıklayınız ve karşınıza çıkan uyarıda “OK ” seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz.

Adım 4 – Karşınıza lisans yapılmış olan bütün takımlar çıkacak ALMANYA LİGİ HARİÇ HEPSİNİ SEÇİN

(Not: Almanya ligi hiç olmadığı için onu farklı bir şekilde yükleyeceğiz. Başında ” GER ” olanları seçmeden diğer hepsini seçerek )  ve en yukarıdaki ” AYRINTILI AYARLARA GİDİN ” seçeneğine tıklayın.

Adım 5 – Karşınıza iki adet seçenek çıkacak ikisini de seçmeyin. Boş bırakın ve ” OK ” tuşuna tıklayın bekleyin böylelikle bütün takımları aktarmış olacaksınız.

Adım 6 – Şimdide Almanya ligini yüklemek için. Tekrar ” TAKIMI İÇE AKTAR ” sekmesine gireceğiz. Bu sefer sadece ALMANYA ligini (Başında GER olanları) seçiniz. Sonrasında AYRINTILI AYARLARA GİT seçeneğine tıklayın.

Bu sefer Adım 5 de yaptığımız gibi boş bırakmayacağız ” OYUNCU VE TAKIM VERİLERİNİ UYGULAYIN ” seçeneğine tıklayın. Sonra ” OK ” tuşuna basınız. Artık bütün dünya takımlarımızı PES Lisans yaması ile oynayabileceksiniz.

Almanya ligi lisans yaması

– Buraya kadar her şey tamam Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans Yamasını uyguladık. Ancak son işlemler olan müsabakaları da içe aktar yapmamız lazım. Bu işlemlerden sonra Şampiyonlar ligi dahil bütün ligler orjinal adıyla karşınıza çıkacak. Ve oyunu tamamen gerçekçi hale getirmiş olacaksınız.

Adım 7 – Bu sefer ” DÜZENLE ” menüsünün içindeki ” TAKIMLARI İÇE DIŞA AKTAR ” seçeneğinde bulunan ” MÜSABAKAYI İÇE AKTAR ” seçeneğine tıklayınız.

Karşınıza çıkan bütün dosyaları seçerek ” AYRINTILI AYARLARA ” git seçeneğini kullandıktan sonra karşınıza çıkan hiç bir seçeneği seçmeden ” OK ” tuşuna basınız. Sonra beklemeniz yeterli olacaktır. Pes 2021 de Müsabakaları aktarmak bu kadar kolay.

Almanya ligi not : Ayarlarda müsabaka yapısı var kura boyutu Bundesligayı 18 takım yapınız. Sonra Bundesliga liginde olmayan 3 takım ile bundesliganın içindeki 3 takım ile değiştirin. Bu kadar basit

Takımların yerlerini değiştirmeyenler için;

Düzenle sekmesine girin > Müsabaka yapısı sekmesine tıklayın > 17. sayfada bulunan Bundesliga ligindeki herhangi bir takımı tıklayarak seçin ve Bayern, Schalke 04 gibi olmayan takımlar ile değiştirin sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi pes 2021 lisans yaması sayesinde oyunu tüm gerçekçiliği ile oynayarak tadını çıkartın.

Yamanız tamamen hazır…

  • Almanya ligi için, Anlık maçlarda Canlı güncelleme verisi uygulandığında sadece Budesliga kadroları orjinal halde oluyor bunun için güncelleme yapılacak. Ancak Efsane ve kariyer modunda sorunsuz çalışıyor.

Bütün adımları tek tek uyguladı iseniz lisans yaması hatasız çalışacaktır. Şuanda çalışan en hatasız lisans yaması budur diğerlerinde hep hata keşfettim. Pes hayranı olarak kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

 

Pes 2021 Lisans Yaması

İndirme linki  : Bu indirme linkini görebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye değilseniz Buradan Kayıt olabilirsiniz.

 

Yama Notu : Kadroları en son güncel hale getirmek için Lisans yamasını kurun. Sonra ” Düzenle ” sekmesinden ” Canlı Güncellemeyi uygula ” butonuna tıklayarak en son gelen canlı güncellemeyi yapın.

Ve kadroların güncelleyin. Böylelikle kadrolarınız hem sürekli güncel olur. Hem de lisans yamamız sayesinde orjinal forma ve logoları ile yayınlanır.

Lisans yaması Notu

Bazı arkadaşlarımız formalarda ki yazılar orjinali ile birebir aynı değil ya da şu lig de ki oyuncu orjinal değil gibi yorumlar yapmışlar. Arkadaşlar bu pes 2021 yamasını yaparken 10/10/2020 tarihinde ki en güncel verilere göre bütün formaları çizerek bütün takımları ve transferleri koyarak yaptık. Haliyle illaki bütün transferler şimdi ki kadrolar ile birebir aynı olacak değil. Şuana kadar bizim yamamız kadar sağlam yama internette yok. Hem de program kurulumu gerektirmeden ne olduğunu bilmediğiniz uygulamalara tıklamadan sadece dosyaları klasörün içine atarak kurulum yapmanızı sağlıyoruz.

Sürekli piyasada  çıkan en yeni pes 2021 lisans yamalarını deniyoruz. Daha iyisini bulursak buraya ek seçenek olarak koyacağız. Oyun bize ne forma ne partner veriyor sadece transfer veriyor. Ayrıca yamayı kurduktan sonra güncel transferleri görmek için tekrar oyunun içinde ki canlı güncellemeyi uygularsanız her transfer güncellemesinde kadrolar güncellenir. İstesek bir çok yamayı buraya ekleyebiliriz. Ancak sizin için en sorunsuz yamayı yayınladık. Hazırlıklarımız bitince yeni sürüm olan v2 pes 2021 lisans yamasını yayınlayacağız.

Lisans Yama Oranı : 100

 

Pes 2021 Lisans Yaması İçerikleri

– İngiltere Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İngiltere 2. Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İspanya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İtalya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İtalya 2. Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– Almanya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– Süperlig 2021 partnerler ve formalar.

 

Pes 2021 Türkçe Yama

Türkçe nasıl yapılır?

Bazı kullanıcılarımızdan gelen yorum üzerine ek bir bilgi eklemek istedim. Elinde orjinal steam oyunu olmayanlar oyunu İngilizce oynuyorlar. Elinde orjinal oyunu olanlar bu işlemi yapması gerekmiyor genelde Türkçe oluyor. Pes 2021 lisans yamasından tam anlamıyla zevk almak isteyenler için oyun dili İngilizce olup da Pes 2021 Türkçe dile çevirmek isteyenler aşağıdaki anlatımı uygulayarak oyunu Türkçe Yama haine getirebilirler.

1 – Steam uygulamasına kullanıcı adınız ile giriş yapınız.

2 – Kütüphane Menüsüne tıklayın.

3 – Yan sekmeden Pes 2021 oyununu bulun ve üzerine tıklayın., Özellikler sekmesine tıklayın.

4 – Karşınıza çıkan pencerenin Üst kısmında “DİL” diye bir sekme olacaktır ona tıklayın.

5 – Oyun içinde kullanmak istediğiniz dili seçin diye bir seçenek çıkacaktır.

6 – Dili Türkçe seçmeniz yeterli olacaktır.

Not: Steam üzerinden oyunu kullanamayan kullanıcılar dil dosyasını soruyor , çok yakında Türkçe Dil dosyası da gelecektir.

 

Pes 2021 Lisans Yamasında neler değişti?

Pes 2021 lisans yaması ile orjinal oyunu arasındaki fark. Bildiğiniz gibi Pes sponsoru olmadığı çoğu takımın adını, formalarını, partnerlerini ve kupa müsabakalarının isimlerini oyuna eklememekte dir. Bunun yerine takımların forma renklerini koyarak ya da müsabakalara bir isim uydurarak oyunu yayınlıyorlar.

Pes 2021 Lisans Yaması ise gerçek dünyadan farkı olmadan bütün takımları kapsar. Aynı zamanda orjinal isimleri, gerçek sponsorları, transferleri ve orjinal en güncel formaları ile sizlere sunuyor. Size de sadece Pes 2021 oyunun keyfini çıkartmak kalıyor. 2020 yılının Eylül – Ekim ayına kadar tüm formalar, transferler ve partnerler en güncel hali ile oynayabilirsiniz.

Daha sonra tekrardan yama güncellemesi gelecektir.

Bu konuya ilgili pes 2021 Türkçe spiker yamasını da incelemenizi tavsiye ederiz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

teşekkürler mükemmel yama

Yeni Nefer

Profile Photo

yama sorunsuz çalışıyor çok sağolun hocam aklıma takılan bir şey var ben pes 2021 i steamdan satın aldım oyun güncelleme yaptığında yama bozulur mu ona göre güncelleme yapmayacağım

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

iyi oyunlar

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

hiç sorun yok murat bey, istediğiniz gibi oyuna gelen her güncellemeyi yapabilirsiniz sadece takım içindeki transferler ve oyuncuların tipleri güncellenir formalar ve partnerler yamamız da olduğu gibi orjinal kalır.

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Yamanın sağlıklı çalışabilmesi için aynı işlemleri tekrar yapmanızı öneririz çünkü atmanız yeterli olmuyor aynı zamanda Adım 2 de yaptığımız gibi oyunun içindeki düzenle kısmında İçe aktar işlemi de yapmanız gerekiyor

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

hocam merhabalar yamayı kurdum fakat münih,leverkusen ve schalke bundesliga da değil diğer avrupa takımlarında onları nasıl taşıyacağız

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

merhabalar Onur, onun içinde taşıma işlemi yapacağız ancak ilk denememizde yaptığımızda güncellemede geri bozuluyordu o yüzden onları dışarıda bıraktık.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

22 ekim güncellemesi ile uyumlu mu?

Yeni Nefer

Profile Photo
fef

şuan transfer yaması kurucam oyuna üstüne bunu kurmak mümkünmü

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

evet uyumlu

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

mümkün, kurabilirsiniz oyunu istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

t***** kurban reis oyun zevkimi bir sen arttırdın

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

iyi oyunlar :DD

EnfesSoft.Com

Türkiye Ligi 21 takım değil mi ?

Yeni Nefer

Profile Photo

Enes abi çok teşekkür ederim diğer pes yamaları yüzünden oyunu 2 kez baştan kurdum bu çok süper acaba fifa içinde spiker yaması atar mısınız

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

kasım güncellemesi en kısa zamanda gelecek hiç bir değişiklik yapmadan üstüne atarak güncelleme yapabileceksiniz.

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

hepsi gelecek kardeşim çalışmalara devam ediyoruz iyi oyunlar..

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Yama çalışıyor ama bundesligada pesin kendiği takımları var onu nasıl düzeltebilirim yada düzeltebilir miyim?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Güncelleme kendi düzeltiyor Almanya ligini yamayı güncelliyoruz yeni sürümü yakında gelecek geldiğinde dosyaları üstüne atarak anında güncelleme yapabileceksiniz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Merhaba yamayı yaptım ama takım seçerken oyun kasıyor ne yapmalıyım

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

merhabalar, en son yapılan canlı güncellemeyi uygula derseniz canlı güncelleme yaptıktan sonra hem takımlar son haline güncellenir hem de kasma olayı biter.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

merhaba yama indirme linki kırılmış sanırsam indir dediğimde bi sekmeye geçip indirme yapmıyor.

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

linklerimiz de sorun yoktur sürekli kontrol ediyoruz tekrar dener misiniz

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Yamayı yaptım değişiklik yok nedense

Lord

Barış Bayar
Konular115
Cevaplar52

Merhabalar, yama kurulum talimatlarını doğru takip ederek yaptığınızdan emin misiniz ?

Yeni Nefer

Profile Photo

kardeşim belgeler şeyi yok bende ortak belgeler klasörü var oda bomboş başka yolu yokmu ilk adımı yapmanın

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

normalde olmama ihtimali yok ancak bulamıyorsanız eğer dosya arama yerine WEPES yazın o çıkan klasörün içine atın.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Teşekkür ederim kral harika tff 1. lig yaması ve şampiyonlar ligiyle avrupa ligi için skorbord, tabelalar, replay geçişler, top yamaları içinde sık sık takip ediyor bekliyorum

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

iyi oyunlar Çağrı bey, istediklerinin hepsi en kısa süre içinde gelecek

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo
KKE

kral emeğine sağlık ama bir sorum olacak herhangi bir yamayı kaldırma şansımız var mı mesela kurduğumuz bundesliga yamasını kaldırabilir miyiz

Yeni Nefer

Profile Photo

abi benim oyun orijinal değil yamayı yaptım fakat transferler olmadı ne yapmam lazım ?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Teşekkürler hocam iyi oyunlar. Yamaları kaldıramazsınız maalesef sadece orjinal kadroyu bu yamda yaptığınız gibi tekrardan yükleyebilirsiniz.

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

oyununuz orjinal değilse güncel transferler için transfer yamasına ihtiyacınız var. İsterseniz kısa süre içinde en yeni transfer yamasını paylaşabiliriz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Abi canlı güncelleme yaptıktan sonra kasma olayı kesin çözülür mü ?normalde geçişlerde kasıyor da canlı güncelleme yapmayınca

Yeni Nefer

Profile Photo

her şeyi dediğiniz gibi yavaş yavaş ve düzgünce yaptım. her şey iyi fakat almanya ligindeki takımlarda oyuncular takımda değil. başka takımlardaki oyuncular var.

Yeni Nefer

Profile Photo

Hocam öncelikle eline sağlık yama çalışıyor.Tek bir sıkıntı var shalke bayern gibi bir kaç takım bundesliga da yok diğer avruğa takımlarının içerisinde.Onları bungesligaya nasıl alabilir ? yukarı taşıma işlemi yazmışsınız onu nasıl yapabilirim bilgi verir misiniz ?

Yeni Nefer

Profile Photo

Takımı içeri aktar kısmına girip basında GER yazan takımları tekrar aktar düzelir bendede aynısı olmuştu.

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Baran maalesef olmuyor güncelleme yapınca geri düzeltiyor pes gerekli güncellemeyi yapacağım yapınca yayınlayacağım 2020 yılının bitmesini bekliyorum.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Ben yamayı yaptım herşey güzel hoş eline sağlık ama almanya ligini kaç kere içeri aktarırsam aktarayım oyuncular gelmedi. Başka bir şey mi yapmalıyım acaba?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Pes yeni güncellemelerinden dolayı Almanya liginde bazı takımlara izin vermiyor. Bu konuyla ilgili gerekli güncellemeyi yapacağım en kısa zamanda. Ocak güncellemesini bekliyorum.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Ustam bir de bir sorum olacaktı. Ben diğer avrupa ligindeki bir takımın amblemini ve adını bu dosyalar yardımıyla değiştirebilir miyim. Yani daha net anlatmak gerekirse Aek takımınının amblemini ve adını Dortmund olarak değiştirmek istiyorum. Dosyalara girip değişiklik yaparak bunu yapabilir miyim. yardımcı olursanız çok sevinirim

Yeni Nefer

Profile Photo
can

selamlar. yama için teşekkürler. Yamayı sorunsuz yükledim oldukça güzel görünüyor ancak bir sorun söz konusu,
yamayı kurduktan sonra fps drop yemeye başladım.
sistem rtx2080 ryzen7 3800x aynı sorunu yaşayan var mı ? teşekkürler

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Öncelikle iyi oyunlar. Bu sorunu bir takipçimiz daha yaşamış çözüm olarak canlı güncelleme yapmış ve düzelmiş. Sizde bir deneyin isterseniz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Hocam ben sadece ingiltere 2.lig ve bundesliga yaması yapmak istiyorum nasıl yaparım ve sorun olur mu? Ayrıca steam’de ki son güncelleme ile uyumlu mudur sorun çıkarır mı?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

son güncelleme ile uyumlu, sadece 2. ligi ve bundesligayı aktararak yapabilirsiniz

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Yardımcı olabilir misiniz? Takımı içe aktar dediğimde hiçbir şey gözükmüyor. Dosyaları WEPES klasörüne attım

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

WEPES klasörünün içine rardaki klasörleri direk atacaksınız o zaman gözükür rar olarak atarsanız gözükmez

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Ben yamayı kurdum almanya ligi hariç hiçbirinde sorun yok. Almanya liginde yaşadığım sorun ise mesela dortmunda 2.5 yıldız ve saçma saçma oyuncular var güçleri düşük bunu nasıl düzeltebilirim.

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

sanırım oyununuz orjinal değil indirdiğiniz oyun takımlarıyla ilgili kadroları güncellemeniz gerekiyor testimizi yaptık bizde böyle bir sorun olmadı.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Oyunum orjinal ama bvb 2.5 yildiz ayrica bunlesligada yerini degistirdigim bayern schalke vs mac yaparken gozukmuyo ama ayarlar kismindan bakinca gozukuyo

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

berk kardesim senin durumu çözdüm şimdi. Yamaya not yazmıştım sadece Almanya liginde normal maç yapmak istediginde bu sorun oluyor. Ancak kariyer ya da efsane modunda bu sorunla asla karşılaşmazsın. Normal maçta bunun olmasini istemiyorsan ofline olarak oynaman gerekiyor. Bu durum sadece Almanya icin geçerli. Bunun nedeni ise pesin Almanyayi her macta otomatik güncellemesidir.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Halleetim çok teşekkürler yama için

Yeni Nefer

Profile Photo

Halleetttim teşekkürler yama için

Yeni Nefer

Profile Photo

wepes dosyasini bulamADIM ilk basda dediyuniz lutfen yardimi olurmusunuz

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

iyi oyunlar Oğuzhan bey

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Ben Almanya ligi yamasını yapmak istemiyorum ne yapmam lazim

Yeni Nefer

Profile Photo

Öncelikle teşekkür ederim. Aklıma takılan bir şey var:
PES, Ekim güncellemesi ile zaten lisanslı olmayan bazı takımları lisanslı hale getirdi sanırım. Mesela Süper Lig eklendi ve bütün takımlar yer alıyor. Sizin yamanızda ise bütün takımlar var. Neden? Sadece lisanslı olmayan takımlar için yama yapsanız ve gerisi de orijinal kalsa daha iyi olmaz mıydı?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Oyunu orjinal olmayanlar için gerekliydi transferler için. Oyunu prjinal olanlar canlı güncelleme yapabilirler.

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Ayarlardan kurulum yaparken Bundesliga seçeneğini seçmemeniz yeterli.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

türkiye ligi 21 takım mı?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Pes oyununuz orjinal ise canlı güncelleme yaptığınızda 21 takım olarak gelecektir.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

hocam dosyayı indirdim belgeler konami wepese attım. oyunun içinde takımı içe aktar dediğimde sadece import_tutorial.ted gözüküyor. dosyanın içindeki belgeler görünmüyor. sorun nedir sizce?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Wepesin içine hepsini bir klasör içinde mi attınız yoksa her ligi ayrı ayrı klasör halinde mi

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Abi benimki crackli oyunda canli guncelleme yapip oyunun kadrolarini guncelleimiom.nasil yapacam

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

güncel kadro indirmen gerekiyor bu transfer sezonundan sonra paylaşacağım.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Oyunum orijinal. Yaptığınız yamada hangilerini yüklemeliyim?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

hepsini atın bütün takımlar orjinal forma ve partnerleri ile çıksın sonra tekrar canlı güncelleme yapın forma ve partnerler ayrıca logolar kalır. Sadece kadroları güncellemiş olursunuz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

abi benim orjinal değil oyunum canlı güncelleme alamıyorum 21 takım olmayacak mı acaba

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

21 takım olmaz ama sizin içinde yakında pes 21 takım güncelleme konusu atacağım

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

teşekkür ederiz abi çalışmalarında başarılar dilerim oyunu bizler için daha iyi oynanabilir bir hale getirdin.

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

takipte kalın biz teşekkür ederiz.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Merhaba yamayı başarılı şekilde kurdum . Emeğinize sağlık . Fakat Müsabaka Yapısından Bundesliga’ya açıkladığınız şekilde değişiklikleri yaptım. Ama ‘Düzenleme’ kısmında yapıldığı görünsede Hızlı Maç yaptığımda eski 20 takımlı şekilde karşıma çıkıyor. Ne yapsam düzeltemedim .

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

merhaba, konudada yazmıştım hızlı maçta bundesliga oyunun orjinalini açıyor maalesef. Menejer modu ve efsane modunda çalışıyor sadece. İyi oyunlar..

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Online oyunda sıkıntı çıkarıyo mu bu yama

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

online oyunda kadrolar orjinale döner

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

belgelere attığım dosyalar oyun içinde takıma içe aktar dediğimde gözükmüyor silip tekrar yükledim ama yine gözükmedi ne yapmam lazım acaba

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

bir şeyi yanlış yapmışsınız ekran görüntüsü atar mısınız admin@menduh.com adresine

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

hocam,teşekkürler , stadyum yaması da gelir mi acaba?

Yeni Nefer

Profile Photo

merhaba. bu yama play station için geçerli mi ?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

İyi oyunlar, editörler haber beklemekteyiz.

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Evet geçerli aynı klasörün içine atarak aynı şekilde kurulum yapınız.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo
Ege

Transfer sezonu bitti siteyi gezindim göremedim güncel kadro yaması paylaşıldı mı acaba

Yeni Nefer

Profile Photo

wepes dosyasına atıyorum herşeyin tam yapıyorum ama oyuna girince içe aktar / takımları içe aktar kısmında gözükmüyor neden

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

yenisi gelecek

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

klasörü yanlış atmış olabilirsiniz indirdiğiniz arşivin içindeki wepes klasörünün içindekileri atın

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Hocam acaba tff 1. lig yaması gelicekmi gelicek ise belirli bi tarih verebilirmisiniz

Yeni Nefer

Profile Photo

abi ps4 için uyumlu mu

Yeni Nefer

Profile Photo

2021 kış transferleri mevcut mu

Yeni Nefer

Profile Photo

Her şeyi eksiksiz yaptım teşekkür ederim ancak bir sorum var. Canlı güncellemede bozulduğu için ben bundesligayı kaldırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Uyumlu

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

hayır kış gelmedi daha

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

şuan tarih veremiyorum diğer oyunlara da eğilimleri arttırdığımız için

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo
can

acaba crack li oyunda da işe yararmı

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

sorunsuz oynayabilirsiniz

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Merhaba, her şeyi anlattığınız gibi yaptım ancak 5. Adıma geldiğimde “yükleme başarısız oldu” hatası alıyorum. Bunun sebebi nedir sizce? Bende oyun orijinal bu arada.

Yeni Nefer

Profile Photo

Sen kralsın aga eline sağlık

Lord

Barış Bayar
Konular115
Cevaplar52

Güzel yorumunuz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Wepes klasörünü yanlış şekilde atıyor olabilirsiniz içindekileri değil direk klasör halinde atın.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Merhablar Ps4 de pes 2021 yama olabilir mi acaba???

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

evet ps4 için uyumlu

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Lisans yaptığım liglerde takım seçerken oyun kasıyor takım seçmek için asagi inerken seri halinde inmiyor cok ağır iniyor ama lisans yamasinin etkilemedi ligler normal kasmadan iniyor. Çözümü var midir bunun

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

normalde bu tarz bir sorunla karşılaşmadım. Ancak grafik sürücünü güncellemediysen onu güncellemeyi deneyin birde.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

iyi günler. Wepes klasörünü direkt olarak belgelerime attım ama içe aktar kısmında hiçbir dosya görülmedi. Ne denildiyse onu yaptım ama olmadı 🙁

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

iyi günler büyük ihtimal yanlış attınız içindekileri direkt klasöre aktarınız

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Merhabalar. Bende Dortmund, Freiburg ve Köln eklenmiyor, yardımcı olabilir misiniz ?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

merhaba, konuda anlattığım gibi takım değiştirme menüsünden yapabilirsiniz. Yalnız canlı maça girerseniz gözükmez.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

takımı değiştireyim de dortmundun tüm kadrosunu kendim mi oluşturmam lazım ?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

HAYIR KONU İÇİNDE TAKIMLARIN LİGLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİYORSUNUZ.

Almanya ligi not : Ayarlarda müsabaka yapısı var kura boyutu Bundesligayı 18 takım yapınız. Sonra Bundesliga liginde olmayan 3 takım ile bundesliganın içindeki 3 takım ile değiştirin.

Takımların yerlerini değiştirmeyenler için;

Düzenle sekmesine girin > Müsabaka yapısı sekmesine tıklayın > 17. sayfada bulunan Bundesliga ligindeki herhangi bir takımı tıklayarak seçin ve Bayern, Schalke 04 gibi olmayan takımlar ile değiştirin sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi pes 2021 lisans yaması sayesinde oyunu tüm gerçekçiliği ile oynayarak tadını çıkartın

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Kral onu analdım da Dortmund hiçbir ligde yok ki değiştireyim başka takımla, dortmund hiçbir yere konmamış yani

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Dortmund un olmama ihtimali yok ligleri bizim yama koymuyor zaten. Oyuna canlı güncelleme yap tekrar dene

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

hocam oyunu güncelleyince yama bozulur mu?

Lord

Barış Bayar
Konular115
Cevaplar52

Merhaba, herhangi bir sorun yaratmaz. İyi oyunlar dileriz.

Yeni Nefer

Profile Photo
os

Merhaba yamayı yeni uyguladım her adımı teker teker yaptım işe yaradı da fakat yerel maçtan takım seçmeye gelince bundesligaya attığım Leverkusen, dortmund, schalke gibi takımlar geri gidiyor ve alakasız takımlar geliyor. Bundan başka olarak mesela Dortmundu seçtim ama Dortmund kadrosu yoktu bambaşka alakasız düşük güçlü oyuncular vardı. Ne yapmam lazım?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Almanya ligini Efsane ol ve Ana lig modun da kullanabilirsiniz normal oyunda Almanya ligi kendini güncelliyor.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo
os

Normal oyunda güncellememesi için oyuna girdikten sonra internetten çıkıp, daha sonra da düzenle kısmına gir çık yapıp karşılaşma başlatmak bu hatayı düzeltiyor. Çünkü internet olmayınca canlı güncelleme yapamıyor ayarladığımız gibi kalıyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar da böyle yapabilir. Yama için de çok teşekkürler çok sağlam bir yama elinize sağlık 🙂

Yeni Nefer

Profile Photo

Ben indirdim daha önceden yaptım bu siteden indirmedim ama bir sorum olacaktı borussia dortmund yok sizin yamanızda var mıdır?

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

var konuda anlattık bakabilirsiniz

EnfesSoft.Com

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Biz teşekkür ederiz iyi oyunlar

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

Benim yüklediğim pes 2021 orjinal değil. Son transfer yamasını nasıl kullanabilirim ?

Yeni Nefer

Profile Photo

ben steamden key ile aldım sadece stadyumlae eksik neden acaba benim de mi orjinal değil

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

güncel olan dosyaları indirmeniz gerekmekte.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

her surum uyumlumu

Lord

Barış Bayar
Konular115
Cevaplar52

evet

Yeni Nefer

Profile Photo

ben yükledim takımlar formalar hepsi güncel ve doğru fakat oyuncular yüklenmedi.neden acaba

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

büyük ihtimal 2.sezon oyuncularından bahsediyorsunuz. 2. sezon için güncel pes 2021 i indirmelisiniz oyununuz orjinal ise güncelleyebilirsiniz. Bu yama forma logo ve ligleri günceller takım oyuncu transferleri güncellememektedir.

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

!! YARDIM !! “Veriler farklı bir sürümden geldiği için yüklenemiyor” Hatası alıyorum adım 5 te. Oyunum korsan, düzeltmenin bir yolu yokmu arkadaşlar 🙁

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

Oyunun hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

Profile Photo

uyguluma ben de işe yaramadı ama sebebi nedir acaba yardım eder misiniz .

İmparator

Enes Gül
Konular138
Cevaplar122

yazılanları birebir uygularsanız hata çıkma ihtimali yok yaptığınız işlemi sırasıyla yazar mısınız

EnfesSoft.Com

Yeni Nefer

ismail koçoğlu
Konular0
Cevaplar1

KARDEŞİM YAMAYI YAPIYORUM AMA İNDİRİRKEN DOSYALAR EKSİK BULNESTİGA YOK İÇİN DE LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUN VE BANA BİDE SON TRANSFER YAMASI LAZIM EVABINI BEKLİYORUM
 

Yeni Nefer

samed dirik
Konular0
Cevaplar1

Az önce indirdim Bundesliga dosyası yok yamanın içinde

Yeni Nefer

Yasin Abay
Konular0
Cevaplar1

Dostum yeni versiyonu gelecek mi üstünden 1 yıl geçmiş günümüzde efootball 2022 beklendiği gibi çıkmadığı için insanlar pes 2021 de vakit geçiriyor. Varmı bir plan ne diyorsunuz?

Yeni Nefer

Selçuk Kavak
Konular0
Cevaplar1

İngiltere 2.ligi ve ispanya 2.liginin yaması olmadı ve içe aktarma yaptığım dosyada almanya ligi yoktu ger uzantılı yani ben mi bir şeyi yanlış yaptım acaba.

Yeni Nefer

Ali Turan
Konular0
Cevaplar30

Yeni Nefer

Muharrem Alkış
Konular0
Cevaplar1

hocam merhabalar yamayı indirdim 
konami diye klasör yok bende nereye kurcam nasıl steam den oynuyorum

Yeni Nefer

Burhan Fiyonk
Konular0
Cevaplar1

ALB FOREX İLE İŞLEMLERİNİZİ GÜVENLE YERİNE GETİRMEK VE BIST100 HAKKINDA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN https://www.albforex.com.tr/arastirma/blog/bist-100-nedir-borsa-endeksi-ne-demektir/

Yeni Nefer

sevkan üren
Konular0
Cevaplar1

iyi günler hocam bi sorum olacak, ben işlemleri aynı yaptım tüm takımlaı içe aktardım fakat yerel maç ve ortaklaşa maçta hala 5 takım var onu nasıl hallederim acaba

Bu Yorum 1 kere düzenlendi. En son 2022-03-21 15:26 tarihinde sevkan üren tarafından düzenlendi.

Yeni Nefer

SELİM SELİMİ
Konular0
Cevaplar5

ALB Yatırım ile yatırımlarınıza yön verin! Bist analizlerimiz sayesinde para piyasaları hakkında derinlemesine bilgilere sahip olun. Gündemi ALB yatırım farkıyla keşfedin. Sizler için hazırlanan özel içerikler ve avantajlar ile yatırımlarınızı ALB Yatırım’da gerçekleştirmek için
https://albyatirim.com.tr/analiz/bist-analizleri

Yeni Nefer

sinan kaya
Konular0
Cevaplar1

Merhabalar, Yama dosyasını indireceğim ama karşıma “Doğru URL’ye sahip olduğunuzdan ve dosyanın mevcut olduğundan emin olun.” diye bir yazı çıkıyor. Nerden indirebilirim dosyayı ?

Yeni Nefer

yunus ekinci
Konular0
Cevaplar2

MERHABA PES 2021 YAMAYI YÜKLEDİĞİMDE RESİMLERİ SİLİN HATASI VERIYOR NE YAPMALIYIM

Yeni Nefer

hh yx
Konular0
Cevaplar1

g. driveden link silinmiş tekrar yükleyebilr misiniz?

Yeni Nefer

emre al
Konular0
Cevaplar1

yama silinmiş kardeşim ilgilenin

Yeni Nefer

kamil yanar
Konular0
Cevaplar1

linki yeniler misiniz?? girilmiyor

Yeni Nefer

Amazing Account
Konular0
Cevaplar1

Yama silinmiş lütfen tekrar yükler misiniz?

Yeni Nefer

ismail Uysal
Konular0
Cevaplar1

link ölmüş kral…??

Yeni Nefer

Ronald Nunez
Konular0
Cevaplar1

Pes 2021 bugün 7.0.0 sürümüne sahip, oyunu apkrabi’den indirin https://apkrabi.com/ar/netflix/

Bu Yorum 2 kere düzenlendi. En son 2022-08-26 19:31 tarihinde Ronald Nunez tarafından düzenlendi.

Yeni Nefer

kaan kalafat
Konular0
Cevaplar1

İndirme linkinde sayfa bulunamadı yazıyor indiremiyorum

Yeni Nefer

emir verstappen
Konular0
Cevaplar1

link bozuk

Yeni Nefer

Bekir Korkmaz
Konular0
Cevaplar1

Evet, link bozuk kardeş. Yenileyecek misiniz?

Yeni Nefer

tarkan ak
Konular0
Cevaplar1

link yok ne bu

Yeni Nefer

sajid sajid
Konular0
Cevaplar1

if you are an application lover then you must visit apknative the main hub of apps 

Yeni Nefer

cihat eren
Konular0
Cevaplar1

Enes hocam sosyal medyadan ulaşabilir miyim size

Yeni Nefer

Elbert Howard
Konular0
Cevaplar1

tam özellikli dzwonki na telefon sms on phone modunu arıyorum ve bunu nerede yapabilirim https://dzwonkitones.com/sms

Bu Yorum 4 kere düzenlendi. En son 2023-05-24 23:33 tarihinde Elbert Howard tarafından düzenlendi.

Yeni Nefer

Profile Photo

Üye Ol