Ceo

Pes 2021 Lisans Yaması (GÜNCEL 2024)

Ceo
Cevaplar158
Gösterim40625
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans Yamasını ücretsiz ve çok basit kurabilirsiniz. Bildiğiniz gibi pes 2021 de çoğu takımların lisans yamaları bulunmamaktadır. Bu nedenle sizin için eklediğimiz yeni çıkan Pes 2021 Lisans Yaması içe aktar yaparak kurabilirsiniz.

Yama Notu: Hatasız çalışan en iyi Tüm takımlar yamasıdır, bütün formalar, partnerler ve oyuncular son haliyle en güncelidir.

Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans yaması

Pes 2021 Lisans Yaması Kurulumu

Bütün adımları tek tek uygularsanız hatasız kurulumu tamamlarsınız.

Adım 1 – İndirdiğimiz Pes 2021 Lisans Yaması rar dosyasının içinden çıkan ” WEPES  ” klasörünü. Belgelerdeki ” KONAMİ ” klasörünün içindeki ” Pes 2021 ” dosyasının içindeki ” WEPES ” klasörünün içine atınız.

Adım 2 – Pes 2021 oyununa giriş yapınız. Ve ” AYARLAR ” menüsünden ” DÜZENLE ” seçeneğine tıklayınız ve “İÇE AKTAR / DIŞA AKTAR ” sekmesine tıklayınız.

Adım 3 – Şimdide aynı diğer Pes oyunlarımızda yaptığımız gibi yapacağız. Aynı şekilde ” TAKIMI İÇE AKTAR ” sekmesine tıklayınız ve karşınıza çıkan uyarıda “OK ” seçeneğine tıklayarak devam ediyoruz.

Adım 4 – Karşınıza lisans yapılmış olan bütün takımlar çıkacak ALMANYA LİGİ HARİÇ HEPSİNİ SEÇİN

(Not: Almanya ligi hiç olmadığı için onu farklı bir şekilde yükleyeceğiz. Başında ” GER ” olanları seçmeden diğer hepsini seçerek )  ve en yukarıdaki ” AYRINTILI AYARLARA GİDİN ” seçeneğine tıklayın.

Adım 5 – Karşınıza iki adet seçenek çıkacak ikisini de seçmeyin. Boş bırakın ve ” OK ” tuşuna tıklayın bekleyin böylelikle bütün takımları aktarmış olacaksınız.

Adım 6 – Şimdide Almanya ligini yüklemek için. Tekrar ” TAKIMI İÇE AKTAR ” sekmesine gireceğiz. Bu sefer sadece ALMANYA ligini (Başında GER olanları) seçiniz. Sonrasında AYRINTILI AYARLARA GİT seçeneğine tıklayın.

Bu sefer Adım 5 de yaptığımız gibi boş bırakmayacağız ” OYUNCU VE TAKIM VERİLERİNİ UYGULAYIN ” seçeneğine tıklayın. Sonra ” OK ” tuşuna basınız. Artık bütün dünya takımlarımızı PES Lisans yaması ile oynayabileceksiniz.

Almanya ligi lisans yaması

– Buraya kadar her şey tamam Pes 2021 Tüm Takımlar Lisans Yamasını uyguladık. Ancak son işlemler olan müsabakaları da içe aktar yapmamız lazım. Bu işlemlerden sonra Şampiyonlar ligi dahil bütün ligler orjinal adıyla karşınıza çıkacak. Ve oyunu tamamen gerçekçi hale getirmiş olacaksınız.

Adım 7 – Bu sefer ” DÜZENLE ” menüsünün içindeki ” TAKIMLARI İÇE DIŞA AKTAR ” seçeneğinde bulunan ” MÜSABAKAYI İÇE AKTAR ” seçeneğine tıklayınız.

Karşınıza çıkan bütün dosyaları seçerek ” AYRINTILI AYARLARA ” git seçeneğini kullandıktan sonra karşınıza çıkan hiç bir seçeneği seçmeden ” OK ” tuşuna basınız. Sonra beklemeniz yeterli olacaktır. Pes 2021 de Müsabakaları aktarmak bu kadar kolay.

Almanya ligi not : Ayarlarda müsabaka yapısı var kura boyutu Bundesligayı 18 takım yapınız. Sonra Bundesliga liginde olmayan 3 takım ile bundesliganın içindeki 3 takım ile değiştirin. Bu kadar basit

Takımların yerlerini değiştirmeyenler için;

Düzenle sekmesine girin > Müsabaka yapısı sekmesine tıklayın > 17. sayfada bulunan Bundesliga ligindeki herhangi bir takımı tıklayarak seçin ve Bayern, Schalke 04 gibi olmayan takımlar ile değiştirin sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi pes 2021 lisans yaması sayesinde oyunu tüm gerçekçiliği ile oynayarak tadını çıkartın.

Yamanız tamamen hazır…

  • Almanya ligi için, Anlık maçlarda Canlı güncelleme verisi uygulandığında sadece Budesliga kadroları orjinal halde oluyor bunun için güncelleme yapılacak. Ancak Efsane ve kariyer modunda sorunsuz çalışıyor.

Bütün adımları tek tek uyguladı iseniz lisans yaması hatasız çalışacaktır. Şuanda çalışan en hatasız lisans yaması budur diğerlerinde hep hata keşfettim. Pes hayranı olarak kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum.

 

Pes 2021 Lisans Yaması

İndirme linki  : Bu indirme linkini görebilmek için üye girişi yapmanız gerekiyor. Üye değilseniz Buradan Kayıt olabilirsiniz.

 

Yama Notu : Kadroları en son güncel hale getirmek için Lisans yamasını kurun. Sonra ” Düzenle ” sekmesinden ” Canlı Güncellemeyi uygula ” butonuna tıklayarak en son gelen canlı güncellemeyi yapın.

Ve kadroların güncelleyin. Böylelikle kadrolarınız hem sürekli güncel olur. Hem de lisans yamamız sayesinde orjinal forma ve logoları ile yayınlanır.

Lisans yaması Notu

Bazı arkadaşlarımız formalarda ki yazılar orjinali ile birebir aynı değil ya da şu lig de ki oyuncu orjinal değil gibi yorumlar yapmışlar. Arkadaşlar bu pes 2021 yamasını yaparken 10/10/2020 tarihinde ki en güncel verilere göre bütün formaları çizerek bütün takımları ve transferleri koyarak yaptık. Haliyle illaki bütün transferler şimdi ki kadrolar ile birebir aynı olacak değil. Şuana kadar bizim yamamız kadar sağlam yama internette yok. Hem de program kurulumu gerektirmeden ne olduğunu bilmediğiniz uygulamalara tıklamadan sadece dosyaları klasörün içine atarak kurulum yapmanızı sağlıyoruz.

Sürekli piyasada  çıkan en yeni pes 2021 lisans yamalarını deniyoruz. Daha iyisini bulursak buraya ek seçenek olarak koyacağız. Oyun bize ne forma ne partner veriyor sadece transfer veriyor. Ayrıca yamayı kurduktan sonra güncel transferleri görmek için tekrar oyunun içinde ki canlı güncellemeyi uygularsanız her transfer güncellemesinde kadrolar güncellenir. İstesek bir çok yamayı buraya ekleyebiliriz. Ancak sizin için en sorunsuz yamayı yayınladık. Hazırlıklarımız bitince yeni sürüm olan v2 pes 2021 lisans yamasını yayınlayacağız.

Lisans Yama Oranı : 100

 

Pes 2021 Lisans Yaması İçerikleri

– İngiltere Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İngiltere 2. Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İspanya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İtalya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– İtalya 2. Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– Almanya Ligi 2021 Tüm Takımlar Güncel hali ile.

– Süperlig 2021 partnerler ve formalar.

 

Pes 2021 Türkçe Yama

Türkçe nasıl yapılır?

Bazı kullanıcılarımızdan gelen yorum üzerine ek bir bilgi eklemek istedim. Elinde orjinal steam oyunu olmayanlar oyunu İngilizce oynuyorlar. Elinde orjinal oyunu olanlar bu işlemi yapması gerekmiyor genelde Türkçe oluyor. Pes 2021 lisans yamasından tam anlamıyla zevk almak isteyenler için oyun dili İngilizce olup da Pes 2021 Türkçe dile çevirmek isteyenler aşağıdaki anlatımı uygulayarak oyunu Türkçe Yama haine getirebilirler.

1 – Steam uygulamasına kullanıcı adınız ile giriş yapınız.

2 – Kütüphane Menüsüne tıklayın.

3 – Yan sekmeden Pes 2021 oyununu bulun ve üzerine tıklayın., Özellikler sekmesine tıklayın.

4 – Karşınıza çıkan pencerenin Üst kısmında “DİL” diye bir sekme olacaktır ona tıklayın.

5 – Oyun içinde kullanmak istediğiniz dili seçin diye bir seçenek çıkacaktır.

6 – Dili Türkçe seçmeniz yeterli olacaktır.

Not: Steam üzerinden oyunu kullanamayan kullanıcılar dil dosyasını soruyor , çok yakında Türkçe Dil dosyası da gelecektir.

 

Pes 2021 Lisans Yamasında neler değişti?

Pes 2021 lisans yaması ile orjinal oyunu arasındaki fark. Bildiğiniz gibi Pes sponsoru olmadığı çoğu takımın adını, formalarını, partnerlerini ve kupa müsabakalarının isimlerini oyuna eklememekte dir. Bunun yerine takımların forma renklerini koyarak ya da müsabakalara bir isim uydurarak oyunu yayınlıyorlar.

Pes 2021 Lisans Yaması ise gerçek dünyadan farkı olmadan bütün takımları kapsar. Aynı zamanda orjinal isimleri, gerçek sponsorları, transferleri ve orjinal en güncel formaları ile sizlere sunuyor. Size de sadece Pes 2021 oyunun keyfini çıkartmak kalıyor. 2020 yılının Eylül – Ekim ayına kadar tüm formalar, transferler ve partnerler en güncel hali ile oynayabilirsiniz.

Daha sonra tekrardan yama güncellemesi gelecektir.

Bu konuya ilgili pes 2021 Türkçe spiker yamasını da incelemenizi tavsiye ederiz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

teşekkürler mükemmel yama

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

yama sorunsuz çalışıyor çok sağolun hocam aklıma takılan bir şey var ben pes 2021 i steamdan satın aldım oyun güncelleme yaptığında yama bozulur mu ona göre güncelleme yapmayacağım

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi oyunlar

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

hiç sorun yok murat bey, istediğiniz gibi oyuna gelen her güncellemeyi yapabilirsiniz sadece takım içindeki transferler ve oyuncuların tipleri güncellenir formalar ve partnerler yamamız da olduğu gibi orjinal kalır.

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Yamanın sağlıklı çalışabilmesi için aynı işlemleri tekrar yapmanızı öneririz çünkü atmanız yeterli olmuyor aynı zamanda Adım 2 de yaptığımız gibi oyunun içindeki düzenle kısmında İçe aktar işlemi de yapmanız gerekiyor

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

hocam merhabalar yamayı kurdum fakat münih,leverkusen ve schalke bundesliga da değil diğer avrupa takımlarında onları nasıl taşıyacağız

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

merhabalar Onur, onun içinde taşıma işlemi yapacağız ancak ilk denememizde yaptığımızda güncellemede geri bozuluyordu o yüzden onları dışarıda bıraktık.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

22 ekim güncellemesi ile uyumlu mu?

Profile Photo
fef
🔍
Ziyaretçi

şuan transfer yaması kurucam oyuna üstüne bunu kurmak mümkünmü

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

evet uyumlu

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

mümkün, kurabilirsiniz oyunu istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

t***** kurban reis oyun zevkimi bir sen arttırdın

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi oyunlar :DD

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Türkiye Ligi 21 takım değil mi ?

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Enes abi çok teşekkür ederim diğer pes yamaları yüzünden oyunu 2 kez baştan kurdum bu çok süper acaba fifa içinde spiker yaması atar mısınız

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

kasım güncellemesi en kısa zamanda gelecek hiç bir değişiklik yapmadan üstüne atarak güncelleme yapabileceksiniz.

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

hepsi gelecek kardeşim çalışmalara devam ediyoruz iyi oyunlar..

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Yama çalışıyor ama bundesligada pesin kendiği takımları var onu nasıl düzeltebilirim yada düzeltebilir miyim?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Güncelleme kendi düzeltiyor Almanya ligini yamayı güncelliyoruz yeni sürümü yakında gelecek geldiğinde dosyaları üstüne atarak anında güncelleme yapabileceksiniz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhaba yamayı yaptım ama takım seçerken oyun kasıyor ne yapmalıyım

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

merhabalar, en son yapılan canlı güncellemeyi uygula derseniz canlı güncelleme yaptıktan sonra hem takımlar son haline güncellenir hem de kasma olayı biter.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

merhaba yama indirme linki kırılmış sanırsam indir dediğimde bi sekmeye geçip indirme yapmıyor.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

linklerimiz de sorun yoktur sürekli kontrol ediyoruz tekrar dener misiniz

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Yamayı yaptım değişiklik yok nedense

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Merhabalar, yama kurulum talimatlarını doğru takip ederek yaptığınızdan emin misiniz ?

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

kardeşim belgeler şeyi yok bende ortak belgeler klasörü var oda bomboş başka yolu yokmu ilk adımı yapmanın

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

normalde olmama ihtimali yok ancak bulamıyorsanız eğer dosya arama yerine WEPES yazın o çıkan klasörün içine atın.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Teşekkür ederim kral harika tff 1. lig yaması ve şampiyonlar ligiyle avrupa ligi için skorbord, tabelalar, replay geçişler, top yamaları içinde sık sık takip ediyor bekliyorum

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi oyunlar Çağrı bey, istediklerinin hepsi en kısa süre içinde gelecek

EnfesSoft.Com
Profile Photo
KKE
🔍
Ziyaretçi

kral emeğine sağlık ama bir sorum olacak herhangi bir yamayı kaldırma şansımız var mı mesela kurduğumuz bundesliga yamasını kaldırabilir miyiz

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

abi benim oyun orijinal değil yamayı yaptım fakat transferler olmadı ne yapmam lazım ?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Teşekkürler hocam iyi oyunlar. Yamaları kaldıramazsınız maalesef sadece orjinal kadroyu bu yamda yaptığınız gibi tekrardan yükleyebilirsiniz.

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

oyununuz orjinal değilse güncel transferler için transfer yamasına ihtiyacınız var. İsterseniz kısa süre içinde en yeni transfer yamasını paylaşabiliriz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Abi canlı güncelleme yaptıktan sonra kasma olayı kesin çözülür mü ?normalde geçişlerde kasıyor da canlı güncelleme yapmayınca

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

her şeyi dediğiniz gibi yavaş yavaş ve düzgünce yaptım. her şey iyi fakat almanya ligindeki takımlarda oyuncular takımda değil. başka takımlardaki oyuncular var.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Hocam öncelikle eline sağlık yama çalışıyor.Tek bir sıkıntı var shalke bayern gibi bir kaç takım bundesliga da yok diğer avruğa takımlarının içerisinde.Onları bungesligaya nasıl alabilir ? yukarı taşıma işlemi yazmışsınız onu nasıl yapabilirim bilgi verir misiniz ?

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Takımı içeri aktar kısmına girip basında GER yazan takımları tekrar aktar düzelir bendede aynısı olmuştu.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Baran maalesef olmuyor güncelleme yapınca geri düzeltiyor pes gerekli güncellemeyi yapacağım yapınca yayınlayacağım 2020 yılının bitmesini bekliyorum.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ben yamayı yaptım herşey güzel hoş eline sağlık ama almanya ligini kaç kere içeri aktarırsam aktarayım oyuncular gelmedi. Başka bir şey mi yapmalıyım acaba?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Pes yeni güncellemelerinden dolayı Almanya liginde bazı takımlara izin vermiyor. Bu konuyla ilgili gerekli güncellemeyi yapacağım en kısa zamanda. Ocak güncellemesini bekliyorum.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ustam bir de bir sorum olacaktı. Ben diğer avrupa ligindeki bir takımın amblemini ve adını bu dosyalar yardımıyla değiştirebilir miyim. Yani daha net anlatmak gerekirse Aek takımınının amblemini ve adını Dortmund olarak değiştirmek istiyorum. Dosyalara girip değişiklik yaparak bunu yapabilir miyim. yardımcı olursanız çok sevinirim

Profile Photo
can
🔍
Ziyaretçi

selamlar. yama için teşekkürler. Yamayı sorunsuz yükledim oldukça güzel görünüyor ancak bir sorun söz konusu,
yamayı kurduktan sonra fps drop yemeye başladım.
sistem rtx2080 ryzen7 3800x aynı sorunu yaşayan var mı ? teşekkürler

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Öncelikle iyi oyunlar. Bu sorunu bir takipçimiz daha yaşamış çözüm olarak canlı güncelleme yapmış ve düzelmiş. Sizde bir deneyin isterseniz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Hocam ben sadece ingiltere 2.lig ve bundesliga yaması yapmak istiyorum nasıl yaparım ve sorun olur mu? Ayrıca steam’de ki son güncelleme ile uyumlu mudur sorun çıkarır mı?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

son güncelleme ile uyumlu, sadece 2. ligi ve bundesligayı aktararak yapabilirsiniz

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Yardımcı olabilir misiniz? Takımı içe aktar dediğimde hiçbir şey gözükmüyor. Dosyaları WEPES klasörüne attım

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

WEPES klasörünün içine rardaki klasörleri direk atacaksınız o zaman gözükür rar olarak atarsanız gözükmez

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ben yamayı kurdum almanya ligi hariç hiçbirinde sorun yok. Almanya liginde yaşadığım sorun ise mesela dortmunda 2.5 yıldız ve saçma saçma oyuncular var güçleri düşük bunu nasıl düzeltebilirim.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

sanırım oyununuz orjinal değil indirdiğiniz oyun takımlarıyla ilgili kadroları güncellemeniz gerekiyor testimizi yaptık bizde böyle bir sorun olmadı.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Oyunum orjinal ama bvb 2.5 yildiz ayrica bunlesligada yerini degistirdigim bayern schalke vs mac yaparken gozukmuyo ama ayarlar kismindan bakinca gozukuyo

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

berk kardesim senin durumu çözdüm şimdi. Yamaya not yazmıştım sadece Almanya liginde normal maç yapmak istediginde bu sorun oluyor. Ancak kariyer ya da efsane modunda bu sorunla asla karşılaşmazsın. Normal maçta bunun olmasini istemiyorsan ofline olarak oynaman gerekiyor. Bu durum sadece Almanya icin geçerli. Bunun nedeni ise pesin Almanyayi her macta otomatik güncellemesidir.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Halleetim çok teşekkürler yama için

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Halleetttim teşekkürler yama için

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

wepes dosyasini bulamADIM ilk basda dediyuniz lutfen yardimi olurmusunuz

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi oyunlar Oğuzhan bey

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ben Almanya ligi yamasını yapmak istemiyorum ne yapmam lazim

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Öncelikle teşekkür ederim. Aklıma takılan bir şey var:
PES, Ekim güncellemesi ile zaten lisanslı olmayan bazı takımları lisanslı hale getirdi sanırım. Mesela Süper Lig eklendi ve bütün takımlar yer alıyor. Sizin yamanızda ise bütün takımlar var. Neden? Sadece lisanslı olmayan takımlar için yama yapsanız ve gerisi de orijinal kalsa daha iyi olmaz mıydı?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Oyunu orjinal olmayanlar için gerekliydi transferler için. Oyunu prjinal olanlar canlı güncelleme yapabilirler.

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Ayarlardan kurulum yaparken Bundesliga seçeneğini seçmemeniz yeterli.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

türkiye ligi 21 takım mı?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Pes oyununuz orjinal ise canlı güncelleme yaptığınızda 21 takım olarak gelecektir.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

hocam dosyayı indirdim belgeler konami wepese attım. oyunun içinde takımı içe aktar dediğimde sadece import_tutorial.ted gözüküyor. dosyanın içindeki belgeler görünmüyor. sorun nedir sizce?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Wepesin içine hepsini bir klasör içinde mi attınız yoksa her ligi ayrı ayrı klasör halinde mi

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Abi benimki crackli oyunda canli guncelleme yapip oyunun kadrolarini guncelleimiom.nasil yapacam

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

güncel kadro indirmen gerekiyor bu transfer sezonundan sonra paylaşacağım.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Oyunum orijinal. Yaptığınız yamada hangilerini yüklemeliyim?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

hepsini atın bütün takımlar orjinal forma ve partnerleri ile çıksın sonra tekrar canlı güncelleme yapın forma ve partnerler ayrıca logolar kalır. Sadece kadroları güncellemiş olursunuz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

abi benim orjinal değil oyunum canlı güncelleme alamıyorum 21 takım olmayacak mı acaba

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

21 takım olmaz ama sizin içinde yakında pes 21 takım güncelleme konusu atacağım

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

teşekkür ederiz abi çalışmalarında başarılar dilerim oyunu bizler için daha iyi oynanabilir bir hale getirdin.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

takipte kalın biz teşekkür ederiz.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhaba yamayı başarılı şekilde kurdum . Emeğinize sağlık . Fakat Müsabaka Yapısından Bundesliga’ya açıkladığınız şekilde değişiklikleri yaptım. Ama ‘Düzenleme’ kısmında yapıldığı görünsede Hızlı Maç yaptığımda eski 20 takımlı şekilde karşıma çıkıyor. Ne yapsam düzeltemedim .

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

merhaba, konudada yazmıştım hızlı maçta bundesliga oyunun orjinalini açıyor maalesef. Menejer modu ve efsane modunda çalışıyor sadece. İyi oyunlar..

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Online oyunda sıkıntı çıkarıyo mu bu yama

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

online oyunda kadrolar orjinale döner

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

belgelere attığım dosyalar oyun içinde takıma içe aktar dediğimde gözükmüyor silip tekrar yükledim ama yine gözükmedi ne yapmam lazım acaba

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

bir şeyi yanlış yapmışsınız ekran görüntüsü atar mısınız admin@menduh.com adresine

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

hocam,teşekkürler , stadyum yaması da gelir mi acaba?

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

merhaba. bu yama play station için geçerli mi ?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

İyi oyunlar, editörler haber beklemekteyiz.

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Evet geçerli aynı klasörün içine atarak aynı şekilde kurulum yapınız.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
Ege
🔍
Ziyaretçi

Transfer sezonu bitti siteyi gezindim göremedim güncel kadro yaması paylaşıldı mı acaba

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

wepes dosyasına atıyorum herşeyin tam yapıyorum ama oyuna girince içe aktar / takımları içe aktar kısmında gözükmüyor neden

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

yenisi gelecek

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

klasörü yanlış atmış olabilirsiniz indirdiğiniz arşivin içindeki wepes klasörünün içindekileri atın

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Hocam acaba tff 1. lig yaması gelicekmi gelicek ise belirli bi tarih verebilirmisiniz

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

abi ps4 için uyumlu mu

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

2021 kış transferleri mevcut mu

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Her şeyi eksiksiz yaptım teşekkür ederim ancak bir sorum var. Canlı güncellemede bozulduğu için ben bundesligayı kaldırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Uyumlu

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

hayır kış gelmedi daha

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

şuan tarih veremiyorum diğer oyunlara da eğilimleri arttırdığımız için

EnfesSoft.Com
Profile Photo
can
🔍
Ziyaretçi

acaba crack li oyunda da işe yararmı

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

sorunsuz oynayabilirsiniz

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhaba, her şeyi anlattığınız gibi yaptım ancak 5. Adıma geldiğimde “yükleme başarısız oldu” hatası alıyorum. Bunun sebebi nedir sizce? Bende oyun orijinal bu arada.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Sen kralsın aga eline sağlık

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Güzel yorumunuz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Wepes klasörünü yanlış şekilde atıyor olabilirsiniz içindekileri değil direk klasör halinde atın.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhablar Ps4 de pes 2021 yama olabilir mi acaba???

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

evet ps4 için uyumlu

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Lisans yaptığım liglerde takım seçerken oyun kasıyor takım seçmek için asagi inerken seri halinde inmiyor cok ağır iniyor ama lisans yamasinin etkilemedi ligler normal kasmadan iniyor. Çözümü var midir bunun

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

normalde bu tarz bir sorunla karşılaşmadım. Ancak grafik sürücünü güncellemediysen onu güncellemeyi deneyin birde.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

iyi günler. Wepes klasörünü direkt olarak belgelerime attım ama içe aktar kısmında hiçbir dosya görülmedi. Ne denildiyse onu yaptım ama olmadı 🙁

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi günler büyük ihtimal yanlış attınız içindekileri direkt klasöre aktarınız

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhabalar. Bende Dortmund, Freiburg ve Köln eklenmiyor, yardımcı olabilir misiniz ?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

merhaba, konuda anlattığım gibi takım değiştirme menüsünden yapabilirsiniz. Yalnız canlı maça girerseniz gözükmez.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

takımı değiştireyim de dortmundun tüm kadrosunu kendim mi oluşturmam lazım ?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

HAYIR KONU İÇİNDE TAKIMLARIN LİGLERİNİ DEĞİŞTİREBİLİYORSUNUZ.

Almanya ligi not : Ayarlarda müsabaka yapısı var kura boyutu Bundesligayı 18 takım yapınız. Sonra Bundesliga liginde olmayan 3 takım ile bundesliganın içindeki 3 takım ile değiştirin.

Takımların yerlerini değiştirmeyenler için;

Düzenle sekmesine girin > Müsabaka yapısı sekmesine tıklayın > 17. sayfada bulunan Bundesliga ligindeki herhangi bir takımı tıklayarak seçin ve Bayern, Schalke 04 gibi olmayan takımlar ile değiştirin sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi pes 2021 lisans yaması sayesinde oyunu tüm gerçekçiliği ile oynayarak tadını çıkartın

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Kral onu analdım da Dortmund hiçbir ligde yok ki değiştireyim başka takımla, dortmund hiçbir yere konmamış yani

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Dortmund un olmama ihtimali yok ligleri bizim yama koymuyor zaten. Oyuna canlı güncelleme yap tekrar dene

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

hocam oyunu güncelleyince yama bozulur mu?

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Merhaba, herhangi bir sorun yaratmaz. İyi oyunlar dileriz.

Profile Photo
os
🔍
Ziyaretçi

Merhaba yamayı yeni uyguladım her adımı teker teker yaptım işe yaradı da fakat yerel maçtan takım seçmeye gelince bundesligaya attığım Leverkusen, dortmund, schalke gibi takımlar geri gidiyor ve alakasız takımlar geliyor. Bundan başka olarak mesela Dortmundu seçtim ama Dortmund kadrosu yoktu bambaşka alakasız düşük güçlü oyuncular vardı. Ne yapmam lazım?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Almanya ligini Efsane ol ve Ana lig modun da kullanabilirsiniz normal oyunda Almanya ligi kendini güncelliyor.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
os
🔍
Ziyaretçi

Normal oyunda güncellememesi için oyuna girdikten sonra internetten çıkıp, daha sonra da düzenle kısmına gir çık yapıp karşılaşma başlatmak bu hatayı düzeltiyor. Çünkü internet olmayınca canlı güncelleme yapamıyor ayarladığımız gibi kalıyor bu sorunu yaşayan arkadaşlar da böyle yapabilir. Yama için de çok teşekkürler çok sağlam bir yama elinize sağlık 🙂

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ben indirdim daha önceden yaptım bu siteden indirmedim ama bir sorum olacaktı borussia dortmund yok sizin yamanızda var mıdır?

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

var konuda anlattık bakabilirsiniz

EnfesSoft.Com
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Biz teşekkür ederiz iyi oyunlar

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Benim yüklediğim pes 2021 orjinal değil. Son transfer yamasını nasıl kullanabilirim ?

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

ben steamden key ile aldım sadece stadyumlae eksik neden acaba benim de mi orjinal değil

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

güncel olan dosyaları indirmeniz gerekmekte.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

her surum uyumlumu

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

evet

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

ben yükledim takımlar formalar hepsi güncel ve doğru fakat oyuncular yüklenmedi.neden acaba

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

büyük ihtimal 2.sezon oyuncularından bahsediyorsunuz. 2. sezon için güncel pes 2021 i indirmelisiniz oyununuz orjinal ise güncelleyebilirsiniz. Bu yama forma logo ve ligleri günceller takım oyuncu transferleri güncellememektedir.

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

!! YARDIM !! “Veriler farklı bir sürümden geldiği için yüklenemiyor” Hatası alıyorum adım 5 te. Oyunum korsan, düzeltmenin bir yolu yokmu arkadaşlar 🙁

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Oyunun hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

EnfesSoft.Com
Murad Latif
🔍
Ziyaretçi

uyguluma ben de işe yaramadı ama sebebi nedir acaba yardım eder misiniz .

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

yazılanları birebir uygularsanız hata çıkma ihtimali yok yaptığınız işlemi sırasıyla yazar mısınız

EnfesSoft.Com
ismail koçoğlu
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

KARDEŞİM YAMAYI YAPIYORUM AMA İNDİRİRKEN DOSYALAR EKSİK BULNESTİGA YOK İÇİN DE LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUN VE BANA BİDE SON TRANSFER YAMASI LAZIM EVABINI BEKLİYORUM
 

samed dirik
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Az önce indirdim Bundesliga dosyası yok yamanın içinde

Yasin Abay
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Dostum yeni versiyonu gelecek mi üstünden 1 yıl geçmiş günümüzde efootball 2022 beklendiği gibi çıkmadığı için insanlar pes 2021 de vakit geçiriyor. Varmı bir plan ne diyorsunuz?

Selçuk Kavak
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

İngiltere 2.ligi ve ispanya 2.liginin yaması olmadı ve içe aktarma yaptığım dosyada almanya ligi yoktu ger uzantılı yani ben mi bir şeyi yanlış yaptım acaba.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30
Muharrem Alkış
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

hocam merhabalar yamayı indirdim 
konami diye klasör yok bende nereye kurcam nasıl steam den oynuyorum

Burhan Fiyonk
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

ALB FOREX İLE İŞLEMLERİNİZİ GÜVENLE YERİNE GETİRMEK VE BIST100 HAKKINDA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN https://www.albforex.com.tr/arastirma/blog/bist-100-nedir-borsa-endeksi-ne-demektir/

sevkan üren
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

iyi günler hocam bi sorum olacak, ben işlemleri aynı yaptım tüm takımlaı içe aktardım fakat yerel maç ve ortaklaşa maçta hala 5 takım var onu nasıl hallederim acaba

Bu Yorum 1 kere düzenlendi. En son 2022-03-21 15:26 tarihinde sevkan üren tarafından düzenlendi.
SELİM SELİMİ
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar3

ALB Yatırım ile yatırımlarınıza yön verin! Bist analizlerimiz sayesinde para piyasaları hakkında derinlemesine bilgilere sahip olun. Gündemi ALB yatırım farkıyla keşfedin. Sizler için hazırlanan özel içerikler ve avantajlar ile yatırımlarınızı ALB Yatırım’da gerçekleştirmek için
https://albyatirim.com.tr/analiz/bist-analizleri

sinan kaya
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Merhabalar, Yama dosyasını indireceğim ama karşıma “Doğru URL’ye sahip olduğunuzdan ve dosyanın mevcut olduğundan emin olun.” diye bir yazı çıkıyor. Nerden indirebilirim dosyayı ?

yunus ekinci
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar2

MERHABA PES 2021 YAMAYI YÜKLEDİĞİMDE RESİMLERİ SİLİN HATASI VERIYOR NE YAPMALIYIM

hh yx
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

g. driveden link silinmiş tekrar yükleyebilr misiniz?

emre al
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

yama silinmiş kardeşim ilgilenin

kamil yanar
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

linki yeniler misiniz?? girilmiyor

Amazing Account
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Yama silinmiş lütfen tekrar yükler misiniz?

ismail Uysal
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

link ölmüş kral…??

Ronald Nunez
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Pes 2021 bugün 7.0.0 sürümüne sahip, oyunu apkrabi’den indirin https://apkrabi.com/ar/netflix/

Bu Yorum 2 kere düzenlendi. En son 2022-08-26 19:31 tarihinde Ronald Nunez tarafından düzenlendi.
kaan kalafat
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

İndirme linkinde sayfa bulunamadı yazıyor indiremiyorum

emir verstappen
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

link bozuk

Bekir Korkmaz
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Evet, link bozuk kardeş. Yenileyecek misiniz?

tarkan ak
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

link yok ne bu

sajid sajid
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

if you are an application lover then you must visit apknative the main hub of apps 

cihat eren
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Enes hocam sosyal medyadan ulaşabilir miyim size

Elbert Howard
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

tam özellikli dzwonki na telefon sms on phone modunu arıyorum ve bunu nerede yapabilirim

Bu Yorum 5 kere düzenlendi. En son 2023-08-27 12:03 tarihinde Barış Bayar tarafından düzenlendi.
IMTIYAZ Ahmed
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

i love the pes game you can get it for Android here Pes Games for Android

https://apkinjectors.com/

Bu Yorum 1 kere düzenlendi. En son 2023-10-10 06:47 tarihinde IMTIYAZ Ahmed tarafından düzenlendi.
Güven Özel
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

kral link yenileme şansın var mı süper olur

Abdurrahman Sökeci
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Hocam linki yenileyebilme şansınız yok mu ?

Mert Csn
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

Hocam hiç biri güncel değil

Abhishek Prabhakar
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

In poker’s 5-card draw, players are dealt five cards, followed by a round of betting and the opportunity to exchange cards for better ones, aiming to form the best hand possible. Strategy and bluffing skills are crucial in this classic variant of the game.

Poker 5 Card Draw

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol