Ceo

Portal 2 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim2986
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Portal 2 Türkçe Yama Kurulum

– Portal 2 Türkçe Yama.rar’ın içindeki Portal 2 Türkçe Yama.exe’yi açıp oyunun kurulu olduğu dizini seçip kurduktan sonra launcheri çalıştırıp dil seçeneklerinden Türkçe’yi seçerek Portal 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Portal 2 Hakkında Oyuncuların Yorumu

Portal 2 gerçekten diğer oynadığım oyunlar arasında en sevdiğim oyundur. Oturup sabaha kadar anlatabileceğim, hakkında bahsedebileceğim birsürü şey var. Portal 2’yi steamdan ilk oyunuyla birlikte paket şeklinde satın aldım. İlk Portal serisini 5 – 6 saat bir sürede bitirdim. İlkini bitirdikten bir kaç gün sonra Portal 2’yi indirdim. Oyunu oynamaya başladıktan sonra o kadar zevk vermeye başladı ki oyunu bitirdikten sonra resmen bitirdiğime üzüldüm. Oynadığım en iyi en güzel en zevkli oyun buydu açık ara ve net. İşten güçten vakit buldukça tekrar tekrar indirip oynayıp bitirdim. Portal 1’i 2 veya 3 kez, Portal 2’yi ise 9 veya 10 kez bitirdim. (Portal 1’deki oyun sürem 23 saat, Portal 2’deki oyun sürem de 96 saat.) Oyun gerçekten çok güzel ve birazda oyundan ve sahneleriden bahsedelim.

Portal 2, Portal 1’in üzerinden biraz zaman geçtikten sonra başlıyor. Önceki oyundaki tesisin Portal 2’de yıkık dökük bir yerde olduğunu farkediyor karakterimiz. Sonra Glados canlanıyor ve artık onunla savaşmaya başlıyoruz. Wheatley diye bir robotumuz bizimle birlikte hareket etmeye ve bize yardımcı olmaya başlıyor. Wheatley, bizim yardımlarımızla Glados’u haklayarak yerine kendisi geçiyor ve olaylar başlıyor.

Bu arada Portal 2 Türkçe Yama gerçekten oyuna ayrı bir lezzet katıyor. Gerçekten benim gibi ingilizcesi olmayanlar için birebir öneririm. Öbür türlü oyadığınızda oyundaki hikayeyi pek anlayabileceğinizi zannetmiyorum. Sadece parkur yapıp oyunu bitirmek istiyor iseniz o zaman yüklemeyebilirsiniz.

Source oyun motorunu kullanan Portal 2’nin oynanışı gerçekten çok keyifli olmuş. Zaten diğer oyunlarında kullanılan motor olduğu için kalitesini konuşmaya veya tartışmaya gerek bile yok.

Oyunun konusunu tam anlamak isteyenler için bence ilk oyununu da oynamanızı tavsiye ederim.

Portal 2’de bir de co-op oyun modu var. Senaryo olarak ilerlemese bile arkadaşınızla iki kişilik parkurları yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca en beğendiğim özelliklerinden birisi de oyun içerisinde kendi parkurlarınız yapıp steam atölyesine yükleyebiliyorsunuz ve diğer oyuncuların parkurlarını indirip onları da oynayabiliyorsunuz.

Son olarakta oyunda bazı yerlerde süpriz yumurtalar var, ister araştırarak isterseniz de internette videolara bakarak bulabilirsiniz.

Oyun için söyleyeceklerim bu kadar kesinlikle oynamanızı öneririm. Özellikle parkur yapmayı veya bulmaca çözmeyi sevenlerin kesinlikle ve kesinlikle seveceği bir oyun olduğunu belirtmeliyim. Eğer Portal 2’nin konusu için oynamak istiyorsanız, ilk önce Portal 1’den başlamanızı tavsiye ederim. O zaman daha çok konuyu anlayıp zevk alabileceğinizden şüpheniz olmasın. Ve son olarak benim bu müthiş oyuna puanım 10/10’dur. Şimdiden oynayan herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://www.dosya.tc/server32/0s0tc3/portal-2-turkce-yama.rar.html

Kaynak : Valve
Yama Oranı : 85

EnfesSoft.Com