Ceo

PUBG Mobile Kontrol Ayarları

Ceo
Cevaplar0
Gösterim2667
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

PUBG Mobile Kontrol Ayarları yapmak özellikle oyunun mobile versiyonu için çok kolaydır. Ancak PUBG Mobile Kontrol Ayarları nasıl yapılır sorusu sıkça aranır. Nedeni ise PUBG Mobile Kontrol hassasiyetinin önemidir. Oyunda ki parmak kontrolü hassasiyet ayarları sayesinde oyundaki veriminiz artar. Eğer kontrol ayarları iyi olmayan bir pubg oyunu oynuyorsanız. Rakibiniz tarafından hemen öldürme riskiniz yüksektir. Aynı zamanda rakibinizi yakalama olasılığınız çok düşük olmaktadır. Rakibinizi yakalamak ve leş puanınızı arttırmak için hassasiyet ayarlarını sizlere belirttiğimiz gibi uygulamanızı öneririz. Bu sayede oyunda veriminizin 5 kat arttığını göreceksiniz.

Her şeyin aksine aynı zamanda PUBG Mobile Kontrol Ayarları uygulamadan pubg mobile oynayan oyuncular bronz kümenin üstüne çıkamamaktadır. Hatta çoğu zaman nişan alırken tutturamaması oyundan soğumasına neden oluyor. Oyunda sadece botları öldürmek yerine gerçek usta rakipleri yeteneklerini kullanarak öldürmek oyundan zevk almanızı arttıracaktır. Bu yüzden hemen kontrol ayarlarına geçelim ve gereken bütün ayarları uygulayalım.

PUBG Mobile Kontrol Ayarları

  • Pubg mobile oyununu açın.
  • Oyun açıldıktan sonra “Ayarlar” simgesine tıklayınız.
  • Sağ taraftan “Kontroller” sekmesine tıklayın.
  • Sol tarafta bulunan seçenekte “Özelleştir” yazısına tıklayın.

Şimdiden sonra yapacağımız işlemler çok basittir. Sizlere belirttiğimiz gibi yaparsanız PUBG Mobile Kontrol Ayarlarınızı hatasız tamamlamış olursunuz. Bu sayede bu ayarları kullanarak çok fazla verim almış olursunuz. Ayrıca pubg kontrol ayarları nasıl yapılır bunuda görmüş olacaksınız.

Şimdiden sonra yapacağınız işlem çok önemlidir. PUBG Mobile Kontrol Ayarları nasıl yapılır sorusunun asıl cevabı şimdi okuyacağınız bölümde yer almaktadır. Bu bölümden sonra yapmanız gereken oyunda ki oynayış tarzınız nasıl bunu sormalısınız. Bu ayarlar sizin için daha büyük önem taşımaktadır. Bu ayarları doğru yaparsanız eğer sizin ve oyununuz için daha iyidir. Pubg ilk girdiğinizde zaten bir otomatik ayar yapmaktadır. Ve çoğu oyuncu bu ayarları kullanmaktadır. Ancak bu otomatik verilen ayarlar hassasiyet konusunda çok verimli değildir. Oyunun verimliliğini arttırmak için PUBG Mobile Hassasiyet Kontrol Ayarlarını iyi yapılandırmak gerekmektedir.

Kontrol ayarlarınızı yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi yapmanız sizin için yeterli olacaktır ancak hassasiyet ayarı için aşağıdaki talimatları takip ediniz. Çünkü oyundaki bazı kontrol ayarları kişiden kişiye değişse bile hassasiyet ayarı bu konuda daha önemlidir.

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları da yine normal kontrol ayarları gibi aynı menünün içinde bulunmaktadır.

  • Ayarlar menüsünden giriş yapınız.
  • Sağ altta bulunan Hassasiyet sekmesine tıklayınız.
  • 3 farklı hassasiyet ayarından orta hassasiyeti seçiniz.

Öncelikle PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları olarak yapmanız gereken Orta sekmesini seçmektir. Ancak dikkat etmelisiniz ki oyunda iyi oynayabilmek için kullanmanız gereken hassasiyet ayarı Yüksek ayardır. Yüksek hassasiyet ayarını seçtiğinizde dokunuşlarınız ve hareketleriniz daha hızlı ve daha hassas olacaktır. Ancak oyuna alıştıktan sonra yüksek hassasiyet ayarını kullanmaya alışırsanız eğer. Oyunda çok daha başarılı olacaksınız. başlangıç için görselde ki ayarlar sizin başarınızın anahtarı olacaktır.

Eğer oyunda ustalaştığınızı düşünüyorsanız PUBG Mobile Hassasiyet Ayarlarınızı yukarıdaki görseldeki gibi yapınız.

Eğer oyunda kasma sorunu yaşıyorsanız Pubg mobile kasma sorunu konumuza göz atabilirsiniz.

 

EnfesSoft.Com