Barış Bayar

RAFT Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar4
Gösterim8992
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

RAFT Türkçe Yama yükleyerek oyununuzu Türkçe dile çevirebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu Türkçe Yamaya sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden Türkçe Yamayı indirdikten sonra, kurulum talimatlarını okuyarak yerine getirmenizdir. Daha sonrasında RAFT oyununuzu Türkçe Yama ile birlikte keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

RAFT Türkçe Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz “RAR” dosyasının içerisindeki “RAFT_Data” klasörünü, oyununuzun kurulu olduğu dizinin içerisine atarak kurulumu tamamlayın ve RAFT Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : apex çeviri

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1zFnKMo9HhHJ33dWUNF9RVl2qX7ukqUML/view?usp=sharing

 

RAFT Türkçe

RAFT, gerçekten arkadaşlarına çok keyifli vakit geçirebileceğiniz bir survival oyunlardan birisi diyebilirim. Oyunda ilk önce ufak bir tahta parçasının üzerinde ve elinizde bir kanca ile oyuna başlıyorsunuz. Etrafınızda yüzen nesneleri kendinize çekerek topluyorsunuz. Topladığınız eşyaları da yiyecek, içecek ve diğer alet edevatlar için kullanarak yavaş yavaş gelişiyorsunuz. Fakat denizin içerisindeki köpek balıkları size saldırabilir ona da dikkat etmeniz gerekiyor tabii. Zamanla adaları keşfe giderek oralardan faydalanarak kendinizi geliştirdikten sonra zaten yavaş yavaş artık salmaya doğru geçiyorsunuz.

Oyun fiyatıyla olsun, oynanışıyla olsun, grafikleriyle olsun, arkadaşlarla vakit geçirmeyle olsun, gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir oyun diyebilirim. Arkadaşlarınızla tam kafa dağıtmaya girilecek oyunlardan birisi kesinlikle RAFT’tır. Bu oyunda beni hayal kırıklığına uğratan tek şey, Türkçe dil seçeneğinin bulunmaması. Ben genelde oyunları Türkçe dilde oynamayı severim, fakat bu oyunda maalesef bulunmuyor. Fakat RAFT Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu giderdim, sizlere de kesinlikle yüklemenizi öneririm. Tabii benim gibi yabancı dilde oynamayı sevmiyorsanız.

RAFT Oyun İçi Görüntüler

Bu pandemi döneminde gerçekten arkadaşlarınızla kaliteli bir vakit geçirmek istiyorsanız, özellikle de ucuz fiyata oyun arıyorsanız RAFT ilk tercihiniz olsun. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve oynamayanın çok büyük bir kaybı olacağını iddia ediyorum. Ama bence RAFT Türkçe Yama yükleyerek oynarsanız oyundan aldığınız zevk kat ve kat fazlalaşacaktır. Daha fazla uzatmayayım, şimdiden oynayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

eyv eyv moruk seviliyorsunuz

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Merhaba bana yardımcı olur musunuz kurulumu yapamadım da

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

update 13 için

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

aca nasıl yaptınız yardımcı olur musunuz

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol