Ceo

Railroad Tycoon 3 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim839
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Railroad Tycoon 3 Türkçe Yama ile artık  Railroad Tycoon 3 oyununu Türkçe oynayabileceksiniz. Arkadaşlar bu Türkçe kurulum dosyası en güncel halidir internette neredeyse hiç bir yerde bulamayacağınız  Railroad Tycoon 3 türkçe yamayı sizler için en güncel halini bularak gerekli düzeltmeleri yaptık ve hataları düzelttik.

Yama hakkında not: Arkadaşlar oyununun yediğini alın çünkü genel olarak oyunun hala yarısı ingilizce bu işe tam zaman ayıracak bir mod bulduğumuzda %100 Türkçe versiyonunu yayınlayacağız yamayı yüklediğinizde neden ingilizce ve Türkçe karışık diye sormayın bizde bulabildiğimiz en temizini bulduk hiç değilse oyunu anlayabileceğiniz kadar Türkçe ve başka hiç bir yerde bu kadar Türkçe dile çevrilmişi yok o yüzden boşada aramayın daha iyilerini buldukça Yama dosyamız güncellenecektir.

Eğer çok istek gelirse kendimiz çevireceğiz.

Railroad Tycoon 3 Türkçe Yama kurulumu

– İndirdiğiniz arşiv dosyasının içindeki Railroad Tycoon 3 Türkçe kurulum exe uygulamasını çalıştırın ve oyunun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu tamamlayın. Oyuna girdiğinizde oyun kısmi olarak Türkçe olacaktır.

 

 Railroad Tycoon 3 hakkında

– Çoğu Railroad Tycoon oyuncularını bağımlı eden serisinin en iyisi olan  Railroad Tycoon 3 oyunu en iyi simulasyon oyunlarından birisidir oyunun gerçekten bu kadar çok rağbet görmesi çok normaldir.

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/jhzl3o/Railroad_Tycoon_3-Turkce-Yama.rar.html

Kaynak : Railroad Tycoon
Yama Oranı : 50

EnfesSoft.Com