Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Railway Empire Türkçe Yama

Railway Empire Türkçe Yama
15.12.2020
A+
A-

Railway Empire Türkçe Yama dosyası sayesinde artık Railway Empire oyununu Türkçe dil desteği ile oynayabileceksiniz. Malesef söylemeyimki yama oranı %100 değildir ancak %75 çevirilmiştir. Burda Railway Empire oyunu için Türkçe oynamanıza yetecektir. En kısa sürede oyunun tamemen Türkçe versiyonu yayınlandığında tekrar gerekli paylaşımı yapacağız.

Railway Empire Türkçe Yama kurulumu

İndirdiğiniz Türkçe yama arşivinin içindeki dosyayı .rar dan çıkartınız. Çıkarma işlemi yaptıktan sonra içinden çıkarttığınız setupu çalıştırınız ve kurulumu başlatınız.

Kurulum bittikten sonra Türkçe yama launcher dosyası masaüstüne simge olarak çıkacaktır. Oyuna launcher ile giriş yaparak oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabileceksiniz.

Railway Empire oyununu sürekli Türkçe olarak oynamak istiyorsanız. Oyuna normal yolla değilde Launcher ile giriş yapınız. Eğer normal oyun iconu ile girerseniz ingilizce olur.

Türkçe Yama dosyası :

İndirme Linkini Görebilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer üye değilseniz 1 dakikada Kayıt olabilirsiniz.

Not: V*r*s taraması yapmadan açmayınız dosyanın kaynağı tarafımıza ait değildir.

 

RE Türkçe Yama Not: Yamayı ilk kurduğunuzda oyuna girdiğinizde 5 – 10 dakikalık kasmalar olabilir. Bir sonraki sürümde bunlar düzeltilecek. Bunun nedeni ilk açtığınızda Tr paketi dosyaları içine işleniyor. Sonrasında düzeliyor.

Railway Empire Türkçe

Railway Empire oyunu bir demiryolu simülasyonu oyunudur. Demiryollarında kral olmak için simülasyonu başarmanız gerekir. Alman stüdyosu tarafından yapılan bu oyunun oyuncuları. Saatlerce başından kalkmadıklarını iddia ettikleri için. Türkiye’de de çok fazla ilgi görmektedir. Ancak Türkçe yamasının olmaması oyunu dil bilmeyenler için oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenden dolayı çokça talep gördüğümüz Railway Empire Türkçe dil dosyasını sizler için yayınladık. Şuanda sürümünün ilk versiyonu olan tr yama dosyası için çalışmalara devam ediliyor.

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.

 1. Yiğit dedi ki:

  Ulan helal olsun be cansın

 2. Ryner dedi ki:

  yamayı kurduktan sonra oyuna girmeye çalışırken 0xc0000007b hatası alıyorum
  bu sorunu nasıl çözebilirim acaba

  1. Barış Bayar dedi ki:

   Merhaba, bu hataya sebebiyet verebilecek bir çok etken bulunmaktadır. Sadece Türkçe Yamayla alakalı olduğunu düşünmeyiniz. İnternetteki çözüm yollarını deneyerek çözebileceğinizden emin olabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

   1. Ryner dedi ki:

    merhaba , yamayla alakalı olduğunu düşünmedim zaten , internetteki çözümleri deniyorum ama maalesef onlardan bir sonuç alamadım , o yüzden buraya yazmıştım belki burdan çözüm çıkabilir diye 🙁

    İlginiz ve Alakanız için teşekkürler