Ceo

Railway Empire Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar5
Gösterim1641
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Railway Empire Türkçe Yama dosyası sayesinde artık Railway Empire oyununu Türkçe dil desteği ile oynayabileceksiniz. Malesef söylemeyimki yama oranı %100 değildir ancak %75 çevirilmiştir. Burda Railway Empire oyunu için Türkçe oynamanıza yetecektir. En kısa sürede oyunun tamemen Türkçe versiyonu yayınlandığında tekrar gerekli paylaşımı yapacağız.

Railway Empire Türkçe Yama kurulumu

İndirdiğiniz Türkçe yama arşivinin içindeki dosyayı .rar dan çıkartınız. Çıkarma işlemi yaptıktan sonra içinden çıkarttığınız setupu çalıştırınız ve kurulumu başlatınız.

Kurulum bittikten sonra Türkçe yama launcher dosyası masaüstüne simge olarak çıkacaktır. Oyuna launcher ile giriş yaparak oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabileceksiniz.

Railway Empire oyununu sürekli Türkçe olarak oynamak istiyorsanız. Oyuna normal yolla değilde Launcher ile giriş yapınız. Eğer normal oyun iconu ile girerseniz ingilizce olur.

Türkçe Yama dosyası :

[gizle link=”https://s2.dosya.tc/server13/h747g3/re-TrLang_Config.rar.html”]

Not: V*r*s taraması yapmadan açmayınız dosyanın kaynağı tarafımıza ait değildir.

 

RE Türkçe Yama Not: Yamayı ilk kurduğunuzda oyuna girdiğinizde 5 – 10 dakikalık kasmalar olabilir. Bir sonraki sürümde bunlar düzeltilecek. Bunun nedeni ilk açtığınızda Tr paketi dosyaları içine işleniyor. Sonrasında düzeliyor.

Railway Empire Türkçe

Railway Empire oyunu bir demiryolu simülasyonu oyunudur. Demiryollarında kral olmak için simülasyonu başarmanız gerekir. Alman stüdyosu tarafından yapılan bu oyunun oyuncuları. Saatlerce başından kalkmadıklarını iddia ettikleri için. Türkiye’de de çok fazla ilgi görmektedir. Ancak Türkçe yamasının olmaması oyunu dil bilmeyenler için oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenden dolayı çokça talep gördüğümüz Railway Empire Türkçe dil dosyasını sizler için yayınladık. Şuanda sürümünün ilk versiyonu olan tr yama dosyası için çalışmalara devam ediliyor.

 

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Ulan helal olsun be cansın

Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

iyi oyunlar 🙂

EnfesSoft.Com
Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

yamayı kurduktan sonra oyuna girmeye çalışırken 0xc0000007b hatası alıyorum
bu sorunu nasıl çözebilirim acaba

Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Merhaba, bu hataya sebebiyet verebilecek bir çok etken bulunmaktadır. Sadece Türkçe Yamayla alakalı olduğunu düşünmeyiniz. İnternetteki çözüm yollarını deneyerek çözebileceğinizden emin olabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

merhaba , yamayla alakalı olduğunu düşünmedim zaten , internetteki çözümleri deniyorum ama maalesef onlardan bir sonuç alamadım , o yüzden buraya yazmıştım belki burdan çözüm çıkabilir diye 🙁

İlginiz ve Alakanız için teşekkürler

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol