Ceo

Red Dead Redemption 2 Save

Ceo
Cevaplar1
Gösterim16889
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Red Dead Redemption 2 Save dosyası ile artık Red Dead Redemption 2 full save ile oyun kayıt ve görev sıkıntısı yaşamadan. Oyunun bitirilmiş bölümü ile başlayabileceksiniz.

Ayrıca Red Dead Redemption oyununda geçemediğiniz herhangi bölümü save dosyamız ile geçebileceksiniz. Tek yapmanız gereken save dosyamızı indirmeniz ve kurulumu tamamlamanız dır.

Tamamen bitirilmiş olan save dosyası oyun içerisinde en son sürüm ile güncel şekilde uyuşmaktadır.

Sava Puanlaması : 5/5 Puan

Save durumu : Oyun tamamen bitirilmiş ve envanter boş durumda

Save Senaryosu : Bütün görevler bitirildi ve oyuncumuzun hayatta kalması gerekecek bütün yetenekleri en üst düzeyde. Bakalım ne yapabilecek.

Save Sahibi : Alex9663

Save Dosyası : https://drive.google.com/file/d/13z6WG1B7KlUy1dl3oZAKoj-izLolPXdL/view?usp=sharing

Red Dead Redemption 2 save kurulumu

İndirdiğimiz save dosyasını “C:User/Kullanıcı adınız/” içerisinde bulunan “AppData” klasörünün içindeki ” /Roaming/Goldberg SocialClub Emu Saves/RDR2/ ” içirisinde bulunan “Numaralı olarak tanımlanmış” klasörün içine atınız. Dosya taşıma işi bittikten sonra Red Dead Redemption 2 oyununa girerek kayıtlı bölümlerden save ile giriş yapabilirsiniz.

Save Dosya yolu çıktısı şu şekilde olacak : C:Users/(Kullanıcı adı)/AppData/Roaming/Goldberg SocialClub Emu Saves/RDR2/(numara)

 

İndirip kurulumunu yapacağınız save dosyası Rdr 2 oyunun Full save dosyasıdır. Yani oyunun tamamen bitirilmiş bölümüdür. Oyunda serbest modun tadını çıkartmak isteyenler için oyunun tamamen oynanarak bitirilmiş halidir.

Bu save dosyasını kurduktan sonra neler yapabilirim? Save dosyası oyunun bitirilmiş şekilde kayıt edilmiş dosyası olduğu için. Oyuna save ile giriş yaparak bütün görevlerin tamamen bitirilmiş olduğunu göreceksiniz. Bütün görevlerin bitirilmiş olmasının size katkısı haritanın da sınırsız olarak açık olmasıdır.

Oyun hakkında,

Özellikle rdr 2 oyunun save dosyasını yayınlamak isteme sebebim oyunun çok fazla kullanıcı tarafından beğenilmesi dir. Oyunu oynayıp şikayet eden çok az kişi gördüm. Çünkü senaryo olarak 1899 yılında geçen bu çok beğenilen oyunun Batı, Ortabatı ve Güney ABD’yi temsil eden en iyi oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun save dosyasını kurmadan önce bütün görevleri yaparak baştan sona oynamanızı tavsiye ederim. Size rdr 2 oyunu full kayıtlı dosya için önerim. Save dosyasını kurma nedeniniz açık kaynak üzerinde eğlenmek olsun. Oyunu hem açık kaynak olarak hemde görevleri ile aksiyonun tam ortasında oynamak çok zevkli.

 

EnfesSoft.Com

[…] Konu : https://www.menduh.com/red-dead-redemption-2-save.html […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol