Ceo

Resident Evil 6 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim3506
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Resident Evil 6 Türkçe Yama Kurulum

–  Resident Evil 6 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını çift tıklayarak açıp oyunun kurulu olduğu dosya dizinini seçip kurduktan sonra  Resident Evil 6 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

 Resident Evil 6 Hakkında Oyuncuların Yorumu

Arkadaşımla beraber oynayıp bitirdiğimiz oyundur. Öncelikle konuya başlamadan şunları söyleyeyim, resident evil serisinin bütün oyunlarını oynamadım sadece bir kaçını oynadım fakat geri kalan oyunlarının hepsini youtubeden izledim. Yani demem şu ki bütün serisini avucumun içi gibi biliyorum.

Eski serilerin hepsini oynamamış olsam bile kesinlikle eski serilerinin daha güzel olduğunu düşündüğümü söyleyebilirim. Oyunun konusu diğer serilerine göre biraz basit kaçmış ve diğerleri kadar zevk alamadım. Resident Evil 1 – 2 – 3 ve 4 serileri hikayeyi takip ediyordu fakat 5 ve 6 tamamen bağımsız bir hikayeyle bağlantılı. Yani önceki seri birbirini devam ettirirken 5 ve 6 alakasız bir yere kaymış ve buda fazlasıyla sırıtıyor. İlk defa oynayacak olan kişi gerçekten bu oyunu kesinlikle beğenir ama önceki serilerini oynayan kişilerin hepsinden aynı yorumu duyacağınızı söyleyebilirim. Oyun tamamen aksiyondan oluştuğu için gerçekten çok zevkli. Ama serisini oynayanlar için gerçekten hikaye saçmalıktan ibaret. Şimdi yapacağım eleştirileri okumadan önce bu yazdıklarımı unutmayın. Yorumlarımı serinin tamamını izleyerek ve oynayarak bitiren birisi olarak yapacağım.

Resident Evil 6‘ya gelecek olursak şimdi öncelikle oyundaki aksiyon, gerilim, hararet her zaman ki gibi hatsafada. O yönden yine hiç taviz vermemiş. Seriyi uzatalım diye devam ettirilen hikaye neredeyse hiç olmamış aşırı tutarsız. Oyundaki dosyaları okumayı seviyorum. Neyin ne olduğunu çözmek oyunda bana daha çok zevk veriyor. Bu dosyaları okuduğunuz zaman hikayede anlamadığınız yerlerin parçalarıa kafanıza oturuyor ve kafanızda soru işareti kalmıyor. O yüzden takıldığınız yerde okumanızı öneririm.

Grafiklere pek takılan birisi değilim benim için hikaye önemli. Ama çok iyi grafiklere de sahip olduğunu söyleyemem. Oynanıştaki değişiklere söyleyeceğim şeyler olarakta hareket ederken ateş etme ve en çok beğendiğim ise yumruk ve tekme ikilisi gerçekten çok zevkli olmuş neredeyse oyun boyu yumruk ve tekme ile giriştim herkese. Arkadaşla oynadığımız için cephane yetmeme gibi sıkıntılar oldu. Buna bir sonraki seride dikkat ederlerse gerçekten daha iyi olacağını söyleyebilirim.

Ha bide unutmayan söylemeliyim ki kesinlikle ingilizceniz yeterli seviyede değilse  Resident Evil 6 Türkçe Yama indirmeyi unutmayın.

Hikaye olarakta dediğim gibi artık önceki serilerinden bağımsız hikayeler yazılmaya başlamış oyun için kötü bişey olabilir belkide ama artık adamlar da nereye kadar devam ettirebilir ki bu serinin devam hikayesini ? Sürekli eski oyunları önümüze koysalar bir süre sonra ona da laf edecek bi tayfa var ama adamlar artık yeni fikir üretemediği için mecburen yavaştan hikayeyi kaydırmaya başlamış. Ben serinin devam oyuncusu olsam bile yeniliklere açık birisiyim. Hikaye tutarsız olsa bile adamlar mecburen yeni şeyler üretmek zorunda yoksa dükkanı kapatıp giderler. Demem şu ki yeni konuda gerçekten fena değil.

Uzun lafın kısası oyun gerçekten efsane olmuş diyebilirim. Sadece seriyi devam ettiren arkadaşlara tek sözüm şudur ki hikayeye artık bu kadar takılmayın çünkü adamlar da artık üretemiyor. Tıkandılar yani yeni birşeyler yapmak zorundalar. Hiç oynamayan arkadaşlara zaten şunu söylüyorum kesinlikle beğeneceğiniz bir oyun. Şimdiden oynayan herkese iyi oyunlar diliyorum.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/10nvBFbukzdvKWNSkcj3R3gv37pBSU0JK/view?usp=sharing

Kaynak : www.turkce-oyun.com
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com