Ceo

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar2
Gösterim3751
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama dosyası ile çok sevilen aksiyon oyunlarından birisi olan Rise of the Tomb Raider oyununu Türkçe hali ile oynayabileceksiniz. Nefes kesen ara sahne diyaloglarını kaçırmamış olacaksınız ayrıca görev yaparken de zorlanmayacaksınız. Eğer yabancı diliniz yoksa Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama halinde oynamalısınız. Rise of the Tomb Raider Türkçe dil dosyamız 668.1 Build sürümü için uygundur.

 

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama kurulumu

Türkçe yamayı kurmadan önce; Steam’de oyun ismine sağ tıklayıp Özellikler > Betalar menüsünden Build 668.1 seçiniz. Yama kurulumu için bu gereklidir. Gerekli dosyalar indirilip oyun versiyonu uygun hale getirildikten sonra Türkçe yamayı kurunuz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından dil seçeneğini Polish seçerek Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

bigfile.007.tiger dosyası bulunamadı ya da Türkçe yamayla uyumlu değil Hatası alan arkadaşlar Steam programı üzerinden girerek dosya doğrulaması yaparak Rise of the Tomb Raider oyununu Türkçe hatasız oynayabilirler.

 

Alternatif link :  https://drive.google.com/file/d/147-_3udyP_HNVUXGIa-XpO2jWIaQ1TAA/view?usp=sharing

Kaynak : Muhammet Topçu(OyunÇeviri)
Yama Oranı : 70

EnfesSoft.Com
Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

hasan durol
🏅
Yeni Üye
Konular0
Cevaplar1

bu türkçe yama hangi sürüm için acaba.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol