Ceo

Saints Row 4 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim5799
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Saints Row 4 Türkçe Yama Kurulum

–  Saints Row 4 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip kurarak  Saints Row 4 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Saints Row 4

Çıktığı zamandan beri Saints Row serilerini hala daha oynamaya devam ediyorum diyebilirim. Bundan önceki oyunu olan Saints Row 3 de çok güzeldi hatta kendi kendime gta bunun yanından bile geçemez felan diyordum. Tam istediğim abartı ve kaliteyi içeriyor. Saints Row piyasaya çıktıktan sonra diğer oyunları oynayasım gelmedi.

Abartının dibine vurmuşlar, aşırı eğleniyorum oynarken. Aslında arabalar olmasa da olurmuş diyebilirim. Çünkü oyunda hızlı koşma ve yüksek zıplama diye bişey var en hızlı arabadan bile daha hızlı koşuyorsunuz. Hoplaya hoplaya havalarda süzülerek gidiyorum. Arada koşmaktan sıkılınca arabaya biniyorum ama 1 dk sürdükten sonra arabadan zevk almıyorum çok yavaş gidiyor inip koşmaya devam ediyorum. Sonra multiplayer oyunlarda olan beceriler gibi becerilerimiz var. Buz atıyoruz, ateş atıyoruz, yere vuruyoruz, falan.. Baya abartılı bir oyun fakat sadece eğlenmek için oynanabilecek çok keyifli bir oyun. Şimdiye kadar oynadığım oyun süresi boyunca edindiğim deneyimle bu oyuna puanım 8/10.

 

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1ekHe1oQ07wW-ele30T3uetXI-BI6kDcH/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 70

EnfesSoft.Com