Ceo

Saints Row The Third Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim2626
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Saints Row The Third Türkçe Yama Kurulum

– Saints Row The Third Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açtıktan sonra kuracağınız dizini “Saints row the third / packfiles / pc / cache” olarak ayarladıktan sonra kurulumu tamamlayarak Saints Row The Third Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Saints Row The Third

Oynadığım oyunların içerisinden en eğlencelisi bu oyundur net. Gerçekten en son ne zaman bi oyunu bu kadar oynarken eğlendiğimi inanın hatırlamıyorum bile. Aşırılıktan ve gereksiz gerçekçilikten bağımsız ve aşırı derecede absürtlükten oluştuğunu söyleyeyim şimdiden. Oyunu alalı 4 gün olmasına rağmen 65 saat oynamışım ama ne ara bu kadar uzun vakit geçirdiğimi anlamadım gerçekten. Oyun o kadar eğlenceli ve akıcı ki zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. Bu tür oyunların seveniyseniz bu serilerin oyunlarını oynamaya devam etmenizi önerebilirim kesinlikle. Artık oyun içerisine geçelim ve içinde çok spoiler olacak. O yüzden oyunu oynamayı düşünüyosanız geri kalanını okumayın direk alıp oynayın.

Oyun diğer serilerinde olduğu gibi plan program olmayan ve her yere ateş etmek ve saldırmaktan oluşan klasik saints mantığıyla soymaya çalıştığınız bankada oyun başlıyor. Kısa bi süre sonra polislerde geliyor ve her zaman ki gibi ortalık karışıyor.

Çatışma başlayınca oyunun gidişatı yönünde az çok fikriniz oluşuyor. Absürtlük hemen kendini belli ediyor. Çatışmanın sebebi yanımızdaki salak elemanın kasa düğmesi yerine alarm düğmesine basması. Daha sonrasında kasayı söküp helikoptere bağlayıp götürmeye felan çalışıyoruz. Derken polisler kısa sürede ters kelepçe yapıyor bizi.

Karakola düştükten sonra phillipe hıyarının adamları bizi bağlayıp paketliyolar. Sonrasında herkesin bildiği trailerdeki uçak sahnesi geliyor ama johnny gat sahnenin sonlarına doğru ölüyor. Açıkçası trailerde johnny’nin öldüğünü gördüğümde gereksiz dram yapmışlar gat ölmez dedim fakat gerçekten öldürmüşler.

Neyse şimdilik bu kadar spoiler yeterli diye düşünüyorum. Oyun gerçekten oynamaya değecek bi oyun olmuş. Kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum şimdiden iyi oyunlar herkese.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/ggtrqr/saints-row-the-third-turkce-yama.rar.html

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 70

EnfesSoft.Com