Barış Bayar

Sekiro Shadows Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2839
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Sekiro: Shadows Die Twice Türkçe Yama Kurulum

– İndirdiğiniz Sekiro: Shadows Die Twice Türkçe Yamasını oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırınız. Oyunun kurulu olduğu klasörü bulamayanlar aşağıdaki adımları takip etsinler.
(C:Program Files (x86)SteamsteamappscommonSekiro Shadows Die Twice

 

Sekiro: Shadows Die Twice Türkçe Yama Çeviri Oranı

Menü: %100
Diyaloglar: %100
Ara Sahneler: %100
Eşyalar ve Açıklamalar: %100
Mesajlar: %100

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/19UrOj2sX16xzCVTWL_ONo4p5LLHldK6Y/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 90

 

Sekiro Shadows Die Twice Anlatım

Sekiro Shadows Die Twice’yi pek uzun süre oynayamadım işten güçten dolayı. O yüzden oynayıp öğrendiğim kadarını sizlerle paylaşacağım. Fakat kendini uzun süre oynatacak bir oyuna benziyor onuda baştan söylemek gerek. Geçelim oyuna;

Oyunun başındaki o patronu öldürene kadar canım çıktı resmen. Bir türlü geçememiştim. Saatlerce uğraştıktan sonra tokatlayıp o bölümü geçebildim. Gerçekten çok uğraştırdı beni.

Sekiro Shadows Die Twice’ın en efsane olayı dövüş sistemidir net. Kılıç kullanma hissiyatı o kadar iyi ki sanki biz elimizde kılıç varda milletle dövüşüyor muşuz gibi bir hissiyat verdi bana. O yüzden oynanışı bende 10/10 puan. Oyunda tecrübe kazandıkça oyun iyice zevk vermeye başlıyor. Ama biraz karışık ve zor olduğu için başlarda epey bir vaktinizi alacaktır. Ben baştaki patronu 20 – 25 denemede öldürmüştüm. Bir kaç patronu bu şekil zar zor öldürdükten sonra elim alışınca artık çok keyif vermeye başladı. Oyunu birde en zor modunda oynarsak zaten hiç geçemeyiz herhalde. O kadar zor ki gerçekten çok zevk verici olmuş. Patronları öldürmek gerçekten çok zorlayıcı. Fakat patronların saldırı tipini öğrendikten sonra daha rahat öldürürsünüz, şüpheniz olmasın.

Oyunda beni en çok üzen şey de Türkçe dil desteğinin bulunmaması. İngilizceyle aram hiç olmadığı için bende Sekiro Shadows Die Twice Türkçe Yama yükleyerek oynadım. Türkçe çevirisi olmasa ne yapardım gerçekten bilmiyorum. Ha yine oynardım ama bu kadar zevk verir miydi emin değilim. Sizlere de yüklemenizi kesinlikle öneririm.

Oyunda büyük patronlara geldiğim zaman psikolojik olarak gerilim başlıyor ve arenaya girmemek için sağda solda dolanmaya başlıyorum. Sadece benle mi alakalı anlamadım ama gerçekten patrondan kaçmaya çalışıyorum. Gerginliğimi alması için Templeye gidip oradaki amcayla dövüşüyorum. O şekilde kendimi rahatlatıp, dövüşe hazırlayıp giriyorum patronun ağzına yüzüne.

Oyunun kısaca özeti bu arkadaşlar. Sekiro Shadows Die Twice oyununu herkese öneririm. Kesinlikle oynamanız gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum. Daha fazla vakit kaybetmeden girip dövüşmeye başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.