Barış Bayar

Sleeping Dogs Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim965
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Sleeping Dogs Türkçe Yama Kurulum

– Sleeping Dogs Türkçe Yama.rar’ın içindeki kurulum dosyasına çift tıklayarak (otomatikmen kurulacağı oyun dosyasını seçer) Sleeping Dogs Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Sleeping Dogs

Yıllardır indirime girdiğini görüp almadığım, ama en son dayanamayıp 20 TL gibi cüzzi bir fiyata aldığım oyundur. 20 TL gibi bir rakama oynanılabilecek en iyi oyunlardan birisinin Sleeping Dogs olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Oynanış ve grafik bakımından kendi senesine göre gayet iyi yapıldığını söyleyebilirim. Aksiyon sahneleri, kaçışlar, görevler, bulmacalar, vb. şeyler oyuna gayet lezzet katmış. Yani böyle bir oyun için gerçekten çok çok yeterli diyebilirim. Ve bu arada benim ingilizcem biraz zayıf olduğu için Sleeping Dogs Türkçe Yama kurarak oynadığımı söylemeliyim. Gerçekten oyuna farklı bir tat kattı benim için. Konuyu anlamamda ayarları yapmamda vb. şeylerde çok desteği oldu. Yapımcıların ellerine sağlık.

Diğer açık dünya oyunlarından bariz bir farkı var sanki Sleeping Dogs’un. Hong Kong’da ki atmosfer bambaşka bir tat veriyor oyuna. Hikaye olarakta gerçekten iyi düşünülen bir hikaye olmuş. Başka oyunlardan bana hissettirdiği farkı şu oldu, bazı oyunlarda sanki görevleri veya yaptığınız şeyleri yapmak için yapıyormuşsunuz gibi hissettiriyor oyun bazen. Ama Sleeping Dogs’ta ne yaptıysam hiç boşa yapıyormuş gibi hissetmediğimi söylemeliyim. Gerçekten o konuda farklı bir tat verdi bana. Bu olmasa da olurdu diyebileceğim pek bir şey yoktu oyunda.

Daha Sleeping Dogs için anlatılacak çook şey var aslında. Ama daha fazla tüyo vermeyim ve sizde bu oyuna en kısa zamanda başlayın. Gerçekten çok güzel bir oyun olduğunu söylemeliyim. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1VhSb6rQBT7-Fh837-5JMAmK5jBlaRcVG/view?usp=sharing

Kaynak : technogame.net
Yama Oranı : 75