Barış Bayar

Sniper Elite 4 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim3682
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Sniper Elite 4 Türkçe Yama dosyası ile oyunumuzu tamamen Türkçe dil haline getirerek oyundan tam anlamıyla zevk alabilirsiniz. İndirdiğiniz Türkçe yama dosyası kurulum talimatlarına uyarak yamamızı sorunsuz kurabilirsiniz.

 

Sniper Elite 4 Türkçe Yama Kurulumu

Sniper Elite 4 Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları, Sniper Elite 4 oyununun kurulu olduğu yerin içine atarak Sniper Elite 4 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Oyun tamamen Alt yazı ve menüler dahil Türkçe dile tarafımızdan çevrilmiştir.

Altyazılar : %100

Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1Zvmf4eLFieUfKZpwsdZ3oE5rNQPlPlcd/view?usp=sharing

 

Sniper Elite 4 Türkçe

Sniper Elite serisinin 4. oyunu ve gerçekten her yeni oyununda üstüne bir şeyler katarak daha da güzelleştirilen bir oyun. Her yeni oyununu oynadığımda kendimi keskin nişancı gibi hissetmeye başladım artık. Bu oyun yüzünden az kaldı keskin nişancı olacağım. Tabii o kadar kolay değil ama gerçekten olmak isterdim. Neyse birazda Sniper Elite 4’ten bahsedelim;

Keskin nişancı simülasyonu olarak yapılabilecek en iyi oyunu yaptıklarını kesinlikle söyleyebilirim. Yapay zekada ellerinden geldiğince en iyisini yapmaya çalışmışlar fakat daha iyi olabilirdi, ve zorluk seviyesi en zorda bile bana basit geliyor. Belki de Sniper Elite serisinin hepsini oynadığım içindir fakat bilemedim tabii. Bana göre normal ile zor arasında bir fark hissedemedim. En büyük farkı otantik moduna alınca gerçekten hissedebiliyorsunuz. Fakat yapay zeka yine burada da biraz sıkıntılar çıkartıyor. Mesela yapay zekanın arkasında uçaksavar patlatıyorum, ama hiçbiri dönüp bakmıyor. Bazen de görünmeyeceğim bir hamlede bile görüp çapraz ateşe alıyorlar. Sniper Elite 4’ün benim için tek eksik yönü budur. Benim önerim yeni başlıyorsanız Sniper Elite 4’e ve zorlanmak istiyorsanız otantik modunda oynayın. Fakat biraz daha kolay olsun derseniz zor mod size yeterli olacaktır.

Grafiklere değinecek olursam, gerçekten tek kelime ile muazzamdı. İtalya’nın havasını gerçekten yaşatmışlar oyunda. Manzaraya karşı adam vuruyorsunuz resmen. Grafiklerin kalitesi gerçekten tartışılamayacak kadar iyiydi, şahsen ben bayıldım grafiklerine. Oynanış olarak, Sniper Elite 4 yine farkını koymuş tabii. Fakat öyle ahım şahım bir fark göremezsiniz onu baştan söyleyeyim. Sonuç olarak bir keskin nişancı simülasyonu oynuyorsunuz. Ne kadar büyük bir fark koyabilirler ki ? O yüzden çok büyük beklentiler içerisine girmeyin fakat gerçekten oynayabileceğiniz en iyi keskin nişancı simülasyonlarından birisidir.

Tam anlamıyla zevk almak için önerimiz Sniper elite 4 Türkçe Yama dosyası ile oyunu tamamen Türkçe dile çevirmeniz olacaktır.

Oyun içi görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bence diğer Sniper Elite serilerini de oynamanızı tavsiye ederim. Kesinlikle pişman etmez. Tek kelimeyle her zamanki gibi muhteşem bir oyun yapmışlar. Sniper Elite 4 yapımcılarının ellerine sağlık. Şimdiden oynayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim.