Ceo

Sniper Ghost Warrior 2 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim5076
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Sniper Ghost Warrior 2 Türkçe Yama Kurulum

– Sniper Ghost Warrior 2 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını masaüstüne çıkartıp çalıştırın. Oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurulumu yaptıktan sonra Sniper Ghost Warrior 2 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 2

Bir oturuşta 2 3 bölüm geçtiğim ve bazı bugları yüzünden kafayı yemiş olsam da, yeteri kadar zevkli bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Saraybosna sahneleri de böyle bi senaryonun 20 yıl sonra faliyete geçirilmesi oyuna ayrı bir lezzet katmış diyebilirim.

İlk oyunundan bu yana bütün serilerini oynayan bir oyuncu olarak söylemeliyim ki, oynanabilirlik açısından diğerlerinden bir tık daha iyi olduğunu söylemeliyim çünkü düşmanlar bizi daha zor görüyorlar. Bu yüzden kafamıza göre takılmamız pek mümkün olmadığı için gayet tatlı bir dokunuş olmuş. Susturuculu tüfekler ise oyunu çok kolaylaştırıyor, düşmanlar sizi farketemiyor ve keyif alamıyorsunuz. Sniper v2 oyununda 2. dünya savaşı dönemindeydik ve susturucu yoktu. Atış yaptığınız anda yeriniz belli oluyordu ve gerçekten oyunu çok fazla zorlaştırıyordu. Bu yüzden yaptığınız atışlara çok fazla dikkat etmeniz gerekiyordu ama bu oyununda susturucu olduğu için eğer kullanırsanız belli olmuyorsunuz ve oyunu aşırı basitleştiriyor. (Kullanıp kullanmamak size kalmış tabi)

Bi senaryo aşşağı yukarı 25 – 30 dakika felan sürüyor. Senaryo süreleri bence gayet güzel ve gerçekten çok akıcı. Zamanın nasıl geçtiğini farkedemiyorsunuz. Tek sorun oyundan çıkasınız gelmiyor. Sabah bi başlıyosunuz oynamaya akşam uykunuz gelene kadar gidiyor.

Uzun lafın kısası sniper serisini seven kişiler zaten oynamıştır çoktan ama ilk defa oynayamayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum, daha fazla vakit kaybetmeden alın bu oyunu ve atılın içine. Hepinize iyi oyunlar.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1mVAPC3T1kKs1K73bJPk8pHrIdAYSkBtb/view?usp=sharing

Kaynak : btgyama.blogspot.com
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com