Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

SnowRunner Save indir

SnowRunner Save indir
28.01.2021
A+
A-

SnowRunner Save sayesinde artık SnowRunner oyununda tamamlanmış kayıtlı yerden başlayabilirsiniz. Oyunun gidişatında ilk baştaki zorlukları atlatıp. Güçlü bir şekilde oyuna başlayabilmeniz için yapıldı. SnowRunner Save sayesinde oyuna yaklaşık %65 lik save ile başlayacaksınız. Tamamen bitirilmiş bir oyun yerine. Devam edeceğiniz bir şekilde başlayacaksınız. Sadece oyuna girdiğinizde daha gelişmiş bir başlangıç olacaktır. SnowRunner oyununa daha önce save isteği gelmesinden dolayı. Sözümüzü tutarak save dosyasını yayınlamak istedik.

SnowRunner Save kurulumu

Sitemizden indirdiğiniz save dosyasının içinden çıkan dosyaları  SnowRunner oyunun kurulu olduğu dizine “base” klasörü olarak kopyalayıp yapıştırmanız yeterli olacaktır.

Save kayıt oranı %65. Oyuna ” Wisconsin ” haritasında başlayacaksınız.

Save dosyası : https://s2.dosya.tc/server14/lekl8t/SnowRunner_Save_-_base_-_menduh.zip.html

 

Bu oyun ne kadar zor olsa da. Akıcı ve kendine bağlayıcı bir yapıya sahip. Gerçekçiliği sayesinde saatlerce başından kalkmayacaksınız.

Oyunda bir çok araç ve harita ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğer istek gelirse SnowRunner oyun modlarını da paylaşabiliriz. İyi oyunlar.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.