Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Spintires MudRunner Türkçe Yama

Spintires MudRunner Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Spintires MudRunner Türkçe Yama Kurulum

– Spintires MudRunner Türkçe Yama.rar’ın içindeki kurulum dosyasını dışarı çıkartıp çift tıklayarak kurulumunuzu yapabilir ve Spintires MudRunner Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Spintires MudRunner

Spintires dün oynamaya başladım. Gerek tek kişilik, gerek online olarak oyun fiziği mükemmel. Yerdeki çamurlardan tutun ağaç dalları, taşlar, doğal olaylara kadar düşünülmüş. Dört çekere aldığınız zaman aracın benzini çabuk bitiyor ve çamurda giderken direksiyon hakimiyeti zorlaşıyor, en ufak şeyler bile düşünülmüş oyunda yani gerçekte nasılsa oyuna da aynısını yansıtmayı başarmışlar.

Genel olarak oyunu beğendim. Zayıf yönleri oyunda kamera açısı çok kötü. Size rahat bir görüş açısı vermiyor. Aslında böyle bir oyunda koca kamyonları sürerken görüş açısı önemli. Örnek olarak taşa takılıyorsunuz görmeme şansınız var. Ama takıldığınız yerde halatı ağaca bağlayıp üçgen tuşuyla aracı çamurdan falan çekebiliyorsunuz bunu Spintires ekibi yapmış.

Diğer bir rahatsız eden durumda direksiyon olayı tamam gerçeğe yakın da, direksiyonu çevirdiğinizde toplanmıyor. Bu arada oyunu tam olarak anlamak için Spintires MudRunner Türkçe Yama haliyle oynamalısınız. Bir daha kendiniz geri ortalıyorsunuz. Bu durum kötü olmuş benim için bu kadar saplantıya gerek yoktu bence. Ama oyun çok zevkli herkese tavsiye ediyorum.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1yzDCtFjVLlgnHcfF4TA5f8QsqMG6UgRR/view?usp=sharing

Kaynak : he-software
Yama Oranı : 85

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için İnstagram sayfasını devreye soktu. Sizde daha hızlı destek almak ve yeni eklenen konuları kaçırmamak için bizi Menduhcom İnstagram sayfasından takip ediniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.