Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Stronghold 2 Türkçe Yama

Stronghold 2 Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Stronghold 2 Türkçe Yama Kurulumu

– İndirdiğiniz Stronghold 2 Türkçe Yama uygulamasını çalıştırdıktan sonra Stronghold 2 oyununun kurulu olduğu klasörü seçerek Stronghold 2 Türkçe Yama dosyasını kurabilirsiniz.

Stronghold 2 Türkçe Yama Kurulum talimatı

– Stronghold 2 Türkçe Yaması toplam 3 parçadan oluşmaktadır. 3 parçayıda aynı klasöre indirin. ilk parçaya sağ tıklayarak “buraya çıkar” seçeneğine tıklayın (Bilgisayarınızda Winrar programı yüklü olmalıdır). Winrar 3 parçayıda otomatik olarak çıkarıp Stronghold2.exe adında tek bir dosyaya dönüştürecektir. Bu dosyaya çift tıklayarak yamayı kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Stronghold 2 Türkçe Yama boyutu : 120 MB

 

Stronghold 2 

Uzun zaman önce pcme yükleyip kingmaker kısmını biraz oynayıp sildiğim bir oyun. Yakın zamanda sıkıntıdan geri yükleyip oynama isteği geldi ve yükledim. Stronghold crusader’den daha üstün grafiklere sahip, üretim açısından daha detaylı ve etraftaki köylerin ele geçirilip krallığa üretim yapmaları çok ince ve muazzam bir detay olmuş. Ama düşmanların yapay zekasında çok büyük bir sıkıntısı var bu oyunun. Crusader’de sürekli fazla fazla aaskerle saldıran düşmanlar artık bu oyununda sadece yıkılmaya programlanmış düşmanlarla dolmuş ve bu çok can sıkıcı bir durum. Sanki tek başıma savaşıyorum hiç bir zorluğu ve tadı kalmamış. Bundan dolayı kralalığı yönetmek ne kadar zevkli olsa da bir süre sonra zevk vermemeye başlıyo ve oyuncuda bu noktada çok sıkılmaya başlayıp bırakıyor. Ama camping sahnesi efsane ötesi olmuş bunu da söylemeden geçemem. Aşırı zevkli ve gerçekten zor görevlerle dolu bir sahne olmuş. Keşke böyle görevleri sürekli ve daha çok koysalarmış çok daha zevkli olabilirmiş. Görevleri yaptıktan sonra sildim ve bidaha geri oynayacağımı düşünmüyorum ama oynamayan kişilere de oynamasını tavsiye ederim. Çünkü oyun oyundur geri kalmak olmaz en azından bi deneyiminiz olmuş olur. Yazımı okuyan herkese teşekkür ederim oynayanlara da iyi oyunlar dilerim.

Türkçe Yama Dosyası: https://drive.google.com/file/d/0B3FFgXQdODiNeWl1bFdEZGNZZU0/view

Kaynak : Stronghold
Yama Oranı : 80

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için İnstagram sayfasını devreye soktu. Sizde daha hızlı destek almak ve yeni eklenen konuları kaçırmamak için bizi Menduhcom İnstagram sayfasından takip ediniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.