Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama
07.11.2020
A+
A-

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yamayı indirerek kurulum talimatlarını takip ederek oyununuzu Türkçeleştirip keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama sizlere daha keyifli bir oyun zevki vermek için hazırlanan bir Türkçe Yamadır. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama Kurulumu

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama.rar’ın içindeki dosyaları The Elder Scrolls 5 Skyrim’in kurulu olduğu ana dizinin içine atarak dosyaları değiştirmeyi onaylayın. Skyrim Launcher’deki “Data Files” seçeneğindeki “skyrimtryama.esp” yi tikledikten sonra The Elder Scrolls 5 Skyrim’in içindeki “Data” klasörüne girin ve “Strings” klasörünü silin. Daha sonrasında The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

 

Kaynak : yamatr.com

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/179Bspbb46H1TYksipHu5gSyQiHX90SYw/view?usp=sharing

 

The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe

Hayatımda daha önce ben bu kadar sağlam bir oyun oynadığımı hatırlamıyorum. The Elder Scrolls 5 Skyrim gerçekten anlatılmaz yaşanır bir şey. Oyunun hikayesi, diyalogları, vs. o kadar muazzam ve uzun ki bir yazar oynasa şu oyundan 1000 sayfalık kitap yazar net. The Elder Scrolls 5 Skyrim’e başladığım ilk zaman biraz yalpaladığımı söyleyebilirim. Thalmorlar, fırtınapelerinler derken oyunda bir çok garip kişiler var. Fakat zaman ilerledikçe ve insanlarla muhatap oldukça, o kafanızdaki eksik yerleri dolduruyor ve o zamanın tarihini yavaş yavaş oturtmaya başlıyorsunuz.

The Elder Scrolls 5 Skyrim’in grafiklerine denilecek hiç bir söz yok zaten. Anca bir oyunun görselliği bu kadar muazzam yapılabilirdi. Oynadığım süre boyunca aldığım screenshotlar 200’den fazladır. O kadar güzel görselleri var ki almamak mümkün değil. Ayrıca haritası gerçekten inanılmaz büyük ve bu haritada doğu, batı, kuzey ve güney yönleri var. Hangi yöne giderseniz, karşınıza farklı bir mimari çıkıyor. Gerçekten muazzam.

Bu arada oyundaki diyaloglar ve sahneler gerçekten çok fazla. İngilizceniz zayıfsa The Elder Scrolls 5 Skyrim Türkçe Yama yüklemenizi tavsiye ederim. Oyunda fazla diyalog ve görevler var. Bunları anlamakta Türkçe Yama olmadan gerçekten çok zor. Herkese tavsiye ederim.

Hikayesi gerçekten çok detaylı ve bana yüzüklerin efendisini anımsattı. Yolda yürürken birisi sizi çevirip “mağarada kılıcımı kaybettim de sen güçlü birine benziyorsun bir yardım eder misin?” diyor. Sizde kırmayıp mağaraya gidiyorsunuz. Fakat hiç beklemediğiniz mevzular oluyor. O da sizi haritanın başka yerine gönderiyor. Her karakterin farklı kişiliği olduğunu hissettiriyor oyun size.

The Elder Scrolls 5 Skyrim Oyun İçi Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha The Elder Scrolls 5 Skyrim’i anlatmaya kalksam 1 hafta yazarım. Gerçekten ben hayatımda bu kadar güzel bir oyun oynamadım. Herkese de şiddetle tavsiye ediyorum. Oynamadığınıza pişman olacağınız bir oyun. Daha fazla vakit kaybetmeden bu muazzam oyuna başlayın. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.