Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

The Sims 4 Türkçe Yama

The Sims 4 Türkçe Yama
26.10.2020
A+
A-

The Sims 4 Türkçe Yama dosyasının kurulumunu yaparak efsanevi olan The Sims serisinin 4. oyununu %70 oranda Türkçe dile çevirebilirsiniz. Bu sayede oyununuz daha anlaşılır ve eğlenceli hale gelecektir. Oyun piyasaya Türkçe dil desteği ile çıkmadığı için oyunu oynarken sıkıntı yaşayanlar için oyunumuza özel kolay kurulumlu Türkçe yama programını yayınladık.

The Sims 4 Türkçe Yama kurulum

İndirdiğiniz arşivin içindeki dosyayı arşivin dışına çıkartın ve içindeki The Sims 4 Türkçe Yama.exe dosyasını kurulumdaki talimatlara göre kurunuz. Eğer çalıştırmaz ise yönetici olarak çalıştırabilirsiniz. Ek içerik için Sims 4 – Türkçe Yama 2.exe’yi de kurmanız yeterlidir.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1xrDyvgeupsf-eGbrphvjC5p0_O2j7k4G/view?usp=sharing

Boyutu : 16,6 Mb
Kaynak : The Sims 4
Yama Oranı : 70

The Sims oyununu bilmeyen yoktur zaten ben direk olarak eleştiri yapacak olursam zaman kavramı biraz kötü bir yerden bir yere gitmek bütün günüme mal oluyor diyebilirim. Bu serinin güzel yanı diğer serilerde de olduğu gibi çok fazla yeniliklerin gelmesi oldu. Oyun oynayışına gelirsek kolay ve kolay olmasından dolayı zaman içinde sıkılıyorsunuz çizimler ve yapılanlar ne kadar gerçek dünyaya özgü olmaya çalışılmış olsa da hayat hep çok güzel gibi oyun oynuyoruz oyunu biraz daha zorlaştırmaları gerekirdi diye düşünüyorum mesela oyuna fatura ödeme kaygısı gider kaygısı gibi para kazanma gereksinimi gibi mecburi giderlerinde eklenmesi the sims’i daha gerçekçi ve daha güzel bir oyun haline getirebilirdi bence. Tabi ki oyundan zevk almak için The Sims 4 Türkçe Yama haliyle oynamanız gerekmektedir çünkü yapılan işlemler konuşmalar atlanmamalı.

 

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

 1. Celal dedi ki:

  Bu 1.67 sürümü ile uyumlu mudur geçen ay oyun güncellendiği için tüm yamalar sıkıntı çıkarmaya başladı çünkü

  1. Enes Gül dedi ki:

   1.59 sürümüne kadar uyumlu diye biliyorum biliyorum hocam siz yine de kurmadan önce yedeklerinizi alın

   1. yaren dedi ki:

    yedeğe nasıl alınıyo

    1. Enes Gül dedi ki:

     oyunun dosya konumu açın içindeki klasörleri başka bir klasör açıp onun içine kopyalayın