Barış Bayar

The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2112
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yamayı sitemizden yükleyerek ve kurulum talimatlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirerek kurduktan sonra oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz. The Witcher 2 Enhanced Edition  oyununda olmayan Türkçe dil desteği yerine yapılan bir oyun yamasıdır. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dileriz.

 

The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yama Kurulumu

The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını masaüstünüze çıkartın. Daha sonrasında çift tıklayarak açın ve The Witcher 2 Enhanced Edition oyununun kurulu olduğu dizini seçin ve kurun. Kurulumu tamamladıktan sonra The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yama‘nın keyfini çıkartın.

 

Kaynak : oyunceviri.net

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası: https://s7.dosya.tc/server18/l05zwr/The_Witcher_2_Enhanced_Edition_Turkce_Yama.rar.html

 

The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe

The Witcher 1’e göre gerçekten çok daha fazla iyi olmuş bir oyundur. The Witcher 2 Enhanced Edition gerçekten hikaye ve oynanış açısından The Witcher 1’e göre çok çok üstün olmuş ve ilk oyunun grafikleri gerçekten rezaletti.

Ama gerçekten ilk oyununa göre muazzam bir uçuş yapmış. Her açıdan The Witcher 2 Enhanced Edition çok daha iyi olmuş. Grafikleri olsun, oynanışı olsun, atmosferi olsun, hikayesi olsun gerçekten bambaşka olmuş.

Beni üzen en büyük şeylerden birisi, oyunda Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Çünkü diğer dillerde pek bilmediğimden bende The Witcher 2 Enhanced Edition Türkçe Yama yükleyerek oynadım ve gerçekten çok keyifliydi.

Beğenmediğim şeylere gelirsek oyunda açık dünyanın bulunmaması gerçekten biraz kötü olmuştu. Skyrim’deki o devasa haritada dolaşıp dağ tepe gezme hissiyatı The Witcher 2 Enhanced Edition’da maalesef bulunmuyor. Atmosferi ve mekanları biraz daha iyi olabilirdi fakat oyunda biraz optimizasyon konusunda eksiklikleri var. Dövüş mekanikleri biraz daha atraksiyonlu olabilirmiş bana göre biraz sade kaçmış. Onun dışında pek bir eksiklik göremedim. İlk 2 – 3 saatten sonra oyuna tamamen adapte olduğunuzda ve alıştığınızda gerçekten oynaması çok keyifli oluyor. Ben şahsen oyunu çok sevdim ve herkese de şiddetle öneririm.

The Witcher 2 Enhanced Edition Oyun İçi Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yine de hikayeyi takip etmek açısından The Witcher 1’i oynadıktan sonra The Witcher 2 Enhanced Edition’u oynamanızı tavsiye ederim. Gerçekten oynadığım en iyi oyunlardan biriydi. Herkese de şiddetle tavsiye ederim. Fakat benim gibi yabancı diliniz yoksa kesinlikle Türkçe Yama yükleyerek oynayın. Çünkü hikayeyi anlamadan oynarsanız pek bir şey anlayacağınızı ve keyif alacağınızı düşünmüyorum. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.