Barış Bayar

The WalkingDead Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim2690
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

The Walking Dead A New Frontier Türkçe Yama Kurulum

– “twds3dilpaketi.exe” uygulamasını çalıştırarak ana yamayı kurun, Kurulumu tamamlamak için “yamabelgeler” klasöründeki dosyaları, Belgelerim > Telltale Games > Walking Dead A New Frontier > net klasörüne atın.

 

The Walking Dead: A New Frontier Türkçe Yama boyutu : 61 Mb

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1AxGwkEof3YrvvNuA3hUCU1TMpdILv26r/view?usp=sharing

Kaynak : YAMACI17
Yama Oranı : 80

 

The Walking Dead A New Frontier Anlatım

The walking Dead the game serisinin 3. oyunu olarak karşımıza çıkan The Walking Dead A New Frontier, gerçekten harika bir oyun olmuştu şahsen. Beklediğimden çok daha iyiydi. İşten güçten fırsat bulamadığım için biraz oyunu oynamak için geç kaldım fakat şu an itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. İlk 2 oyununa göre yine üzerine biraz bir şeyler katmışlar fakat diğer oyunlarındaki kadar çok bir şey koymamışlardı üstüne. Hikaye bakımından her zamanki gibi efsane olmuş. Yağ gibi aktı gitti hikayesi. Ama diğer oyunlarındaki gibi üzerine daha çok şey koyacaklarını beklerken biraz az koymaları ve ana karakterin farklı biri olması gerçekten biraz farklı geldi. Yani ana karakterin Clementine olmasını beklerken Javier biraz garip geldi. Clementine hikayede olsa bile onla değilde Javier ile oyuna devam etmek, Clementine ile olan duygu bağını biraz azalttı benden.

Fakat oyunun sonunda Clementine’nin maceraları devam edicek tarzında yazılar geçti. Bu demek oluyor ki The Walking Dead A New Frontier’den sonraki çıkacak oyunda hikayeye Clementine ile devam edeceğiz. Fakat Bu oyununda Clementine ile oynayamamak benim için bağlarımı biraz azalttı. Diğer oyunlarındaki gibi aramdaki bağ kalmadı Clementine ile. Ha bu arada oyunu The Walking Dead A New Frontier Türkçe Yama yükleyip oynamanızı tavsiye ederim. İngilizce oynamak gerçekten çok yoruyor bir süre sonra. Bazı yerleri anlamıyorsunuz gözden kaçıyor, vb. şeyler yani gerek yok. Bir Türkçe Yama ile işi çözersiniz.

Oyun beni gerçekten tatmin etti. Sadece Clementine yerine Javier ile oynayıpta en sonda Clementine’nin maceraları devam edecek yazısı biraz saçma geldi. Neden karakterden karaktere geçiş yaptığımızı anlamadım. Bakalım diğer oyunu çıkınca kafamıza oturur illaki. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.