Ceo

Tomb Raider 2013 Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar1
Gösterim1614
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Tomb Raider 2013 Türkçe Yama Kurulum

– Tomb Raider 2013 Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını açın. Oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip kurduktan sonra ise Tomb Raider 2013 Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

 

Tomb Raider 2013

Tomb Raider 2013’ü yeni bitirmiş bulunmaktayım. Her zamanki gibi zevkli, aksiyon dolu ve eğlenceli olmuş. Biraz – yönleri de var tabi ki.

– Öncelikle 3. görüş tarz oyunları çok sıkıntılı oluyor. Kamera açıları buglanıyor, takılıyor ve bazen kafasına göre hareket ediyor. Bu benim için – bir yön.

– Oyunda saçma sapan yerlerde video giriyor ne alaka olduğunu anlamadım. Bazen ise video bitip yeni bir video başlıyor. Videonun içinden direkt aksiyona geçiş oluyor.

– Senaryosu gayet tatmin edici düzeydeydi. Himiko isimli tanrının adayı esir alması, sürekli kurban istemesi, Lara ve ekibinin ona direnmesi felan gayet tatlı olmuştu.

– Oyunun içindeki bulmacalar gerçekten zor ve tatmin edici yapılmış. Gerçekten bazılarını yaparken çok dönüp dolaştım zorlandım ama gayet zevkliydi. Bu arada Tomb Raider 2013 oyununu Türkçe Yama hakiyle oynamak daha zevkli kaçırmamnız gereken diyaloglar oyuna zevk katıyor.

– Upgrade yaparken aşamalı olması ve bir çok upgrade yapmadan diğerlerini upgrade edemememiz biraz can sıkıcıydı.

– 1 vs 20 – 25 savaşlarda gerçekten bizleri çok zorluyor. Hepsi birden çullanınca üzerinizde gerçekten zor durumda kalıyorsunuz. Hadi onları öldürdük bide arkasından 3 – 5 kişi daha geliyor diğerleri yetmezmiş gibi. Ama gayet zevkliydi ve zordu.

– Dövüşme, adam öldürme gibi sahnelerde finishim sahnesinin tuşları çok fazla olmuş. Her an farklı bi tuşa basın diyebiliyor.

Uzun lafın kısası oyun gayet tatmin edici ve zevkli olmuş. Oynayan arkadaşların pişman olmayacağına eminim. Şimdiden iyi oyunlar diliyorum.

Bu arada Tomb Raider 2013 oyunu için puanım 8/10.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1BuDrQswrHVe5ku_pRtB4jbpLVmCS05Oe/view?usp=sharing

Kaynak : oyunceviri.net
Yama Oranı : 85

EnfesSoft.Com

[…] Tomb Raider 2013 Türkçe Yama – Menduh Forum […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol