Barış Bayar

Troll and I Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim844
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Troll and I Türkçe Yama kurulum
– Troll and I Türkçe Yama dosyasını indirin ve içindeki Troll and I Türkçe Yama kurulumu için gerekli olan ENG dosyasını okumanız yeterlidir.
Kısaca Troll and I oyununun kurulu olduğu yere dosyalarını taşımanız yeterli olacaktır.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1m1Z6vJXMDOZmlqx-nCVguB3el_6DHdZ9/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 75

 

Troll and I Anlatım

Troll and I adından da anlaşılacağı üzere Troll ve ben diye geçiyor. Yanımızda Troll isimli dev bir yaratık oluyor. Oyunun başından sonuna kadar bazı görevlerde yanımızda ve bize yardımcı oluyor. Bizde genç bir karakteri canlandırıyoruz. Oynadığımız karakterin annesi patlama sonucu ortaya çıkan bir yangından dolayı mağarada mahsur kalıyor. Bizde annemizi kurtarmak için ormanda ilerlerken Troll ile karşılaşıyoruz. Troll bize yardım ederken aramızda bir dostluk bağı kuruluyor ve Troll and I oyununun başlangıcı bu şekilde oluyor.

Oyunda Troll ile paslaşarak rol yapıyorsunuz. Troll size parkurlarda veya savaş esnasında yardımcı olduğu yerler oluyor. Tabii ki hep değil ama çoğu yerde yardımcı oluyor. Onun yardımcı olmadığı yerlerde biz kendi başımızın çaresine bakmaya çalışıyoruz. Yani olayın özeti şu bazı parkurları ve bulmacaları tek başınıza yapamayacağınız da Troll size yardımcı olarak o bulmacayı yapmanıza yardımcı oluyor. Bazı savaş sahnelerinde de yardımcı oluyor. Tabii bu bulmaca sahneleri kadar değil.

Bu arada oyunu Troll and I Türkçe Yama yükleyerek oynamanızı tavsiye ederim. Hikayeyi anlayarak oynamanız daha çok zevk almanıza sebep olacaktır diye düşünüyorum.

Grafikler çok mükemmel değil ama çokta kötü değil. Orta halli bir grafikleri var. Fakat Troll ve ana karakterimizin çizimi gerçekten çok başarılı. Hikayesi ve oyundaki yapılabilecek şeyler insanı çok fazla sürüklüyor. Troll and I’daki en sevdiğim özelliklerden birisi de craft yapabilmemiz. Çeşitli araç gereçler yaparken sağdan soldan malzeme toplayıp craft yapabilmek gerçekten çok tatlı olmuş. Ve bu araç gereçleri yaparken veya malzemeleri toplarken ufak tefek animasyonlar koyarak olayı çok daha tatlı bir hale getirmişler. Gerçekten çok tatlı bir detay olmuş.

Oyun gerçekten beklediğimden çok daha tatlıydı. Herkese oynamasını önereceğim bir oyun Troll and I. Şimdiden oynayacak herkese iyi oyunlar dilerim. Oyuna puanım 9/10.