Barış Bayar

Tropico 5 Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar1
Gösterim3411
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Tropico 5 Türkçe Yama sizlere daha keyifli bir oyun zevki vermek için, ve Türkçe dilde bir oyun zevki yaşatmak için hazırlanan yamadır. Bu yamaya sahip olabilmeniz için, aşağıda bulunan indirme linkinden Türkçe Yamayı indirdikten sonra, Tropico 5 Türkçe Yama Kurulumunu okuyarak kurulumu tamamlayabilir, ve Türkçe Yama ile Tropico 5 oyununuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Tropico 5 Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz Tropico 5 Türkçe Yama.rar’ın içerisinde bulunan “CurrentLanguage” adlı klasörü, Tropico 5 oyununun kurulu olduğu dizinin içerisine atarak kurulumu tamamlayabilir ve Tropico 5 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Oyununuzun kurulu olduğu yeri bulmak için, Oyununun üzerine sağ tıklayın ve “Dosya konumunu aç” diyin ve daha sonrasında “CurrentLanguage” adlı klasörü içerisine atın ve kurulumu tamamlayın. İyi oyunlar dileriz.

NOT: Arkadaşlar yama %100 çeviri değildir. Bir süreden sonra google translate ile çeviriye devam edilmiştir, fakat geliştirmeler devam ediyor. En kısa zamanda sizlerle paylaşacağız, iyi oyunlar dileriz.

Kaynak : trespor.com

Türkçe Yama Oranı : 70

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1rSLTTUwl7sp8lUgGneN-kgpsncxzA6_f/view?usp=sharing

 

Tropico 5 Türkçe

Tropico 5’de gerçekten çok fazla yenilikler mevcut. Diğer serilerinde olmayan online seçeneği bu seride mevcut hale getirilmiş. Arkadaşlarınızla birlikte çok oyunculu bir şekilde ve rekabet halinde tatlı bir oyun oynayabilirsiniz. İlk defa Tropico serisini oynayacaksanız, kesinlikle eğitim modunu tamamlamayı unutmayın. Tropico 5 hakkında biraz bilgi ve fikir sahibi olduktan sonra oyun sizi iyice kendine çekecektir. Oyun içerisinde çeşitlilik fazlasıyla mevcut. Görevler, sandboxlar, vb. şeyler çok fazla ve size yapabileceğiniz birçok imkan sunuyor.

Tropico 5’in en büyük eksisi, bu kadar kapsamlı bir oyunda Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Çok kapsamlı bir haritası, eşyaları, yapı malzemeleri, görevler, vb. şeyler mevcut. Fakat ileri düzeyde İngilizce bilmeyen birisi bu oyunu kolayca oynayabileceğini düşünmüyoruz. Bu yüzden kesinlikle Tropico 5 Türkçe Yama indirmeyi unutmayın deriz.

Tropico 5 Oyun İçi Görüntüler

Tropico 5’in grafikleri de diğer serilerine nazaran çok daha canlı olmuş ve sinematik geçişlerle bu görselliği iyice şölen haline getirmişler diyebiliriz. Diğer bir yandan müziklerine değinecek olursak, tropik bir adada çalması beklenilen latin tarzı müzikler gerçekten oyunla çok uyumlu olmuş ve gerçekten oynarken alttan alttan çalması insanı bir hoş ediyor diyebiliriz.

Tropico 5 hakkındaki düşüncelerimi ve oyun içerisinden ufak bir kaç kesiti sizlerle paylaştım. Buna göre Tropico 5 oyununu oynamaya karar verebilirsiniz. Yalnız yukarıda da belirttiğim gibi, bu kadar geniş kapsamlı bir oyunu ileri düzeyde bir İngilizce olmadan oynamanız gerçekten çok zor olur ve bir süre sonra sizi de bıktırır. Bu yüzden kesinlikle Tropico 5 Türkçe Yama yüklemenizi öneririm. Şimdiden oyuna başlayacak herkese de iyi oyunlar dilerim.

Ali Turan
🏅🏅🏅
Kıdemli Üye
Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol