Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Undertale Türkçe Yama

Undertale Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Undertale Türkçe Yama indirmeden oynanmaz bu oyun ama onu baştan söylemeliyiz. Türkçe yama ile oyuna daha çabuk ısınacaksınız.

Undertale Türkçe Yama Kurulum

– Undertale Türkçe Yama.rar’ın içindeki  “data.win” dosyasını Undertale.exe’nin kurulu olduğu klasördeki aynı isimli dosya ile değiştirin ve Undertale Türkçe Yama’nın keyfini çıkartın.

Undertale Türkçe yama kurulum yolunu bilmeyenler. Masa üstündeki oyun simgesinin üzerine sağa tıklayarak dosya konumu aç sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkacaktır.

Undertale Türkçe

Bana deseler ki hayatın boyunca sadece bir oyun oynacaksın, kesinlikle düşünmeden Undertale’yi seçerdim. Bende ki yeri o kadar başka ki bu oyunun gerçekten bambaşka bir dünyada gibi hissediyorum Undertale’yi oynarken. Undertale ile aramda değişik bir bağ oluştu. Kaç kez bitirdiğimi hatırlamıyorum ama ona rağmen sürekli oynamaya devam ediyorum ve her seferinde daha fazla zevk alıyorum. Değişik bir oyun ama kopamıyorum. Undertale Türkçe oynamanızı tavsiye ediyorum.

Atmosferi, grafikleri, müzikleri ve oynanışı bu kadar tatlı olmamalı bir oyunun ya. Anca bu kadar güzel yapılabilirmiş gerçekten. Gündelik hayatımda bile Undertale’deki müzikleri indirip dinliyorum yani o kadar bağımlısı oldum. Undertale’yi oynamak için daha fazla geç kalmayın ve artık bir yerden başlayın. Kaybettiğiniz vakite yazık. Ne kadar erken o kadar iyidir bu oyundan mahrum kalmayın. Şimdiden iyi oyunlar.

 

Undertale Türkçe Yama Dosyasıhttps://drive.google.com/file/d/1i9LGCDmCa6eyiYzrCrJkDSRrMbNGLfsi/view?usp=sharing

 

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

  1. isimsiz müptela dedi ki:

    ya indirdiğimiz yer torent ise

    1. Barış Bayar dedi ki:

      Merhaba, yine de sorunsuz bir şekilde Türkçe Yama kurulumunu takip ederek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.