Ceo

Valiant Hearts The Great War Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim2195
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Valiant Hearts The Great War Türkçe Yama Kurulum

– Valiant Hearts The Great War Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını masaüstüne çıkarttıktan sonra çift tıklayarak oyunun kurulu olduğu dosyayı seçip kurduktan sonra Valiant Hearts The Great War Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Valiant Hearts The Great War

1. Dünya Savaşı’nın Fransa’da bir aileyi parçaladığını ve savaş boyunca neler çektiklerini anlatan bir oyun. En iyi hikaye anlatımının 2 boyutlu oyunlarda olduğunu bir daha görmüş oluyoruz. Valiant da farklı karakterleri oynuyor ve hikayenin kesiştiği noktalarda beraber ilerliyoruz. Tüm hikaye boyunca yanımızda İlkyardım köpeği oluyor ve oyuna büyük katkısı oluyor. Sizi o yalnızlık duygusundan kurtarıyor, savaşın gerçek yüzünü görüyoruz.

Valiant Hearts The Great War oyununun grafikleri gerçekten apayrı oyuna tat veriyor. Tamamı çizimlerden oluşan 2 boyutlu grafikler ve efektler muazzam. Üstelik çoğu 2 boyutlu oyuna inat, trine gibi arkaplanlarda ayrıca gösterilmiş.

Kovalama bölümlerinde klasik müziklerin besteleriyle eş değer yapılmış hareketlerden tutun da; en acıklı sahnelerdeki duygu yüklü şarkılara kadar hepsi eksiksiz bir müziğe sahip. Sesler ise gerekenden daha iyi.

Valiant ne kadar bir savaş teması ile gelse bile sizin dahil olduğunuz sahneler genel de kaçmak ve gizlenmek üstüne. İlerlemek için yapmanız gereken çoğunlukla macera ya da point & click tarzı bulmacaları yapmak. Ancak bunlar oldukça kolay. Belki de oyunun tek eksisi bu satırda. Ya biraz daha aksiyon sahneleri fazla olsaydı, ya da bulmacalar biraz daha zorlaştırılsa daha güzel olabilirdi. Tüm savaş boyunca bir silah bile verilmemesi biraz saçma.

Sonuç olarak Valiant Hearts’ı kesinlikle oynamanızı Tavsiye Ederim. Ubiwork muazzam bir oyun yapmış.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1g2V0M67ScWeWfuJ2lNQWvVbJxQ4njnnZ/view?usp=sharing

Kaynak : technogame.net
Yama Oranı : 75

EnfesSoft.Com