Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Watch Dogs 2 Türkçe Yama

Watch Dogs 2 Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Watch Dogs 2 Türkçe Yama dosyasını indirerek bu harika olan Watch Dogs serisinin ikinci oyununu Türkçe oynayabileceksiniz. Watch Dogs 2 grafikleri olsun oyunun sürükleyişi olsun harika bir rol yapma oyunudur oyunda çok güzel konuşmalar var ve bu konuşmaları kaçırırsanız oyunun akıcılığını kaybedersiniz. Oyunda ki görevler normal oyunlara göre daha zor olduğu için kesinlikle Watch Dogs 2 Türkçe yama dosyasına ihtiyacınız olacağını düşündük. Watch Dogs 2 Türkçe yama tamamen Türkçe dile çevrilmiş dil dosyasıdır oyundaki bütün argo konuşmalar dahil bire bir yansıtılmıştır. Bu sürükleyici korsan oyununu DedSec ekibinde yer alarak oynayın.

 

Watch Dogs 2 Türkçe Yama Kurulum

İndirdiğiniz Watch Dogs 2 Türkçe Yama dosyasını data_win64 klasörünün içine atınız ve oyuna giriniz.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1X4YSU5eye2i9_sFJITnHtpRxZuK832OU/view?usp=sharing

Kaynak : Görkem GENGSİ(Anonymous)
Yama Oranı : 100

 

Watch Dogs 2

Oyun grafikleri ve görevleri olarak çok güzel Watch Dogs serisinin son oyunu olan Watch Dogs 2 güzel olduğu kadar da biraz zor yani oyundaki eleştirilerime gelirsek eğer ilk olarak araba kullanma hassasiyeti çok hoşuma gitmedi ikinci beğenmediğim konu ise Watch Dogs 2 de bilgisayar korsanlığı yapmak isterken birden kendinizi Polat Alemdar gibi sürekli çatışmalarda buluyorsunuz. Yani oyunun geneli silah çatışması ile geçiyor bu da oyunu konusunun dışında tutuyor.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.