Ceo

Wolfenstein The New Order Türkçe Yama

Ceo
Cevaplar0
Gösterim4368
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

Wolfenstein The New Order Türkçe Yama Kurulum

– Wolfenstein The New Order Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe doyasını açıp oyunun kurulu olduğu klasörü seçip kurduktan sonra Wolfenstein The New Order Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Wolfenstein The New Order

Gerçekten harika bir oyun. Öncelikle oyunu yapan kişiler gerçeğin farkına varmışlar. Yeni dünyada insanların en ufak çocuktan en yaşlı insana kadar zamanı olmayan, dikkatsiz, konsantrasyonu düşük. Oyunda her türlü klişeyi gerçekten çok güzel ve çok fazla seçenekli yapmışlar. Yeri geliyor uzaydasınız, yeri geliyor su altındasınız, yeri geliyor tanktasınız sürekli yeni sahnelerin içerisinde buluyorsunuz kendinizi. Ve en sevdiğim özelliklerinden birisi de herşeyi nasıl yapacağınızın çok net belirgin olması. Oyunu oynarken neyin nasıl yapılacağını pek düşünmüyorsunuz çünkü bariz belli ediyor kendini ve bu gerçekten muazzam bir olay olmuş.

2015 yılında yapılan bir oyun için gerçekten grafikler muazzam yapılmış ve renklerde gerçekten çok iyi seçilmiş. Oyun optimizasyonu çok güzel yapılmış resmen sanat harikası. Hiçbir sahnede uzun uzun bekleme takılma oyunda fps drop gibi sorunlar yaşamadım ve bu oyunu oynacak olan arkadaşlara söylüyorum kesinlikle Wolfenstein The New Order Türkçe Yama indirip oynayın gerçekten oyunu daha zevkli bir hale getiriyor. Benim pek ingilizcem olmadığı için ben öyle oynamayı tercih ettim.

Oyunda beğenmediğim şeylere gelicek olursak en beğenmediğim özelliği perk sistemi hiçbir işe yaramıyor. Oyunu baştan sona oynayıp bitirdim ve hiç perk kullanmadım yani olmasa da olurmuş. Bazı mektuplar felan buluyosunuz ama oyunun gidişatını değiştiren hiçbir etken yok. Bazı görevler sadece oyun biraz daha uzun olsun diye koyulmuş yani gereksiz olmuş o konuda.

Zaten oyunu bitirdiğime çok üzülüyorum çünkü muazzam bir oyun çıkartmışlar ortaya gerçekten yapımcıların ellerine kollarına sağlık.

Not: Oyunda 2 farklı final var. Yani aynı oyunu iki farklı finalle bitiriyorsunuz o yüzden 2 kere oynamanızı tavsiye ederim şimdiden herkese iyi oyunlar.

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1r5GGSGR7YGrH5_Zsj1IKJwpPpR-fmwhk/view?usp=sharing

Kaynak : technogame.net
Yama Oranı : 80

EnfesSoft.Com