Barış Bayar

Wolfteam Classic Nasıl İndirilir

Barış Bayar
Cevaplar3
Gösterim3850
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Evet arkadaşlar, bugün sizlere Wolfteam Classic Nasıl İndirilir onu anlatacağız. Bildiğiniz üzere Wolfteam Classic, Neosonyx Co., Ltd. tarafından 18 Şubat 2021 tarihinde erişime açıldı. Bu oyunun amacı, eski Wolfteam oyununun tadını vermekti. Fakat en büyük sorun olan şey, Türkiye için oynanışa açılmaması olmuştu. Bizde bu sorunu ortadan kaldırmak için yaptığımız araştırmalar sonucu Türkiye için oynanabilir hale nasıl getirilir onu anlatacağız, fakat unutmayınız ki bu işlemi VPN sayesinde yapacağımız için pinginiz yüksek olacaktır. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Piyasanın en avantajlı fiyatlarını ve güvenli ödeme altyapısı sunan Sadeceon ile wolfteam joypara satın al bağlantısından epin kodunuzu hızlıca alabilirsiniz. Wolfteam oyunu için nakit ihtiyacınız varsa ve güvenle teslim alabileceğiniz site arayışındaysanız Sadeceon sitesi tam ihtiyacınıza göre. Fiyatlar piyasaya göre gayet makul, teslimat hızlı yapılıyor. Birçok ödeme yöntemiyle birlikte siz onay vermeden paranız satıcıya da aktarılmıyor. Siz de siteden siparişinizi vererek, wolfteam joyparaya hem hızlı hem de uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

 

Wolfteam Classic Nasıl İndirilir

1- İlk önce yapmanız gereken şey, googleye girip “Hola VPN” yazıp, VPN sitesine girmek. Daha sonrasında aşağıda göreceğiniz tarayıcılardan hangisini kullanıyorsanız onu seçeceksiniz ve VPN’yi eklenti olarak tarayıcınıza kuracaksınız.

2- Daha sonrasında VPN’nizi açtıktan sonra, tarayıcı üzerinden Steam sayfasına giderek yabancı ülkeye sahip bir Steam hesabı açmak olacaktır. (Yalnız unutmayın ki Wolfteam Classic’in desteklediği bir ülke seçmelisiniz.)

 

Wolfteam Classic’in oynanabilir olduğu ülkeler

Asia sunucusu için oynanabilir ülkeler;

China, Cambodia, India, Bangladesh, Japan, Philippines, Vietnam, Thailand, Myanmar, Korea, Malaysia, Nepal, Sri Lanka, Kazakhstan, Jordan, Laos, Singapore, vb.

Middle East sunucusu için oynanabilir ülkeler;

Saudi, UAE, Egypt, Israel, Qatar, Syria, Morocco, Algeria, Iraq, Oman, Libya, Lebanon, Kuwait, Yemen, Palestine, Iran, vb.

Latin sunucusu için oynanabilir ülkeler;

Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Cuba, Ecuador, El Salvador, Jamaica, Mexico, Uruguay, Peru, Venezuela, vb.

 

3- Steam hesabınızı oluşturduktan sonra tekrardan googleye girerek “Touch VPN” yazıp bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz. (Bu VPN’i oyunu oynamak için kullanacağız. İnternet üzerinde şuanda tek ücretsiz VPN bu olduğu için öneriyoruz.)

4- Daha sonrasında Steam uygulamasından oluşturduğumuz hesaba giriş yapıyoruz ve Wolfteam Classic’i kütüphanemize ekliyoruz.

5- Wolfteam Classic‘i indirmeyi başlattıktan sonra, indirmeyi duraklatın ve VPN’yi inene kadar kapatın. (Daha hızlı inmesi için bunu öneriyoruz.)

6- Wolfteam Classic indirdikten sonra VPN’nizi başlatarak ve yukarıda belirttiğimiz lokasyonlardan bağlanarak oyununuzu keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Wolfteam Classic Nasıl İndirilir

Evet arkadaşlar, bugün sizlere Wolfteam Classic’i nasıl indirebileceğinizi anlattık. Bu oyun yalnız Türkiye için değil, Avrupa ve Kuzey Amerika içinde yasaklandı. Çünkü buralarda oynanabilecek Wolfteam sunucusu olduğu için bu ülkeleri kapsam dışı bırakıp, yalnızca yukarıda belirtilen ülkeler için kullanıma açmışlar. Fakat yaptıkları en büyük yanlışta bu olmuş diyebiliriz. Oyuncuların büyük bir kısmı zaten yasaklanan ülkelerden geliyor. Bu ülkelerin yasaklanması, Wolfteam Classic için çok büyük bir oyuncu kaybına sebebiyet verecektir.

Sizlerde yukarıdaki talimatlara göre Wolfteam Classic Nasıl İndirilir sorusunun cevabını alarak yükleyebilir, ve keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki pinginiz VPN ile bağlandığınız için diğer oyunculara nazaran yüksek olacaktır. Şimdiden oyuna başlayacak herkese iyi oyunlar dileriz.

[…] Türkiyede Wolfteam Classic Nasıl İndirilir – Menduh Forum […]

[…] Türkiyede Wolfteam Classic Nasıl İndirilir – Menduh Forum […]

[…] Türkiyede Wolfteam Classic Nasıl İndirilir – Menduh Forum […]

Profile Photo
🔍
Ziyaretçi

Üye Ol