Barış Bayar

Wonder Boy The Dragons Trap Türkçe Yama

Barış Bayar
Cevaplar0
Gösterim898
Barış Bayar
👑👑👑
Kurucu
Konular126
Cevaplar52

Wonder Boy The Dragons Trap Türkçe Yama Kurulum

– Wonder Boy: The Dragon’s Trap Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe’yi tıklayarak Wonder Boy: The Dragon’s Trap Türkçe Yama’yı yükleyebilirsiniz.

 

Wonder Boy The Dragons Trap 

Oyun resmen bir şaheser olmuş bana göre. Grafikleri, oynanışı, müzikleri, hikayesi say say bitmez. Benim için oynadığım oyunların arasında Wonder Boy The Dragons Trap’dan daha iyi bir oyun yok diyebilirim.

Şimdi sizlere biraz hikayesinden bahsedeyim;

Karakterimiz Meka Dragon’u öldürdükten sonra bize tuzak kuran ejderhanın laneti yüzünden bütün eşyalarını kaybedip Lizard Man’e dönüşür. Bu lanetten kurtulmak için kendisine bu laneti yapan ejderhayı bulması gerekmektedir. Bu arada Wonder Boy The Dragons Trap Türkçe Yama indirmenizi kesinlikle öneririm. Oyun içinde çok fazla fonksiyon olduğu için anlaması biraz zor oluyor. Bence indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunun oynanışı gerçekten çok güzel olmuş ama yeni başlayanlar biraz zorluk çekebilir. Biraz zaman geçtikten sonra alışacağınızdan eminim ama başlarda zorlanabilirsiniz. Ha bu arada F1 tuşuna basarak eski grafiklerini görebilir, F2 tuşu ile de eski müziklerini dinleyebilirsiniz.

Anlatılacak daha çok fazla şey var ama biraz da kendinizin keşfetmesi daha iyi olacağını düşünüyorum. Şimdiden oynayan herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1BN81a1vm9hMcAn9didV2Y-cdxxLKkwol/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 75