Ceo

World Trade Wars Nasıl Oynanır? Geniş anlatım.

Ceo
Cevaplar0
Gösterim232
Ceo
👑👑👑
Kurucu
Konular140
Cevaplar127

 

Step 1

Bir motor satın alıp kiraya göndererek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

Motorun ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Yakıt Deposu: Motorunuzu her kiraya gönderdiğinizde yakıtın %5’i harcanır ve yakıtınız %0’a düştüğünde motorunuz artık kiralanamaz. Tekrar kiraya gönderebilmeniz için Depoyu Fulle butonuna tıklayarak yeterli yakıtınız var ise motorunuzun deposunu doldurarak tekrardan kiraya gönderebilirsiniz.

Satışa Çıkart: Motorunuzu diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer motorunuz hurdalık ise motorunuzu satışa çıkartamazsınız. Ek olarak motorunuzu sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Güçlendir: Motorunuzu güçlendirmek için yeterli nitro parçası elinizde mevcut ise motorunuzu güçlendirerek, kazandığınız karizma puanını ve kazancınızı %25 arttırabilir ve max satış fiyatını 2 katına çıkartabilirsiniz.

Hurdaya Ver: Motorunuz KM sınırını aştı ise veya garajınızda fazladan yer kaplıyorsa, motorunuzu hurdaya vererek garajınızdan silebilir ve belirtilen hurda tutarını kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla motor satın alabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Seviye Geliştir yaparak daha yüksek seviyeli motorlar satın alabilirsiniz. Fakat kendi seviyenizden daha yüksek bir seviyeye çıkartamazsınız.

 

Step 2

Bir araba satın alıp kiraya göndererek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

Arabanızın ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Yakıt Deposu: Arabanızı her kiraya gönderdiğinizde yakıtın %5’i harcanır ve yakıtınız %0’a düştüğünde arabanız artık kiralanamaz. Tekrar kiraya gönderebilmeniz için Depoyu Fulle butonuna tıklayarak yeterli yakıtınız var ise arabanızın deposunu doldurarak tekrardan kiraya gönderebilirsiniz.

Satışa Çıkart: Arabanızı diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer arabanız hurdalık ise arabanızı satışa çıkartamazsınız. Ek olarak arabanızı sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Güçlendir: Arabanızı güçlendirmek için yeterli nitro parçası elinizde mevcut ise arabanızı güçlendirerek, kazandığınız karizma puanını ve kazancınızı %25 arttırabilir ve max satış fiyatını 2 katına çıkartabilirsiniz.

Hurdaya Ver: Arabanız KM sınırını aştı ise veya garajınızda fazladan yer kaplıyorsa, arabanızı hurdaya vererek garajınızdan silebilir ve belirtilen hurda tutarını kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla araba satın alabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Seviye Geliştir yaparak daha yüksek seviyeli arabalar satın alabilirsiniz. Fakat kendi seviyenizden daha yüksek bir seviyeye çıkartamazsınız.

 

Step 3

Bir servis satın alıp kiraya göndererek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

Servisinizin ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Yakıt Deposu: Servisinizi her kiraya gönderdiğinizde yakıtın %10’u harcanır ve yakıtınız %0’a düştüğünde servisiniz artık kiralanamaz. Tekrar kiraya gönderebilmeniz için Depoyu Fulle butonuna tıklayarak yeterli yakıtınız var ise servisinizin deposunu doldurarak tekrardan kiraya gönderebilirsiniz.

Satışa Çıkart: Servisinizi diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer servisiniz hurdalık ise servisinizi satışa çıkartamazsınız. Ek olarak servisinizi sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Hurdaya Ver: Servisiniz KM sınırını aştı ise veya garajınızda fazladan yer kaplıyorsa, servisinizi hurdaya vererek garajınızdan silebilir ve belirtilen hurda tutarını kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla servis satın alabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Seviye Geliştir yaparak daha yüksek seviyeli servisler satın alabilirsiniz. Fakat kendi seviyenizden daha yüksek bir seviyeye çıkartamazsınız.

 

Step 4

Bir taşıyıcı satın alıp kiraya göndererek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

taşıyıcınızın ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Yakıt Deposu: Taşıyıcınızı her kiraya gönderdiğinizde yakıtın %10’u harcanır ve yakıtınız %0’a düştüğünde taşıyıcınız artık kiralanamaz. Tekrar kiraya gönderebilmeniz için Depoyu Fulle butonuna tıklayarak yeterli yakıtınız var ise taşıyıcınızın deposunu doldurarak tekrardan kiraya gönderebilirsiniz.

Satışa Çıkart: Taşıyıcınızı diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer taşıyıcınız hurdalık ise taşıyıcınızı satışa çıkartamazsınız. Ek olarak taşıyıcınızı sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Güçlendir: Taşıyıcınızı güçlendirmek için yeterli dorse parçası elinizde mevcut ise taşıyıcınızı güçlendirerek, kazandığınız karizma puanını ve kazancınızı %25 arttırabilir ve max satış fiyatını 2 katına çıkartabilirsiniz.

Hurdaya Ver: Taşıyıcınız KM sınırını aştı ise veya garajınızda fazladan yer kaplıyorsa, taşıyıcınızı hurdaya vererek garajınızdan silebilir ve belirtilen hurda tutarını kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla taşıyıcı satın alabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Seviye Geliştir yaparak daha yüksek seviyeli taşıyıcılar satın alabilirsiniz. Fakat kendi seviyenizden daha yüksek bir seviyeye çıkartamazsınız.

 

Step 5

Bir mülk satın alıp kiraya vererek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

Mülkünüzün ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Satışa Çıkart: Mülkünüzü diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer mülkünüzün kullanım ömrü doldu ise mülkünüzü satışa çıkartamazsınız. Ek olarak mülkünüzü sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Yıkıma Ver: Mülkünüz ay sınırını aştı ise veya firmanızda fazladan yer kaplıyorsa, mülkünüzü yıkıma vererek firmanızdan silebilir ve yıkıldıktan sonra belirtilen tutarı kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla mülk satın alabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Seviye Geliştir yaparak daha yüksek seviyeli mülkler satın alabilirsiniz. Fakat kendi seviyenizden daha yüksek bir seviyeye çıkartamazsınız.

 

Step 6

Bir çiftlik satın alıp işleterek karizma puanı ve gelir elde edebilirsiniz.

Çiftliğinizin ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Satışa Çıkart: Çiftliğinizi diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer çiftliğinizin kullanım ömrü doldu ise çiftliğinizi satışa çıkartamazsınız. Ek olarak çiftliğinizi sıfır fiyatının en fazla 2 katına satabilirsiniz.

Yıkıma Ver: Çiftliğiniz ay sınırını aştı ise veya arsanızda fazladan yer kaplıyorsa, çiftliğinizi yıkıma vererek arsanızdan silebilir ve yıkıldıktan sonra belirtilen tutarı kazanabilirsiniz.

Geliştir sekmesinden Kapasite geliştir yaparak daha fazla çiftlik satın alabilirsiniz.

 

Step 7

Görevler sayfasında patronun size verdiği hikayeli görevleri yerine getirerek çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Görevleri yapabilmeniz için belirtilen araçlara sahip olmanız ve ilerleyen görevlerde ise level şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde görevleri ilerletemezsiniz.

 

Step 8

Kiraladığınız işletmeler otomatik tahsilat ile kiraladığınız saat boyunca her saat başı tahsilat yaparak ürün kazanmanızı sağlar.

Petrol Rafinerisi: Her saat başı otomatik envanterinize 100 Lt. petrol gönderir. Kazandığınız petroller ile araçlarınızın yakıt deposunu doldurabilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

Mermi Atölyesi: Her saat başı otomatik envanterinize 50 adet mermi gönderir. Kazandığınız mermiler ile silahınız varsa çatışmaya katılabilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

Demir Madeni: Her saat başı otomatik envanterinize 50 adet demir gönderir. Kazandığınız demirler ile mülk inşaatı yapabilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

Nitro Atölyesi: Her saat başı otomatik envanterinize 4 adet nitro parçası gönderir. Kazandığınız nitro parçaları ile motor ve arabalarınızı güçlendirebilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

Dorse Atölyesi: Her saat başı otomatik envanterinize 2 adet dorse parçası gönderir. Kazandığınız dorse parçaları ile taşıyıcılarınızı güçlendirebilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

Su tesisi: Her saat başı otomatik envanterinize 250 Lt. su gönderir. Kazandığınız sular ile çiftlik satın alabilir veya diğer oyunculara satarak gelir elde edebilirsiniz.

 

Step 9

Envanterinizde size ait olan petrol, mermi, nitro, dorse, demir, su ve elmas miktarını görebilir, ürünlerinizi buradan satışa çıkartabilirsiniz. Her üründen sadece 1 adet ilan açabilirsiniz. Ürün satılmadığı veya ilandan kaldırmadığınız taktirde aynı üründen tekrar ilana ekleyemezsiniz.

Ürünlere belirleyeceğiniz adet fiyatı, satışa koyacağınız toplam ürün adetinin fiyatını otomatik hesaplayarak ilana ekleyecektir.

 

Step 10

İlanlar sayfasında motor, araba, servis, lojistik, mülk, çiftlik, mermi, petrol, nitro, dorse, demir, elmas ve silah ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Motor, araba, servis ve lojistik ilanlarında filtreleme kısmında min km, max km, min fiyat, max fiyat, min seviye ve max seviye filtrelerini uygulayarak istediğiniz seçeneğe göre araç arayabilirsiniz.

Mülk ve çiftlik ilanlarında min ay, max ay, min fiyat, max fiyat, min seviye ve max seviye filtrelerini uygulayarak istediğiniz seçeneğe göre mülk veya çiftlik arayabilirsiniz.

Mermi, petrol, nitro, dorse, demir ve elmas ilanlarında min adet, max adet, min fiyat ve max fiyat filtrelerini uygulayarak istediğiniz adet ve fiyatta ürün arayabilirsiniz.

Silah ilanlarında min kullanım, max kullanım, min fiyat, max fiyat, min seviye ve max seviye filtrelerini uygulayarak istediğiniz seçeneğe göre silah arayabilirsiniz.

 

Step 11

Kaçakçılık görevleri yaparak gelir ve ürünler elde edebilirsiniz. Bu görevleri yapabilmeniz için istenilen seviyedeki araçlara sahip olmanız gerekmektedir. Saatte 1 kez görev yapabilirsiniz ve görevlerin başarı şansları vardır, göreviniz başarısız olabilir. Bu şansı arttırmak için VİP üye olmanız veya Pet Shop üzerinden evcil hayvan sahiplenmeniz gerekmektedir.

 

Step 12

Ekipmanlarda size ait silahlarınızı görüntüleyebilir, silahların hasarlarını görebilir, kuşanarak profilinizde sergileyebilir ve çatışmalarda kullanabilirsiniz.

Silahınız ile çatışmaya girebilmeniz için yeterli mermiye sahip olmanız gerekmektedir, aksi taktirde çatışmaya giremezsiniz. Bireysel saldırı için 10 seviye veya daha üstü bir oyuncunun profiline girerek, envanter kısmında bulunan saldır seçeneğine tıklayarak saldırabilir ve cüzdanında bulunan paranın %1’ini ve saygınlık puanının %10’unu elde edersiniz. Yalnızca 3 saatte bir saldırı yapabilirsiniz ve saldırılan kişiye 6 saat boyunca tekrar saldırı yapamazsınız.

Silahın ayarlar sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Satışa Çıkart: Silahınızı diğer oyunculara satmanızı sağlar. Eğer silahınız hurdalık ise silahınızı satışa çıkartamazsınız. Ek olarak silahınızı en fazla belirtilen max fiyata satabilirsiniz.

Hurdaya Ver: Silahınız kullanım ömrünü aştı ise veya ekipmanlarınızda fazladan yer kaplıyorsa, silahınızı hurdaya vererek ekipmanlarınızdan silebilir ve belirtilen hurda tutarını kazanabilirsiniz.

 

Step 13

Bankanızdaki para ile diğer oyuncularla ticaret yapabilirsiniz. Hesap numaranız Banka yazısının sağ tarafındaki sayıdır. Banka ile ilgili diğer işlemlerin detayları aşağıda belirtilmiştir.

Hesap Cüzdanınız: Hesap numaranızı buradan görüntüleyebilir ve size havale yapacak oyuncuya hesap numaranızı paylaşabilirsiniz. Max havale limiti: $10.000

Para Yatır / Çek: Hesap cüzdanınızda bulunan parayı banka hesabınıza yatırabilir veya bankanızdaki parayı hesap cüzdanınıza çekebilirsiniz. 5. seviyeden itibaren yatır / çek işlemini kullanabilirsiniz.

Havale / Eft: Bankanızdaki parayı göndereceğiniz oyuncunun hesap numarasını yazarak gönderebilirsiniz. Havale / Eft işlemini 10. seviyeden itibaren kullanabilirsiniz. Max havale limiti: $10.000

Gelen Para: Oyunculardan sizin hesabınıza gelen paraların dekontlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Giden Para: Oyunculara sizin gönderdiğiniz paraların dekontlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Kredi İşlemleri: Buradan seviyenize göre verilen max kredi tutarını çekebilirsiniz. Kredi işlemlerini kullanabilmeniz için en az 13. seviye olmanız gerekmektedir. Her gün çektiğiniz krediye %5 faiz eklenmektedir. Çektiğiniz krediden %2 dosya masrafı alınacaktır. Borcunuz varken havale / eft işlemlerini kullanamazsınız. Döviz hesabınızı kullanamazsınız. Vadeli hesabınızı kullanamazsınız.

 

Step 14

Harita kısmında bulunan cadde, sanayi, merkez ve metropol kısımlarındaki iş yerlerinden birini ele geçirerek ve saatte 1 tahsilat yaparak gelir, karizma puanı ve saygınlık puanı elde edebilirsiniz.
Mekanı ele geçirebilmeniz için yeterli saygınlık puanına ve mermiye ihtiyacınız vardır, aksi taktirde mekanı ele geçiremezsiniz. Yalnızca 1 adet mekan ele geçirebilirsiniz.
Mekanınıza başka oyuncular tarafından saldırı alabilir ve mekanınızı kaybedebilirsiniz. Mekanınızı kaybetmemek için saygınlık puanını yükselterek karşı oyuncunun işini zorlaştırabilir veya koruma satın alabilirsiniz.
Mekan sayfasında bulunan seçeneklerin ne işe yaradığı aşağıda belirtilmiştir.

Tahsilat: Saatte 1 tahsilat yaparak gelir, karizma puanı ve saygınlık puanı elde edebilirsiniz.

Saygınlığı Yükselt: Mekanın saygınlığını yükselttikçe diğer oyuncuların size saldırması için gereken saygınlık puanı ve mermi ihtiyacı artacaktır. Rakibinizin size saldırmasını zorlaştıracaktır.

Mekanı Koru: Mekanınızın saldırı almaması için koruma duvarı satın alarak 6 saat boyunca size saldırılmasını engelleyebilirsiniz.

Terk Et: Başka bir mekanı sahiplenmeyi düşünüyorsanız terk et diyerek hiçbir karşılık almadan mekanınızı terk edebilirsiniz.

 

Step 15

İçerik eklenecek…

 

Step 16

Pet Shop üzerinden kendinize evcil hayvan alabilir ve görevlerdeki şansınızı arttırabilirsiniz. Satın aldığınız hayvanlar 7 gün boyunca kullanılabilir ve profilinizde görüntülenir. Evcil hayvanınızı süresi dolmadan değiştirmek istediğinizde Hayvanı bırak butonuna basarak hayvanınızı bırakabilirsiniz. Bıraktığınız hayvanları geri alamazsınız.

 

Step 17

Borsada belirli firmalardan hisse satın alarak paranızı hisseye bağlayabilir ve bu hisselerinizden kâr / zarar edebilirsiniz. Hisseler günde ortalama 10 kez değer artışı / değer düşüşü görmektedir. Bazen saatte bir art arda değişiklik gösterirken bazen daha fazla zaman alabilir.

Son İşlemler: Aldığınız veya sattığınız hisselerin alış ve satış rakamlarını buradan takip edebilirsiniz.

 

Step 18

Günlük ödül sayfasına her gün girdiğinizde günlük ödülünüzü alabilirsiniz.

Hoşgeldin Ödülü: İlk kez oyuna başlayarak günlük ödül sayfasına girdiğinizde $500 ödül verilir.

Pazartesi: 💎 5 elmas ödül verilir.

Salı: 💎 5 elmas ödül verilir.

Çarşamba: 💎 5 elmas ödül verilir.

Perşembe: 💎 5 elmas ödül verilir.

Cuma: 💎 5 elmas ödül verilir.

Cumartesi: 💎 10 elmas ödül verilir.

Pazar: 💎 10 elmas ödül verilir.

 

Step 19

Sandıkların içerisinden çeşitli ödüller elde edebilirsiniz. Anahtarlar VİP marketten satın alınan paketlerde ve etkinliklerde elde edilir.

Küçük Sandık: Bu sandığı açabilmek için 1 adet anahtar gereklidir. İçeriğini Sandık bölümünden Küçük Sandık sekmesine girerek görüntüleyebilirsiniz.

Nadir Sandık: Bu sandığı açabilmek için 3 adet anahtar gereklidir. İçeriğini Sandık bölümünden Nadir Sandık sekmesine girerek görüntüleyebilirsiniz.

Eşya Sandığı: Bu sandığı açabilmek için 2 adet anahtar veya 99 elmas gereklidir. İçeriğini Sandık bölümünden Eşya Sandığı sekmesine girerek görüntüleyebilirsiniz.

 

Step 20

Vip marketten bütçenize uygun vip, elmas veya vip + elmas paketlerinden satın alarak oyundaki gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

 

Step 21

Burada boş zamanlarınızı değerlendirerek çalışabilir ve ekstra gelir elde edebilirsiniz. Vip üyeler 2 katı gelir elde eder.

Kafe Soygunu Yap! : Bu görev için hiçbir şeye ihtiyacınız yok.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 1-2 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $100

Kundakçılık Yap! : Bu görev için hiçbir şeye ihtiyacınız yok.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 2-3 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $150

Restoran Soygunu Yap! : Bu görev için en az bir adet silah kuşanmış olmanız gerekmektedir. Her işe başladığınızda 7 mermi ve 1 silah kullanımı harcanır.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 9-10 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $200

Çatışmaya katıl! : Bu görev için en az bir adet silah kuşanmış olmanız gerekmektedir. Her işe başladığınızda 48 mermi ve 1 silah kullanımı harcanır.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 14-15 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $300

Banka soygunu yap! : Bu görev için en az bir adet silah kuşanmış olmanız gerekmektedir. Her işe başladığınızda 2 demir, 100 mermi ve 1 silah kullanımı harcanır.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 29-30 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $500

Casino soygunu yap! : Bu görev için en az bir adet silah kuşanmış olmanız gerekmektedir. Her işe başladığınızda 1 dorse, 150 mermi ve 1 silah kullanımı harcanır.
Tekrar yapabilmeniz için yaklaşık 59-60 dakika beklemeniz gerekir.
Ödül: $1.000

 

Step 22

Kendinize bir şirket kurarak tüm araç filonuzu kiraya gönderebilir, tüm mülk ve çiftliklerinizi kiraya gönderebilir, hammadde üretebilir ve yeraltı dünyasına girerek exp ve saygınlık puanı kazanabilirsiniz.
Şirket kurabilmeniz için en az 15. seviye olmanız gerekmektedir.
Şirket kuruluş bedeli $ 250.000 veya 💎 1.000 Elmastır.

1. Seviye Şirket : Filo Yönetimi = Petrol depoları dolu tüm motorlar, arabalar, otobüsler ve tırlar tek tuşla çalıştırılır. Bunun karşılığında şirket müdürünüz %4 komisyon alır. Tüm filo birer saatlik kiralanır 2 katı kazanç elde edersiniz. Vip üyeler total kazançtan ek olarak x2 kazanır.
Şirketi bir üst seviyeye yükseltmek için : $ 250.000 veya 💎 400 elmas gerekmektedir.

2. Seviye Şirket : Gayrimenkul Yönetimi = Tüm evler ve çiftlikler tek tuşla çalıştırılır. Bunun karşılığında şirket müdürünüz %4 komisyon alır. Tüm mülkler ikişer saat kiralanır 2 katı kazanç elde edersiniz. Vip üyeler total kazançtan ek olarak x2 kazanır.
Şirketi bir üst seviyeye yükseltmek için : $ 1.000.000 veya 💎 1.600 elmas gerekmektedir.

3. Seviye Şirket : Fabrika : Şirketinize ait fabrikayı işleterek 2 saatte bir üretim yapabilirsiniz. Fabrika işletme giderleri toplam : $5.000
Üretilen ürünler : 1.000 Lt. Petrol – 500 Adet Mermi – 20 Adet Nitro – 10 Adet Dorse – 35 Adet Demir – 1.250 Lt. Su
Şirketi bir üst seviyeye yükseltmek için : $ 2.250.000 veya 💎 3.600 elmas gerekmektedir.

4. Seviye Şirket : Yeraltı Dünyası = Lojistik firmanız ile kaçak ürünleri yerlerine ulaştırın. – Süre : 6 Saat – İşçi ve yol gideri : $20.000 – Bireysel seviyenize göre saygınlık ve exp kazanırsınız.
Şirketi bir üst seviyeye yükseltmek için : $ 4.000.000 veya 💎 6.400 elmas gerekmektedir.

5. Seviye Şirket : Uluslararası = Şirketiniz gemi kiralayarak yurt dışındaki ürünleri en uygun fiyata ithal edebilir. Diğer ülkelerdeki üretilen uygun fiyatlı ürünleri büyük hacimlerle toplu şekilde satın alarak yurt içinde satışa sunabilirsiniz.
Üretilen Ürünler :
50.000 Lt. Petrol = $ 150.000
25.000 Adet Mermi = $ 125.000
1.000 Adet Nitro = $ 125.000
500 Adet Dorse = $ 125.000
1.500 Adet Demir = $ 112.500
50.000 Lt. Su = $ 125.000

 

Step 23

Maçlara bahis oynayarak kazandığınız bahislerden belirtilen oranlarda kazanç elde edebilirsiniz.
Bahis yaparken takımların gerçek verilerini gözden geçirmelisiniz. Her iki takımının data üzerindeki anlık toplam reyting verileri işlenerek sonuçlandırılır.
Her kupona en fazla $ 100.000 yatırabilirsiniz.
Her kupon için 1 adet 💎 elmas harcanır.

 

Step 24

Buradan yetkili moderatör ve adminlerimizle iletişime geçerek oyun içi sorun ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.
Mesajlarınız en geç 6 saat içinde cevaplanır.

 

Step 25

Bu sayfadaki kuralları tüm oyuncularımızın okuması gerekmektedir. Kurallar oyunumuzu oynayan herkes için geçerlidir.
WORLD TRADE WARS OYUNUNDAKİ HERKES BU KURALLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR. AŞAĞIDAKİ MADDELERE UYMAYAN HERKES İTİRAZ KABUL ETMEKSİZİN BELİRTİLEN CEZALARI ALACAKTIR.
WORLD TRADE WARS OYUNUNDAKİ HERKES GİZLİLİK POLİTİKASI ŞARTLARINI OKUMUŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIR.

 

Step 26

Hesabınızda Vip üyeliğiniz bulunmuyorsa buradan belirtilen elmas karşılığında 30 gün Vip üyelik elde edebilirsiniz.

 

Oyun Linki : https://worldtradewars.com/

EnfesSoft.Com