Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Call of the Sea Türkçe Yama

Call of the Sea Türkçe Yama
19.01.2021
A+
A-

Call of the Sea Türkçe Yama sizlere Türkçe dilde oyun zevki yaşatmak için hazırlanan bir dil paketidir. Bu Türkçe Yamaya sahip olmanız için, aşağıda bulunan indirme linkinden Türkçe Yamayı indirdikten sonra kurulum talimatlarını okuyarak eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmanızdır. Daha sonrasında yamanızın keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Call of the Sea Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz Rar dosyasının içinde bulunan klasörü, Call of the Sea oyununuzun kurulu olduğu yerin içine atarak Call of the Sea Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Daha sonrasında tekrardan İngilizce dile çevirmek isterseniz Call of the Sea oyununun kurulu olduğu dizinin içerisindeki COTS / Content / Paks / “COTS-WindowsNoEditor_P_.pak” adlı dosyayı silmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında oyununuz İngilizce dile dönecektir, iyi oyunlar dileriz.

Kaynak : zartzurt456

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası : https://www.nexusmods.com/seaofthieves/mods/2

 

Call of the Sea Türkçe

Oyunun hikayesini sizlere kısaca anlatacak olursam;

1930’lu yıllarda geçen bu oyunda, bizim yönettiğimiz karakter olan Norah, ıssız bir pasifik adasında kocasını kaybetmiş ve onun izini sürmek için bu maceraya atılmıştır. Güney Pasifik adalarında cennet gibi bir yerde tek başına kocasını aramaya koyulan gizemli, maceralı ve birinci şahıs bulmaca çözme oyunudur. Call of the Sea oyununun kısaca özeti budur.

Kendimce Call of the Sea oyununu sizlere aktaracak olursam;

İlk önce şundan bahsetmeliyim ki, böyle güzel bir oyunun Türkçe dil desteğinin olmaması gerçekten çok üzücü bir durum oldu benim için. Çünkü hayatım boyunca hep İngilizce dilde oyunlar oynamaktan bıktım usandım. Bir oyuna Türkçe dil eklemek ne kadar zor olabilir ki? Fakat herkes eklemekten kaçınıyor. Benim yaptığım gibi sizlere de önerim Call of the Sea Türkçe Yama yüklemeniz olacaktır. Oyun içerisinde geçen diyalogları ve bulmacaları daha iyi ve net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Call of the Sea oyununun atmosferi gerçekten muazzam ötesi olmuş. Kuşların cıvıltıları, ağaç yapraklarının birbirine sürterek çıkarttığı o ses, akar suyun sesi, rüzgar sesi, o kadar huzur verici ki bunu gerçekten sizlere tarif edemem. Oyunu oynarken resmen bulmacaları çözerken sinirlenmeyin diye huzur verici detaylar koymuşlar. Bulmacalarına gelecek olursak gerçekten biraz zorlayıcı olmuş. Dikkatinizi tam vermediğiniz zaman gözden bir şey kaçtığına emin olabilirsiniz, ve gözden bir şey kaçırırsanız başa dönmek zorunda kalıyorsunuz. O yüzden her yere dikkatli ve didik didik bakmanız gerekiyor.

Call of the Sea Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

Sizlere kendimce Call of the Sea oyununu anlatmaya çalıştım. Bu yaptığım değerlendirmelere göre oyunu oynayıp oynamamak size kalmış. Fakat gerçekten kaçırmamanızı tavsiye ederim, ve kesinlikle Türkçe Yama yüklemeyi unutmayın. Bu kadar detaycı bir oyunda iyi seviyede bir İngilizce diliniz yoksa oyundan pek keyif alacağınızı düşünmüyorum ve bu yüzden kesinlikle yüklemenizi öneriyorum. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.

  1. Emirhan Türkten dedi ki:

    Teşekkürler Barış Bey,
    Bu yamanın gelmesini bekliyordum. Elinize emeğinize sağlık.

    1. Barış Bayar dedi ki:

      Rica ederim, iyi oyunlar dilerim.