Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Bannerlord Zengin Başlangıç Save

Bannerlord Zengin Başlangıç Save
24.10.2020
A+
A-

Bannerlord Zengin Başlangıç Save ile oyuna kolayca bir adım önde başlayacaksınız. Mount blade 2 Bannerlord oyununda hızlıca ve zengin başlangıç yapabilmek için Bannerlord Zengin Başlangıç Save ile aşağıdakilere sahip olacaksınız.

– 9 Milyon altın

– 1 Kale

– 1 Şehir

Bannerlord Zengin Başlangıç Save dosyamız işinizi fazlasıyla görecektir.

 

Bannerlord Zengin Başlangıç Save Kurulumu

İndirdiğiniz save dosyasını içindeki save_006.sav dosyamızı Belgeler kalsöründeki > Mount&Blade II Bannerlord > Game Saves > Native klasörünün içerisine atın ve oyuna girin.

Attığınız Bannerlord Zengin Başlangıç Save dosyamız ile oyuna başlayın.

Save Dosyası : https://modsbase.com/kokt8ilszzs4/mount-blade-ll-bannerlord-savegame.zip.html

Kaynak : name2121212
Yama Oranı : 100

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.