Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Full Save

ETS 2 Full Save
24.10.2020
A+
A-

ETS 2 Full Save ile ets 2 oyunundaki tüm şehirleri ve galeri keşfedilmiş bir şekilde oynayabileceksiniz. Sizin yerinize biz oynadık ve tüm şehirleri açtık full save haline getirdik.

 

ETS 2 Full Save kurulumu

– Ets 2 oyununda indirdiğiniz full save dosyasını kurmak için önce ” Belgelerim ” klasörüne giriş yapın ardından ” Euro Truck Simulator 2 kalsörüne ” giririniz ve “” Profiles klasörüne ” girerek indirdiğiniz dosyaları klasörün içine atınız. Sonrasında ETS 2 oyununa girerek Full save dosyamıza giriş yaparak oyunda zenginlik ve bolluğun tadını çıkartıyoruz.

 

Not: Bu save dosyası 1.36 ve sonrası sürümler için geçerlidir.  İyi oyunlar dileriz.

Save Dosyası : https://modsbase.com/2br6uh49f25v/Full_Save_Game.zip.html

Kaynak : Traian
Yama Oranı : 85

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.