Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Metro 2033 Full Save

Metro 2033 Full Save
24.10.2020
A+
A-

Metro 2033 Full Save dosyası sayesinde metro 2033 oyununu tamamen bitirilmiş şekilde oynayabileceksiniz. Bu dosya metro 2033 oyunun bütün görevleri bitirilmiş save dosyasıdır.

 

Metro 2033 Save Dosyası nasıl kurulur

– Öncelikle indirdiğiniz save dosyasını ” kullanıcılar > kullanıcı adınız > belgerim ” klasörünün içindeki 4A Games klasörünün içine atmanız gerekir. Sonrasında oyuna girerek kayıtlı save dosyası ile kayıtlı oyunu yükleyerek oynayabilirsiniz.

 

Save Dosyası : http://www.modsup.com/o4mwbydyubdg/metro_2033.7z.html

Kaynak : Quen
Yama Oranı : 85

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.